Ofsetdrukas savienojamības iespējas

Digitālā printera un ofseta iespiedmašīnas apvienošana

Nodrošiniet maksimālu dažādību veidos, kā jūs varat izmantot gan savu digitālo aprīkojumu, gan ofseta drukas aprīkojumu, ar vienas saskarnes starpniecību.


Centieni iegūt maksimālu labumu no savām investīcijām, lēmuma pieņemšana par to, vai efektīvāk ir izmantot tradicionālo ofsetdruku vai digitālo druku, un pēc iespējas vieglāka pāreja uz digitālo druku ir vien daži no izaicinājumiem, ar ko jums ir jāsaskaras mūsdienu mainīgajā ražošanas drukas pasaulē. Taču kā lai sasniedz šos mērķus?

Konica Minolta sniedz darbplūsmu hibrīda savienojamības iespējas apvienojumā ar vislabāko piedāvājumu izstrādes elastības jomā, nodrošinot maksimālu dažādību veidos, kā jūs varat izmantot gan savu digitālo aprīkojumu, gan ofseta drukas aprīkojumu. Un tas viss pieejams ar vienas saskarnes starpniecību. Daudzu gadu garumā komerciālās ofsetdrukas pakalpojumu sniedzēji izstrādāja savas darbplūsmas, galvenokārt ņemot vērā ofsetdrukas vajadzības. Taču kad izstrādes iespēju klāstā tika ieviestas digitālās drukāšanas iekārtas, ofsetdrukas uzņēmumi saprata, ka darbplūsmas prasības ir mainījušās un rezultātā sāka uzturēt divas atsevišķas plūsmas.


Mainoties klientu prasībām un vajadzībām, sāka pieaugt pieprasījums drukāt vienu un to pašu darbu gan ofsetdrukā, gan digitālajā drukā. Taču ar to stāsts nebeidzas: drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem bija nepieciešams risinājums, kas samazinātu izmaksas, kļūdu risku un pārdrukāšanas nepieciešamību, un, pats galvenais, tiem vajadzēja izstrādāt stratēģiju, kas nodrošinātu vienmēr mainīgo tirgus prasību izpildi. Tieši tad tika radīta hibrīda darbplūsma.


Bet kā gan ir iespējams apvienot šīs divas pasaules – ofsetdruku un digitālo druku?

Vispirms jāņem vērā, ka, lai gan digitālās drukas darbplūsma un ofsetdrukas darbplūsma ir pilnīgi dažādi procesi, tie var viens otru papildināt. Mūsdienu hibrīda darbplūsmas sniedz jums labāko no abām pasaulēm viena rokas stiepiena attālumā.


Hibrīda darbplūsma

Hibrīda darbplūsma ir viena darbplūsmas pārvaldības sistēma, kas atbalsta gan ofsetdruku, gan digitālo druku. Tā ļauj jums apstrādāt, drukāt un izsekot darbus ar kopīgas saskarnes starpniecību. Hibrīda darbplūsma, ņemot vērā vairākus apsvērumus, tostarp tirāžas apjomu, darba izpildes laiku, lapas formātu, materiālu un pēcapstrādes veidu, var nosūtīt darbus uz ofsetdrukas vai digitālās drukas aprīkojumu. Tā ļauj jūsu drukāšanas uzņēmumam saglabāt savas darbības integritāti, drukas kvalitāti un krāsu konsekvenci un nodrošināt ātrāku izstrādes laiku, kā arī novērst kļūdas, pateicoties procesa automatizācijai.


Kā es varu padarīt savu drukāšanas procesu elastīgāku?

Ieviešot hibrīda darbplūsmu, tiek sasniegti satriecoši rezultāti dažādās izstrādes situācijās. Vispamanāmākie rezultāti tiks sasniegti situācijās, kas ietver izmainītas darba prasības, piemēram, izmainītu tirāžas apjomu, statisko un mainīgo komponentu apvienošanu un darbu iesniegšanu tiešsaistē. Izstrādes process ļauj jums iegūt augstāku elastības līmeni, labāku darbu izsekojamību un uzlabotu automatizāciju. Taču ja vēlaties sasniegt vislabākos rezultātus elastības jomā, nepieciešams ieviest bagātīgākas darbplūsmas integrācijas iespējas un atvērtos standartus, piemēram, datu formātu JDF (Job Definition Format).


Veidi, kā hibrīda darbplūsma var palīdzēt jums drukāšanas jomā

Nakts laikā iepriekš izdrukāti darbu eksemplāri nodrošina lietotājiem iespēju pārskatīt darbus pirms masveida drukāšanas apstiprināšanas. Drukāšanai sagatavoti faili ļauj digitālajiem printeriem un ofseta iespiedmašīnām vēlāk darbus izmantot atkārtoti.


  • Ļauj izmantot iepriekšējā ofsetdrukas darba darbu un saturu, nodrošinot augstāku pirmsdrukāšanas konsekvenci un labākas maztirāžas digitālās pārdrukas.
  • Izmantojot digitālo printeri, izdrukā nelielu ofsetdrukas darba paraugu.
  • Novērš nepieciešamību operatoram manuāli norādīt katram darbam savu drukdarbu rindu, tādējādi ietaupot laiku un uzlabojot efektivitāti.


Kā jūs maksimāli varat izmantot esošā aprīkojuma sniegtās iespējas?

Lai efektīvi izmantotu savus jau esošos ofsetdrukas darbplūsmas risinājumus, vienkārši pievienojiet digitālās drukas moduļus, lai radītu hibrīda darbplūsmu. Tāpat jūs varat arī integrēt drukāšanas pārvaldības informācijas sistēmu, kas reāllaikā informēs jūs par visu darbu statusiem. Lai gūtu maksimālu labumu no savām jau ieguldītajām investīcijām, jūsu rīcībā ir pilnīga Konica Minolta ražošanas drukas ierīču sērija un plašs kontrolleru piedāvājuma klāsts. Tos iespējams pavisam vienkārši integrēt jau esošajās ofsetdrukas darbplūsmās, piemēram, Agfa Apogee, Screen Equios un Kodak Prinergy.


Šīs sistēmas ir automatizētas darbplūsmas uz PDF formāta bāzes, kas veido pilnībā centralizētu pirmsdrukāšanas izstrādes centrmezglu ar JDF atbalstu. Šis progresīvais automatizācijas līmenis palīdz jums nodrošināt augstāku produktivitāti un samazināt kļūdu risku un darba izpildes laiku. Integrējot digitālos printerus un ofseta iespiedmašīnas, jūs varat iegūt iespēju daudz efektīvāk un vienkāršāk pārvaldīt visu savu ierīču izstrādes procesu un darbu piegādi.

Izbaudiet maksimālu izstrādes elastību

Izbaudiet maksimālu izstrādes elastību

Digitālā printera un ofseta iespiedmašīnas apvienošana

  • Samaziniet izmaksas un uzlabojiet produktivitāti ar automatizēšanas starpniecību
  • Uzlabojiet pirmsdrukāšanas procesu efektivitāti
  • Maksimāli palieliniet drukas apjomu, paveicot vairāk darba īsākā laika posmā un ar mazāku kļūdu skaitu
  • Saglabājiet darbu integritāti, konsekvenci un kvalitāti, vienlaikus samazinot izmaksas
  • Pārsniedziet klientu gaidīto rezultātu, uzlabojot darba izpildes laiku
Hardware
hardware icon
Konica Minolta aparatūras produkti

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Konica Minolta pakalpojumi

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Ofsetdruka vai digitālā druka – viens risinājums visam

Hibrīda darbplūsma ļauj vienam pirmsdrukāšanas procesu operatoram pārvaldīt un vadīt dažādas ierīces ar vienas stacijas starpniecību. Jūs izmantojat vienu darbplūsmas procesu, kas atbalsta gan ofsetdrukas, gan digitālās drukas iespējas, nodrošinot labāku krāsas konsekvenci, satura drošumu un ātrāku izstrādes laiku un samazinot kļūdu risku, pateicoties darbplūsmas procesa automatizācijai. 


Tā kā darbu apstrādi veic viens un tas pats rastrattēla procesors, jums dažādās ierīcēs tiks garantēta izstrādes integritāte. Arī ofsetdrukas darbplūsmas pirmsdrukāšanas pārbaudes programma novērš kļūmes un potenciālās problēmas ar PDF failiem. Izvietošanu iespējams pārvaldīt un automatizēt gan digitālajai drukai, gan ofsetdrukai, tādējādi optimizējot pirmsdrukāšanas un piekārtošanas procesa laiku. Ātrai pārbaudei vai darba izstrādei AccurioPress piedāvā automatizētu atvēruma izdruku.

   

   

Kvalitātes funkcijas ikona

Hibrīda darbplūsma nodrošina dažādu ierīču darbību ar vienas stacijas starpniecību

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Optimizējiet drukāšanas procesus jau šodien - izmantojot Konica Minolta hibrīdo darbplūsmas savienojumu!

Lai uzzinātu vairāk, vienkārši noklikšķiniet uz Sazinieties ar mums, un mūsu speciālistu komanda ar prieku palīdzēs jums visā procesā - no labākā risinājuma izvēles līdz jaunākās tehnoloģijas, ko piedāvā Konica Minolta, ieviešanai.