Vieda kvalitātes pārraudzība ar IQ-501

Automatizēta krāsu pārvaldība un kvalitātes pielāgošana vienmēr pa rokai


Kvalitātes pārvaldības automatizācija ir vislabākais veids, kā ietaupīt drukāšanas laiku. Iztēlojieties viedus, efektīvus un automatizētus pielāgojumus pareizai attēla pozīcijas nodrošināšanai, reģistrēšanai un 100% precīzai krāsas kontrolei. Apvienojumā ar izdruku hibrīda krāsu parametru mērīšanu un reāllaika korekciju. Izmantojot sistēmu Intelligent Quality Care, jūs vienā acumirklī varat dažādot un radīt pilnīgi jaunus drukāšanas produktus. Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība? Konica Minolta IQ-501 Intelligent Quality Care nodrošina visas šīs iespējas un vēl vairāk!


  • Ietaupiet savam uzņēmumam līdz pat 300 darba stundu gadā, pateicoties viedai ierīču automatizācijai
  • Padariet savu darba procesu radošāku, samaziniet nevajadzīgo izdruku skaitu un palieliniet darba produktivitāti
  • Uzlabojiet klientu apmierinātības līmeni, vienlaikus saglabājot savas darba robežas

Features

Front-to-back registration adjustment

Dramatically reduce the time taken to provide accurate front-to-back registration adjustment with the IQ-501 auto adjustment feature.

Density balance adjustment

Shorten production times with the IQ-501 auto density balance adjustment.

Printer profile making

Hands free printer profile making in 2 minutes with the IQ-501 auto profile making feature.

Auto Inspectation technology (AIT)

The option AIT is designed as fully automated, closed loop inspection technology which makes sure only sheets meeting the requirement are delivered

Get the AIT IQ-501 Brochure

Download now

Kvalitāte uzmanības centrā

Kvalitāte uzmanības centrā

Konica Minolta sistēma Intelligent Quality Care pati par sevi ir inovācija drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuru mērķis ir pārspēt savus konkurentus. Tā kā IQ-501 darbību nodrošina viedā ierīču automatizācijas tehnoloģija, tās būtība ir ietaupīt laiku, vienlaikus radot papildu vērtību jūsu drukas uzņēmumam un klientiem.


Inovatīvā sistēma IQ-501 viedai kvalitātes uzraudzības nodrošināšanai paceļ konsekvenci un reģistrēšanas precizitāti jaunā līmenī. IQ-501, no vienas puses, nodrošina plašu attēla pozicionēšanas un reģistrēšanas automatizēšanu un, no otras puses, veic krāsu kontroli. Šīs iespējas nodrošina mūsu izstrādātā slēgtā kontroles sistēma, kas pārbauda un izlabo izdrukas. IQ-501 nodrošinātā automatizēšana aptver arī krāsu kalibrēšanu un profilēšanu, un šīs iespējas ir izstrādātas operatora laika ietaupīšanai, nevajadzīgo izdruku skaita samazināšanai un vienlaikus arī produktivitātes palielināšanai.


Vai vēlaties ietaupīt savu biznesu līdz 300 darba stundām gadā, izmantojot viedo mašīnu automatizāciju? Sazinieties ar mūsu ekspertiem jau šodien.