Automatizējiet savu darbplūsmu, lai uzlabotu produktivitāti!

Tā kā uzņēmumu katru dienu veikto darbu skaits arvien pieaug, ir pavisam viegli apjukt. Pateicoties Konica Minolta tehnoloģiskajām zināšanām un pieredzei, tas nenotiks.

Izstrādājiet jums nepieciešamo kvalitāti


Mēs piedāvājam pasaules klases darbplūsmas pārvaldības risinājumus un darbplūsmas automatizēšanas programmatūru, kas palīdzēs jums pārvaldīt un apstrādāt visus saņemtos drukas darbus.

Darbplūsmas pārvaldības sistēmas palīdz jums piešķirt darbplūsmas dažāda veida darbiem vai procesiem. Piemēram, tipogrāfijas uzņēmumā izstrādāts dokuments var tikt automātiski pārsūtīts no dizainera projektu vadītājam un pēc tam pirmsdrukas sagatavošanas nodaļai.


Atgādiniet man: kas ir darbplūsmas pārvaldības sistēma?

Darbplūsmas pārvaldības sistēmas automatizē sekundāros darbus un nodrošina neizpildīto darbu izcelšanu un izpildi. Šīs sistēmas tāpat arī pārvalda automatizētos procesus, kas ieviesti, lai novērstu tādu administratīvo uzdevumu kā, piemēram, pasūtījumu apstrāde, nepieciešamību. Darbplūsma ataino savstarpējās sakarības, kas nepieciešamas katra specifiska uzdevuma izpildei.


Darbplūsmas automatizēšana var uzlabot jūsu izdruku kvalitāti, jo tādējādi tiek samazināts manuāli veicamo darbu apjoms un novērsts cilvēka radīto kļūdu risks, kā arī samazināts darba izpildes laiks, ļaujot jums izstrādāt vairāk darbu un palielināt ienākumus. Pēc darbplūsmas pārvaldības sistēmas uzstādīšanas jūs nespēsiet noticēt, ka jebkad esat spējuši strādāt bez tās.


Kādēļ darbplūsmai ir tik liela nozīme?

Mūsdienās darbplūsmai ir ārkārtīgi liela nozīme veiksmīgas drukāšanas nozares darbības nodrošināšanā, jo tā spēj apvienot dažādas drukāšanas tehnoloģijas, piemēram, ofsetdrukas ierīces, digitālās lokšņu iespiedmašīnas, ruļļpadeves un platformāta drukas ierīces, kurām visām failu sagatavošanai, izdrukāšanai un pēcapstrādei nepieciešami unikāli darbplūsmas procesi.  Drukāšanas darbplūsmu veido savstarpēji saistītu darbību secība, kurā ietilpst ar tehniku vai personas vai personāla grupas, piemēram, galveno klientu apkalpošanas speciālistu vai drukas iekārtu operatoru, darbu saistīts elements. Plūsmas elements ir drukas darbs, kas visaptverošā izstrādes procesā tiek pārsūtīts no vienas darbības uz otru.


Darbplūsmas animēšana

Noteiktām funkcijām un problēmu novēršanas pasākumiem ir pieejamas arī animētas darbplūsmas norādes. Tādējādi tiek nodrošināti vizuāli uztverami norādījumi par darba uzdevumiem un problēmu novēršanas pasākumiem, piemēram, papīra iesprūšanas un tonera nomaiņas gadījumā.


Integrēta darbplūsma var novērst darbu sastrēgumus un daudz efektīvāk izmantot izstrādes jaudu. Darbplūsmas uzlabošana ir vislabākā joma, uz ko koncentrēties un kurā ieguldīt naudu drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem, lai sasniegtu labākus uzņēmējdarbības rezultātus. Tā samazina izmaksas, automatizējot darba procesus un samazinot šajos procesos iesaistītā cilvēku darba apjomu. Katra reize, kad produkta izstrādē iesaistās kāds no darbiniekiem, potenciāli patērē laiku un naudu, taču darbplūsmas pārvaldes sistēma atbrīvos jūsu personālu no laikietilpīgiem rutīnas darbiem, kuru izpildē ir iespējams viegli pieļaut kļūdas.

Darbplūsmas automatizēšana

Darbplūsmas automatizēšana

Vienīgā jums nepieciešamā darbplūsmas platforma

Maksimālai efektivitātei un konkurētspējai lielajiem un vidējiem drukāšanas uzņēmumiem, kā arī uzņēmumiem, kuri drukā savus komunikācijas materiālus digitāli savās drukātavās, kad vien iespējams, ir jāintegrē sava drukāšanas infrastruktūra un jāautomatizē darbplūsmas. Izvēloties Konica Minolta darbplūsmas platformas sistēmas AccurioPro Flux un AccurioPro Connect, drukāšanas pakalpojumu sniedzēji un uzņēmumu drukātavu operatori var automatizēt pirmsdrukas datu apstrādi, apvienojot un automatizējot dažādus pirmsdrukāšanas procesus. 


Šo iespēju, kā arī vieglu ofseta drukas aprīkojuma un digitālo drukāšanas sistēmu integrēšanu, nodrošina digitalizēšana. Uzlabotā iepriekš tik laikietilpīgā pirmsdrukas datu apstrādes procesa efektivitāte ievērojami palielina produktivitāti. Digitalizēšana arī atbalsta automatizēšanu, uzlabo darbplūsmas efektivitāti un veicina atkritumu apjoma samazināšanos, kas ir svarīgi nosacījumi stabilai rentabilitātei.


Liela ātruma krāsu ražošanas drukas printeru nodrošinātā efektivitāte un elastība

Zibenīgs ātrums, vienkārša ekspluatācija un iespaidīgas pēcapstrādes iespējas – mūsu liela ātruma digitālās drukas iekārtas paceļ digitālo produktivitāti jaunā līmenī, ietaupot laiku, darba izmaksas, kā arī vietu jūsu drukas telpās.


Augsta produktivitāte drukāšanas ekonomiskās efektivitātes uzlabošanai

Accurio digitālo sistēmu klāsts ir izstrādāts, lai izpildītu arvien sarežģītākās prasības, ko rada jaunās paaudzes digitālie izaicinājumi. Šīs sistēmas, kas rūpīgi izstrādātas drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem un profesionāļiem, nodrošina izcilu krāsu atveidi un reģistrēšanas stabilitāti, kā arī iespēju efektīvi un uzticami izveidot digitālus failus no fiziskiem dokumentiem.


Radiet jums nepieciešamo atkārtoti izmantojamo saturu

Vai daudzus jūsu pastāvīgos drukas darbus, piemēram, rokasgrāmatas, veido dažādos avotos esoši dažāda satura PDF faili, piemēram, vāks un instrukciju, garantijas un kontaktinformācijas dokumenti? Un vai šis saturs bieži mainās, piemēram, kad produkti tiek izlaisti no jauna vai kad mainās likumu prasības? Parasti šādas kompleksas informācijas atjaunināšana ir sarežģīts un laikietilpīgs process.


Šādā gadījumā palīdzēt var AccurioPro Compile, ļaujot jums izstrādāt drukāšanas projektus, kurus iespējams izmantot atkārtoti neskaitāmas reizes pat gadījumos, kad mainās to saturs. Šie drukāšanas projekti tiek sasaistīti ar dažādās tīkla vietās saglabātiem avota dokumentiem, lai vienmēr tiktu izgūtas un izmantotas tikai jaunākās faila versijas. Rezultātā vairāki autori, kas strādā pie viena drukāšanas projekta, var uzturēt savu saturu pilnīgi neatkarīgi no citiem un izdrukāti tiek vienīgi atjaunināti dokumenti bez jebkādas manuālas iejaukšanās.

AccurioPro Connect

For maximum efficiency and competitiveness, large and mid-size printing companies – and similarly, enterprises that print their communication digitally in-house – need to integrate their printing infrastructure and automate workflows wherever possible.

Darbplūsmas automatizēšana

Darbplūsmas automatizēšana

Iemesli, kādēļ darbplūsmas uzlabošana ir vislabākā joma, uz ko koncentrēties un kurā ieguldīt naudu drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem, lai sasniegtu labākus uzņēmējdarbības rezultātus

Mūsdienu arvien sarežģītākajā drukāšanas pakalpojumu vidē automatizēta darbplūsmu pārvaldība kļūst par svarīgu priekšnosacījumu procesu atvieglošanai, izmaksu samazināšanai un saziņas un piegādes laika paātrināšanai.


Iemesli, kādēļ jums ir nepieciešama darbplūsmas pārvaldības programmatūra:


  • lai nodrošinātu visa aprīkojuma pilnvērtīgu izmantošanu, tādējādi saglabājot izstrādes efektivitāti un konkurētspēju;
  • lai automatizētu darbu apstrādes procesus un pirmsdrukāšanas darbus, tādējādi atbrīvojot jūsu personālu no tādu uzdevumu veikšanas, kas pastāvīgi atkārtojas;
  • lai optimizētu darbu iesniegšanas procedūras, tādējādi izvairoties no liekiem klientu tālruņa zvaniem.
Hardware
hardware icon
Augsta produktivitāte drukāšanas ekonomiskās efektivitātes uzlabošanai

Accurio digitālo sistēmu klāsts ir izstrādāts, lai izpildītu arvien sarežģītākās prasības, ko rada jaunās paaudzes digitālie izaicinājumi. Šīs sistēmas, kas rūpīgi izstrādātas drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem un profesionāļiem, nodrošina izcilu krāsu atveidi un reģistrēšanas stabilitāti, kā arī iespēju efektīvi un uzticami izveidot digitālus failus no fiziskiem dokumentiem.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Atklājiet, kādas priekšrocības jums var sniegt darbplūsmas automatizēšana

Darbplūsmas pārvaldības programmatūra ir ideāls rīks konkurētspējas nodrošināšanai, jo tā automatizē darbus, kas var aizņemt pārāk daudz laika un iztērēt pārāk daudz resursu. Sistēmas ļauj jums arī samazināt darba izmaksas, pievērsties budžeta ierobežojumiem un iespējai paveikt vairāk darba ar mazākiem resursiem, optimizēt jūsu produktivitāti un novērst nepieciešamību pieņemt darbā pagaidu darbiniekus manuālu darbu veikšanai. 


Tās sniedz jums nepieciešamo elastību, ļaujot jums laika gaitā paplašināt savas iespējas, nodrošina pastāvīgu jūsu konfidenciālo dokumentu drošību, pateicoties automātiskai rediģēšanai, failu konvertēšanai ar paroli aizsargātos PDF formāta failos, automātiskai kopijas aizsardzības funkciju piemērošanai un citām priekšrocībām, kā arī nodrošina ātru datu ievadi, tostarp formu apstrādi, izmantojot modeļu salīdzināšanas tehnoloģiju, un tiešos savienojumus ar dokumentu pārvaldības sistēmām un citiem mākoņkrātuves pakalpojumu sniedzējiem. Darbplūsmas automatizēšana palīdz jums nenovērsties no mērķa, novērst neefektīvus procesus, samazināt izmaksas, novērst kļūdu risku, uzlabot efektivitāti un labāk pārzināt savu darba vidi. 


Priekšrocības, ko jūsu uzņēmējdarbībai var sniegt automatizēta darbplūsma.

   

   

Lietojamības funkcijas ikona

Savu iespēju paplašināšana atbilstoši vajadzību izmaiņām, izmantojot modulāro arhitektūru

Produktīvas darbības ikona

Samazinātas darba izmaksas

Kvalitātes funkcijas ikona

Dokumentu aizsardzība un drošība

Ātruma funkcijas ikona

Laika ietaupījums, pateicoties manuālo darbu automatizēšanai

Mobilitātes funkcijas ikona

Ērta informācijas kopīgošana un piekļuve

Ātruma funkcijas ikona

Paātrināta datu ievade

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Get ready for a new business opportunity

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.

Assess

Step 1 1

Identify

Step 2 2

Implement

Step 3 3

Justify

Step 4 4