Videonovērošanas sistēmas mazumtirdzniecības nozarei

Ļaujiet mūsu tehnoloģijai parūpēties par jūsu drošību un ielūkoties nākotnē

Videonovērošanas kameras mazumtirdzniecības nozarei – nekādu aklo zonu jūsu drošības, tirdzniecības stratēģijas un mārketinga jomā


Visaptveroša videonovērošanas sistēma, kas pārveidos jūsu darba stilu

Konica Minolta videodrošības pakalpojumi spēj ievērojami uzlabot jūsu mārketinga stratēģiju, palielināt apgrozījumu un kopumā padarīt jūsu veikalu par labāku un daudz drošāku vietu. Vai drošības riski traucē jums koncentrēties uz sava uzņēmuma attīstīšanu? Vai arī jūs vēlaties izmantot IP videonovērošanas kameras, lai padarītu savu infrastruktūru daudz drošāku? 


Ja jūs neuzticaties savam pašreiz izmantotajam videonovērošanas aprīkojumam vai vēlaties ieguldīt labākā risinājumā, Konica Minolta tagad var palīdzēt jums izbaudīt drošību un aiztaupīt satraukuma pilnus brīžus, katru vakaru slēdzot savu veikalu. Hemisfēriskā 360° IP īpašuma videonovērošanas kameras tehnoloģija spēj nodrošināt visu jūsu telpu uzraudzību, bet hemisfēriskā video apstrāde uzlabo videoattēla kvalitāti un izšķirtspēju, ļaujot jums saskatīt papildu detaļas (kas bieži vien ir ārkārtīgi svarīgas). 


Taču moderna IP kamera spēj ne vien palīdzēt novērst zādzības un sniegt pierādījumus aizdomīgai rīcībai, bet arī var kalpot ārkārtīgi vērtīgu datu ieguvei, kas palīdzēs jums uzlabot veikala dizainu un izpildīt klientu vēlmes. 


Gan jums, gan jūsu klientiem patiks videonovērošanas sistēmas neuzkrītošais dizains, un kamera sniegs jums ārkārtīgi daudz informācijas par klientu (gan esošo, gan potenciālo) iepirkšanās paradumiem, lai jūs varētu pielāgot savu tirdzniecības stratēģiju viņu vēlmēm un garantēt vadošās pozīcijas mazumtirdzniecības un drošības jomā!

MAZUMTIRDZNIECĪBAS NOZARE

MAZUMTIRDZNIECĪBAS NOZARE

Koncentrējieties uz jomam, kas ir patiešām svarīgas jūsu uzņēmuma izaugsmei – uz drošību un tirdzniecību

Ļaujiet mūsu tehnoloģijai parūpēties par jūsu drošību! Uzticamā un efektīvā MOBOTIX drošības infrastruktūra ieraksta visu jums nepieciešamo informāciju, neatstājot aklās zonas.


Hemisfēriskās 360° IP kameras tehnoloģija ļauj jums iegūt vērtīgus datus, ko jūs varat izmantot ne vien zādzību novēršanai un pierādījumu par aizdomīgu rīcību sniegšanai, bet arī veikala dizaina uzlabošanai un klientu vēlmju izpildīšanai. Kamera sniedz jums vairāk informācijas par jūsu veikala apmeklētāju paradumiem, tāpēc jūs varat atbilstoši pielāgot savu tirdzniecības stratēģiju.


MOBOTIX videonovērošanas kameru risinājumu izmantošana mazumtirdzniecības sektorā nodrošina ārkārtīgi daudz aizraujošu priekšrocību. Sistēmas apvieno uzņēmējdarbības datu ieguvi ar videodrošību, nodrošina jums modernu IP video risinājumu, kas kalpo gan kā zādzību novēršanas līdzeklis, gan kā video pierādījumu avots, un vienmēr garantē skaidru, asu attēlu. MOBOTIX videonovērošanas kameru risinājumiem ir neuzkrītošs dizains un tie nodrošina maksimālu darbības zonu, izmantojot minimālu kameru skaitu (pateicoties hemisfēriskajai tehnoloģijai). Pateicoties šifrētās komunikācijas nodrošinātajai kiberdrošībai, šie risinājumi ir arī ideāls uzņēmējdarbības datu ieguves rīks, kas ļauj jums uzzināt, kā maksimāli izmantot savus efektīvākos tirdzniecības pasākumus un attiecīgi palielināt savu veikalu ienākumus. Lai nodrošinātu uzņēmējdarbības datu ieguvi, risinājumi ir aprīkoti ar iegulto video analīzes programmu (objektu skaitīšana/temperatūras karte/paradumu uztveršana).

Hardware
hardware icon
Vairāk nekā tikai standarta risinājums

MOBOTIX kameras modernā uzņēmumā var tikt izmantotas daudz dažādos veidos, kā arī tās ir izslavētas savas izcili uzticamās darbības dēļ. Kameras nodrošina maksimālu energoefektivitāti un ir neticami precīzas – viena kamera spēj neuzkrītoši uzraudzīt ļoti plašu perimetru, neatstājot aklās zonas.

Software
software icon
Visas priekšrocības vienā sistēmā

Intuitīvie un elastīgie programmatūras risinājumi, ko sniedz MOBOTIX videonovērošanas sistēmas, ir visprogresīvākie risinājumi mūsdienu mazumtirdzniecības sektoram. MOBOTIX programmatūras risinājums ļauj jums izmantot video pārvaldības, video analīzes un ierīces vadības sniegtās priekšrocības, bet video pārvaldības sistēma (VPS) novērš nepieciešamību izmantot pārvaldības serveri. Tā kā mūsu risinājumos tiek izmantota iegultā video analīzes programma (objektu skaitīšana/temperatūras karte/paradumu uztveršana), visi videodati tiek analizēti reāllaikā un pašā kamerā, novēršot nevajadzīgu datu plūsmu jūsu tīklā.

Services
service icon
Ideāla visaptverošā pakotne

Mēs savā pakalpojumu komplektā izvadām jūs cauri katram procesa posmam, nodrošinot, ka jums tiek piedāvāta visaptveroša drošības risinājumu koncepcija, kas pielāgota jūsu uzņēmuma vajadzībām. Sākumā nodrošinot detalizētu konsultāciju, kurā ietilpst objekta aptauja un analīze, mēs pievēršamies jūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām, tostarp optimizējam un uzlabojam visu jūsu video infrastruktūru. Piemērots projektu pārvaldības risinājums iekļauj profesionālus uzstādīšanas pakalpojumus, kam seko attālinātas uzraudzības pakalpojumi, lai nodrošinātu informāciju tehnoloģiju infrastruktūras un tīkla statusa kontroli, un tehniskās apkopes pakalpojumi, lai garantētu jūsu videodrošības sistēmas bezatteices darbību.

Videonovērošanas sistēmas mazumtirdzniecības nozarei

Videonovērošanas sistēmas mazumtirdzniecības nozarei

Vairāk nekā tikai standarta videonovērošana

Konica Minolta risinājums sniedz daudz vairāk iespēju nekā standarta videonovērošanas kamera. 


Risinājums nav paredzēts tikai pilnīgi visu jūsu veikala notikumu ierakstīšanai. Tā augstās kvalitātes sistēma un 360° redzamības nodrošinājums garantē arī izcili asu augstas izšķirtspējas visa perimetra videoattēlu. Tas nodrošina jaunu funkciju klāstu, ko iespējams pielāgot jūsu uzņēmuma vajadzībām. Mazumtirdzniecības nozarei paredzētās videonovērošanas sistēmas palīdzēs jums analizēt jūsu mazumtirdzniecības telpās esošo klientu paradumus, fiksējot apmeklētāju skaitu un izsekojot viņu kustības un darbības. 


Vai jūs kādreiz aizdomājaties, kuru no ailēm klienti apmeklē visbiežāk? Pie kurām precēm viņi pavada visvairāk laika? MOBOTIX mazumtirdzniecības nozarei paredzētais risinājums ļauj jums izpētīt viņu iepirkšanās paradumus, lai jūs varētu pieņemt uz faktiem balstītus lēmumus un ievērojami palielināt tirdzniecības apjomu. Skaidri saprotamas temperatūras kartes palīdz jums analizēt iepirkšanās tendences dažādos laika posmos. Regulāra šo uzvedības modeļu uzraudzība ļauj jums pieņemt daudz apzinātākas izvēles attiecībā uz personālu, lai jūs varētu pieaicināt vairāk darbinieku noslogotākajā iepirkšanās laikā, tādējādi palielinot klientu apmierinātības līmeni, tirdzniecības apjomu un ietaupot naudu. Šī pilnīgi noteikti ir abpusēji izdevīga situācija. 


Konica Minolta videodrošības pakalpojumi tāpat arī palīdzēs jums uzlabot savu mārketinga stratēģiju. Pieņemot lēmumus, kas balstīti uz sistēmas apkopotajiem datiem, jūsu mārketinga komanda var patstāvīgi pārbaudīt reklāmas stendu efektivitāti. Komanda pavisam vienkārši var optimizēt savas mārketinga kampaņas, analizējot jūsu veikala klientu plūsmas pieaugumu ietekmējošus faktorus, piemēram, dienas laiks, laikapstākļi vai nedēļas diena, un attiecīgi pielāgot savus reklāmas ziņojumus. 


Konica Minolta spēj ievērojami uzlabot jūsu mārketinga stratēģiju, palielināt apgrozījumu un kopumā padarīt jūsu veikalu par labāku un daudz drošāku vietu. 

Tirgdarbības optimizēšana

Tirgdarbības optimizēšana

Apmeklētāju uzskaite

Apmeklētāju uzskaite

Klientu paradumu analīze

Klientu paradumu analīze

Efektīvāka personāla plānošana

Efektīvāka personāla plānošana

Augstas kvalitātes videoattēls

Augstas kvalitātes videoattēls

360° redzamība

360° redzamība

Video Security with Integrated Business Intelligence for Retailers

Integrated Point of Sale (POS) features, combined with on-board image and data analysis provide both security and value-added business intelligence.

Download Now

Sazināties

Sazināties

Videonovērošana mūsdienu organizācijās var veikt plašu dažādu funkciju klāstu, un, izvēloties uzticamu aparatūru, jūs garantējat, ka tas ir drošs ieguldījums nākotnē. Ja domājat, ka jūsu uzņēmumam vai

Šis elastīgais un visaptverošais drošības risinājums mainīs jūsu darba veidu. Sistēmas video novērošana un analīze piedāvā dažādas priekšrocības veikaliem, automašīnu tirgotājiem un citām mazumtirdzniecības vietām. Ja vēlaties būt viens no šiem mazumtirgotājiem un uzzināt vairāk par šīm funkcijām, sazinieties ar mums, un viens no mūsu speciālistiem sazināsies.

Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings