Konsultācijas informācijas drošības jomā

Pajautājiet sev, vai jūsu uzņēmums ir drošībā? Un ko jūs būtu gatavi darīt, lai nodrošinātu tā aizsardzību?

Uzlabojiet savu datu drošību un novērsiet riskus, kādiem ir pakļauts jūsu uzņēmums


Mūsdienās uzņēmumiem piemērotās prasības attiecībā uz informācijas drošību un datu aizsardzību ar katru gadu kļūst arvien stingrākas. Pēdējos gados Eiropas Savienības likumu, piemēram, ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas, pamatā ir integrēta prasība izmantot mūsdienīgus informāciju tehnoloģiju drošības risinājumus. Informācijas drošība, kā arī informāciju tehnoloģiju drošības likums un kritiskā infrastruktūra jau vairākus pēdējos gadus sagādā nopietnas problēmas mūsu klientiem. Par šo problēmu novēršanu ir atbildīga uzņēmuma vadība, bet tādi starptautiskie standarti kā ISO 27001 ff nosaka veidu, kā nepieciešams īstenot noteikumus. Visu šo pārvaldības sistēmu (informācijas drošības pārvaldība, krīzes pārvaldība, datu aizsardzības pārvaldība u.c.) pamatā ir riska pārvaldība.

Prasības attiecībā uz pārvaldības noteikumiem kļūst arvien stingrākas, robežas starp atsevišķām problēmām vienkārši izzūd un rezultātā pakāpeniski pieaug apdraudējuma līmenis. Bet mēs, protams, visticamāk, jums nestāstām neko jaunu. Taču tieši šie bija iemesli, kādēļ mēs pirms daudziem gadiem pārstrādājām savu vispārīgo pieeju attiecībā uz mūsu klientu informācijas aizsardzību.

Tehnoloģija vien vairs nespēj nodrošināt atbilstošu aizsardzības līmeni. Mūsdienās vairāk nekā jebkad iepriekš ir nepieciešama mijiedarbība starp cilvēku, procesiem un tehnoloģiju. Informāciju tehnoloģiju drošība vairāk nekā 18 gadus ir mūsu komandas darba pamatvirziens. Izmantojot šo pieredzi, mēs sadarbojamies ar jums, lai izstrādātu stratēģisku pieeju, kas nodrošinātu jums pievienoto vērtību, caurskatāmību un ilgtspējību, un garantētu ātru reakcijas laiku.

Kāda veida informācijas aizsardzību ir vērts nodrošināt jūsu uzņēmumā? Vai jūs un jūsu kolēģi esat identificējuši šo informāciju un esat noteikuši atbilstošus drošības pasākumus atkarībā no aizsardzības līmeņa? Vai jūs jau esat ieviesuši informācijas drošības koncepciju un informācijas tehnoloģiju vadlīnijas attiecībā uz šo koncepciju, kā arī izstrādājuši norādījumus krīzes situācijām? 
Šie un līdzīgi jautājumi mūsdienās arvien biežāk sagādā problēmas visu veidu uzņēmumiem. Grāmatvedības uzņēmumi un bankas vairs nav vienīgās iestādes, kurām tie ir svarīgi.

Ieviešot mūsu holistiskās informāciju tehnoloģiju vai informācijas drošības metodes, mēs labprāt sniegsim jums atbalstu šo izaicinājumu pārvarēšanā ar mūsu plašā dažādu konsultāciju pakotņu klāsta starpniecību. Šajā klāstā ietilpst gan atsevišķas analīzes, piemēram, „10 labākie informāciju tehnoloģiju drošības ieteikumi”, gan komplekss projektu atbalsts pārvaldības sistēmu ieviešanas procesa laikā. Mēs tāpat arī labprāt uzņemsimies informācijas drošības vadītāja vai informāciju tehnoloģiju drošības nodaļas vadītāja pienākumus. Kā arī mēs esam gatavi palīdzēt jums apmācības darbā, nodrošinot darbinieku sagatavošanu vai apmācības kursus par informāciju tehnoloģiju un informācijas drošību un datu aizsardzību.


Funkcijas

Mēs piedāvājam dažāda veida analīžu metodes, ātras pārbaudes, ieviešanu un turpmākus uzlabojumus un gatavības novērtējumus, lai novērstu tālāk uzskaitītās problēmas.

   

   

Pielāgošanas funkcijas ikona

Darbības nepārtrauktības pārvaldība un informācijas tehnoloģiju pakalpojumu nepārtrauktības pārvaldība

VDAR ikona

ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasību izpilde

Kvalitātes funkcijas ikona

Informācijas drošības pārvaldības sistēmas ieviešana (ISO 27001 un BSI informāciju tehnoloģiju pamataizsardzība)

Uzvaras kausa trofeja

Informāciju tehnoloģiju drošība jūsu uzņēmumā

Monitora un raķetes ikona

Riska pārvaldība

Hannover Messe 2019

In Hall 5 in the "Digital Factory" exhibition area, our experts will present powerful solutions and concepts for IIoT, industry 4.0 and digitization

Visit us at Hannover Messe 2019