Pārvaldības informācijas sistēma

Koncentrējiet savu uzmanību uz klientu individuālajām vēlmēm

Pārvaldiet savus drukāšanas procesus


Vai esat pārliecināti, ka kontrolējat savu uzņēmumu? Vai esat pārliecināti, ka jūsu darbi tiek plānoti efektīvi un izpildīti laikus? Vai ar pilnīgu pārliecību varat teikt, ka piemērojat atbilstošu cenu?

Vai jūsu tirdzniecības nodaļas komanda ir pievērsusies pareizajam produktam vai pakalpojumam? Ar Konica Minolta ekspertu komandas atbalstu jūs varat integrēt pārvaldības informācijas sistēmu, kura sniegs jums uzticamas atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem. Tā sniegs jums detalizētus datus, ļaujot pieņemt uz faktiem balstītus lēmumus, un palīdzēs jums izvēlēties sava uzņēmuma attīstībai vispiemērotākās stratēģijas.

Pārvaldības informācijas sistēma

Pārvaldības informācijas sistēma

Pārvaldiet savu drukāšanas infrastruktūru centralizēti

Printeri mūsdienās tiek izmantoti tirgū, kurā valda ārkārtīgi lielas konkurences apstākļi un kas pēdējās desmitgades laikā ir piedzīvojis arvien lielākas grūtības, jo pieaugušās sociālo mediju nozīmības dēļ ir ievērojami samazinājies drukāšanas pakalpojumu pieprasījums. Papildus tam cenas vēl vairāk ir samazinājušās drukāšanas pakalpojumu pārvaldības uzņēmumu ieviešanas dēļ. 


Mūsu drukāšanas nozares klienti pašlaik cenšas atrast veidus, kā apmierināt arvien pieaugošo pieprasījumu pēc ātri un lēti izpildītiem darbiem un kā izcelties konkurentu vidū. Izmantojot pārvaldības informācijas sistēmas programmatūru, jūs ar jaunu tehnoloģiju, mainīgu tendenču un lietotāja atsauksmju palīdzību varat virzīt un veidot savu uzņēmējdarbību, radot jaudīgu rīku, kas spēs izpildīt drukāšanas, iepakošanas un marķēšanas nozares uzņēmumu vajadzības.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Pārvaldības informācijas sistēma ir visaptverošs risinājums un ir ideāli piemērota jebkuram drukāšanas uzņēmumam, kas vēlas kontrolēt ikdienas uzdevumus un efektīvi pārvaldīt daudz dažādu uzdevumu ar vienas ierīces starpniecību. Lai novērstu ekspluatācijas izaicinājumus un izaicinājumus informācijas jomā, ar kuriem saskaras mūsdienu grafiskās saziņas pakalpojumu sniedzēji, ir nepieciešams pilnīgi jauns rīku komplekts, kas spētu palīdzēt izpildīt pat vissarežģītākās darbības. Pārvaldības informācijas sistēma ļauj jums iegūt precīzu un aktuālu informāciju par izmaksām, finanšu stāvokli un peļņu, lai jūs varētu analizēt katru procesu posmu atsevišķi un noteikt katram uzdevumam nepieciešamo laiku un darba apjomu. Pārvaldības informācijas sistēma sniedz jums reāllaika datus par tirdzniecības, pakalpojumu, izstrādes un finansiālajiem rādītājiem, lai jūs vienmēr pieņemtu pamatotus uzņēmējdarbības lēmumus. 


Tā ļauj jums analizēt datus, izdarīt secinājumus un ievērojami uzlabot jūsu uzņēmuma funkcionēšanas veidu, lai jūs saglabātu savu līderpozīciju un varētu automatizēt ikvienu izstādes procesu, kam nav nepieciešama cilvēka iejaukšanās, tādējādi ietaupot jūsu laiku un naudu un daudz efektīvāk pārvaldot jūsu personālu. Pārvaldības informācijas sistēma tāpat arī novērš administrēšanas procesu dubultošanu un datu atkārtotu ievadi cilvēka pieļautas kļūdas rezultātā, nodrošinot jūsu darbplūsmas pastāvīgu efektivitāti un optimizāciju.

   

   

Pielāgošanas funkcijas ikona

Pielāgots informācijas panelis

Produktīvas darbības ikona

Aprēķina, pasūtīšanas un rēķina piestādīšanas funkcija

Produktīvas darbības ikona

Integrēta uzskaites funkcija

Lietojamības funkcijas ikona

Integrēta klientu attiecību pārvaldības sistēma

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Inventāra pārvaldība

Līdzekļu pārvaldības funkcijas ikona

Grafika izveides un dinamiska darbu dēļa funkcija

shaping print to business.

In order to be able to translate the pages, can you give me an example to find the corresponding page and to translate it following the given links;

Join Prokom

Konica Minolta pārvaldības informācijas sistēma ir jaudīgs risinājums, kas piedāvā plašu iespēju klāstu, ir gatavs un gaida, lai jūs varētu to izmantot jebkurā laikā. Neatkarīgi no tā, vai jums ir radušies papildu jautājumi vai vienkārši nepieciešami nelieli norādījumi, nevilcinieties sazināties ar mums, un viens no mūsu speciālistiem sazināsies tieši!