Viena lietojumprogramma visa veida platformāta attēliem. Vienkārši pievienojiet failus, priekšskatiet tos un izdrukājiet

KIP ImagePro ir efektīvs programmatūras komplekts, kas, pateicoties kontrolētai darbplūsmas automatizēšanai augstas noslodzes vidēs, uzlabo efektivitāti un vienlaikus nodrošina īsāku darba izpildes laiku.

Platformāta drukāšana


Mūsdienu mārketinga materiālu drukāšanas pakalpojumi vairs nav tādi kā iepriekš. Digitālajiem grafiskās izstrādes materiāliem, kas tiek izmantoti informācijas nodošanai lielai mērķauditorijai, tiek piemērotas augstas prasības, vienlaikus meklējot iespējas samazināt procesa izmaksas. Šī iemesla dēļ platformāta drukāšanas pakalpojumi ir kļuvuši par vienu no ekonomiski izdevīgākajiem veidiem, kā drukāšanas pakalpojumu sniedzēji spēj izpildīt arvien pieaugošās tirgus prasības.

Digitālā platformāta druka ir viena no nedaudzajām starptautiskā drukāšanas pakalpojumu tirgus nozarēm, kas piedzīvo ātras pārmaiņas un izaugsmi. Konica Minolta, pateicoties augstas kvalitātes, viegli lietojamajiem drukāšanas programmatūras un aparatūras risinājumiem, palīdz jums droši pielāgoties šīm izmaiņām un sasniegt savus uzņēmējdarbības mērķus.

KIP ImagePro ir efektīvs programmatūras komplekts, kas viegli lietojamā drukāšanas, kopēšanas un skenēšanas lietojumprogrammā apvieno pamatrīkus un izcilu vairākuzdevumu režīmu. Standarta saskarne izstrādes operatoriem vai periodiskajiem lietotājiem nodrošina ātrās piekļuves rīkus, augstas izšķirtspējas skatītāju konkrētas zonas drukāšanai un intuitīvas darbu rediģēšanas funkcijas. Standartizēti datorprojektēšanas un grafiskās izstrādes drukas kvalitātes priekšiestatījumi padara ImagePro par vienkāršāko un ātrāko programmu darba sagatavošanai drukāšanai. Vienkārši ar klikšķi aktivizējamais sistēmas paplašināto funkciju komplekts nodod vadības grožus tehnisko un dizaina speciālistu rokās.


Pateicoties ligzdošanas, grupēšanas, īpatkrāsas maiņas iespējām un krāsu pārvaldības funkciju piekļuvei, kas pieejama vienīgi dārgos grafiskās izstrādes rastrattēla procesoros, KIP ImagePro sniedz krāsu ekspertiem rīkus, kas viņiem nepieciešami darba pareizai izpildei.

Platformāta darbplūsma

Platformāta darbplūsma

Vienkāršojiet platformāta darbplūsmu

Platformāta drukas darbplūsmu procesu tagad ir iespējams vienkāršot ar vienu programmatūras risinājumu.  KIP ImagePro ir aprīkota ar intuitīvu standarta režīmu drukāšanas procesa efektivitātes uzlabošanai vai ar paplašināto režīmu viedai attēlu apstrādei. Šo programmatūru īpašu padara iespēja drukāt, kopēt un skenēt ar vienas lietojumprogrammas starpniecību. Nekas nav vienkāršāks par šo!

Hardware
hardware icon
KIP drukāšanas sistēmas

KIP drukāšanas sistēmas tiek izgatavotas pēc tādu tehnisko, grafisko un biroja dokumentu lietotāju pasūtījuma, kuriem nepieciešama lielas noslodzes izdruku izstrāde, precīza attēlveidošana un spilgtu, ekspresīvu krāsu precizitāte. Tās spēj radīt spilgtas krāsas, satriecošus grafiskos attēlus un fotoattēlus, kas, pateicoties nepārspējamai krāsu stabilitātei, ataino pat visblāvākos toņus un nokrāsas no pašas pirmās līdz pat pēdējai izdrukai.

Software
software icon
Viena programmatūra visiem procesiem

Platformāta drukas darbplūsmu procesu tagad ir iespējams vienkāršot ar vienu programmatūras risinājumu. KIP ImagePro ir aprīkota ar intuitīvu standarta režīmu drukāšanas procesa efektivitātes uzlabošanai vai ar paplašināto režīmu viedai attēlu apstrādei.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Pamatfunkcijas


   

   

Skārienfunkcijas ikona

Paplašinātas konkrētas zonas drukāšanas iespējas

Skārienfunkcijas ikona

Pielāgojama saskarne personalizētam izskatam un rīku komplektam

Skārienfunkcijas ikona

Vienkārša uzstādīšana

Skārienfunkcijas ikona

Attēla atainošana augstā izšķirtspējā

Skārienfunkcijas ikona

Vieda PDF formāta darbu pārbaude

Skārienfunkcijas ikona

KIP viedā izdruku izvade

Skārienfunkcijas ikona

Izcils vairākuzdevumu režīms

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.


Four steps to build your business:

Assess

Step 1 1

Identify

Step 2 2

Implement

Step 3 3

Justify

Step 4 4