bizhub SECURE — vieda drošības sistēma jūsu uzņēmuma aizsardzībai

bizhub SECURE

bizhub SECURE

Pēdējo gadu laikā daudziem uzņēmumiem nopietnas problēmas sagādā datu drošības pārkāpumi, ko pavada izsmeļošas plašsaziņas līdzekļu reportāžas par datu zādzībām un tīkla vietņu uzlaušanas gadījumiem, tādējādi dažāda veida uzņēmumiem visā pasaulē radot finansiālus zaudējumus un iedragājot reputāciju. 

Hello!
 

Uzņēmums Konica Minolta apzinās, ka jūsu datu drošības nodrošināšana ir svarīgs jūsu uzņēmuma pienākums. Šī iemesla dēļ mūsu bizhub daudzfunkcionālās ierīces ir aprīkotas ar augstākā līmeņa drošības sistēmām, un ar bizhub SECURE starpniecību mēs spējam jums nodrošināt papildu visaptverošas drošības slāni, kas garantē, ka jūsu dati paliek tikai jūsu īpašumā, nepārtraucot datu plūsmu jūsu birojā. 

 

 

Dati — pašas nozīmīgākās un neaizsargātākās jūsu uzņēmuma vērtības

Pakalpojumu Bizhub SECURE ir iespējams aktivizēt jebkurā Konica Minolta Bizhub daudzfunkcionālajā ierīcē, vai nu uz vietas birojā, vai pirms ierīces piegādes, tāpēc jūs varēsiet veikt darbu ar pārliecību neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma. Pēc bizhub SECURE drošības sistēmas uzstādīšanas jūs varat būt pilnīgi pārliecināti, ka jūsu drukāšanas datiem tiks nodrošināta pilnīga aizsardzība
 

Jūsu bizhub daudzfunkcionālā ierīce un tās cietais disks tiks aizsargāti, lai nodrošinātu, ka jūsu dati ir vairāk nekā tikai drošībā, jo tiem tiks nodrošināta bizhub SECURE drošības garantija!

Kas ir iekļauts pakalpojumā?

 

bizhub SECURE iekļauj šādas funkcijas:

 

  • administratora paroles nomaiņa;
  • visa bizhub cietā diska satura šifrēšana;
  • drošas burtciparu paroles izveidošana bizhub cietā diska noslēgšanai;
  • jebkādu liecību par datu esamību dzēšana pat gadījumos, kad tie ir dzēsti, izmantojot pagaidu datu pārrakstīšanas funkciju;
  • bizhub daudzfunkcionālās ierīces taimera iestatīšana jebkāda veida materiāla automātiskai dzēšanai no elektroniskajām mapēm

bizhub SECURE

Of all the resources in today’s business and professional world, your data can be the most valuable – and also the most vulnerable. That’s why Konica Minolta offers lockdown protection with bizhub® SECURE: a set of enhanced password and data security measures to give your bizhub MFP an extra level of security.

bizhub SECURE Platinum

When you work with sensitive information, you need to know it is secure. Even when doing simple tasks such as printing or scanning documents, you could be leaving data open to theft.

Get secure now

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings