dokoni SYNC & SHARE

Kad darba nēsāšana sev līdzi kabatā kļūst par ierastu praksi


Sadarbība jums vēlamā laikā un vietā ar jebkuras ierīces starpniecību


Mobilie sadarbības risinājumi, kas nodrošina dokumentu sinhronizēšanu un drošu failu kopīgošanu, tiek plaši pielietoti visa veida mūsdienu uzņēmējdarbības vidēs. Šie tiešsaistes risinājumi sniedz darbiniekiem nepieciešamo elastību, vienlaikus uzlabojot labai uzņēmējdarbības praksei svarīgo datu drošību. Tie ļauj darbiniekiem izveidot un pārvaldīt savus darba modeļus un izmantot datu uzglabāšanas un failu kopīgošanas sniegtās priekšrocības daudz efektīvāk nekā jebkad iepriekš, tāpēc viņi var strādāt sev vēlamā laikā un atrašanās vietā, izmantojot savu izvēlēto ierīci. 


Taču, ja šādi rīki uzņēmējdarbības vidē tiek izmantoti bez informāciju tehnoloģiju nodaļas ziņas un konkrētais darbinieks vēlāk pamet uzņēmumu, var tikt neatgriezeniski pazaudēta informācija un dokumenti. Tā kā pēdējos gados ir stājušies spēkā stingrāki Eiropas datu aizsardzības noteikumi, lielāku nozīmību ir ieguvuši arī satura aizsardzības pasākumi. 


Konica Minolta dokoni SYNC & SHARE mobilais sadarbības risinājums nodrošina pilnīgu šo prasību nodrošināšanas komplektu. Šis risinājums ļauj jūsu uzņēmumam sniegt darbiniekiem, kuri izmanto platformu, atbalstu un drošību, nodrošinot tiem iespēju neatkarīgi no laika, ierīces veida un atrašanas vietas drošā veidā sinhronizēt un kopīgot dokumentus ar uzņēmuma ārējiem un iekšējiem kolēģiem, vienlaikus garantējot visa platformā saglabātā satura aizsardzību. 


Lietojumprogramma saglabā sākotnējās versijas neskartā veidā un uzticami nosaka un saglabā individuālu darbinieku ievadīto informāciju un ieguldījumu darbā. Iespēja pievienot failiem un dokumentiem komentārus un automātiski nosūtīt paziņojumus kolēģiem uzlabo dokumentu apstrādes kopdarba ātrumu un efektivitāti. Lietojumprogramma nodrošina dokoni SYNC & SHARE lietotājiem pilnīgu laika, atrašanās vietas un ierīces izmantošanas elastību, īpaši piesaistot vairākās valstīs strādājošu uzņēmumu interesi.dokoni SYNC & SHARE logotips


dokoni SYNC & SHARE darbības process

dokoni SYNC & SHARE

dokoni SYNC & SHARE

Dokumentu izplatīšana

 • Failu kopīgošana ar uzņēmuma iekšējiem un ārējiem kolēģiem 
 • Piekļuve no jebkuras ierīces
 • Integrēšana vairākos datu repozitorijos
 • Integrēta savienošanas iespēja ar vairākām dažādās atrašanās vietās esošām iekārtām 
 • Faila pārvilkšanas funkcija

Satura pārvaldība

 • Sinhronizēšanas iespēja nodrošina visu datu sinhronizēšanu ar visiem lietotājiem un ierīcēm
 • Failu izlase nodrošina ātru piekļuvi visvairāk izmantotajiem failiem
 • Failu komentēšanas iespēja ļauj pārspriest failu saturu
 • Dokumentu atzīmēšana ātrākai meklēšanai 
 • Darbplūsmas iespējas
 • Lietotāju pārvaldība 

Get the product brochure now to have all information at hand.

dokoni SYNC & SHARE brochure