Drukāšanas nākotne: pakalpojums Web-to-Print

Kādēļ pakalpojums Web-to-Print sniedz visus jums jebkad nepieciešamos tiešsaistes drukāšanas risinājumus

Tiešsaistes un elektroniskās drukāšanas risinājumi, kurus izmantos jūsu klienti


Internets un elektroniskā tirdzniecība ir kļuvuši par neatņemamu ikdienas dzīves sastāvdaļu un ātri vien attīstās par kanāliem, kas tiek izmantoti, lai veiktu lielāko daļu komercdarījumu.

Lai saglabātu savu konkurētspēju arī nākotnē, mazajiem un vidējiem komerciālās drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem vajadzēs piedāvāt Web2Print (W2P) risinājumus, tostarp attālinātas izdevējdarbības pakalpojumus, tiešsaistes drukāšanu un drukāšanu e-komercijas jomā, lai reklamētu un pārdotu savus produktus un pakalpojumus. Jūsu klienti jau būs iepazinušies ar Web-to-Print pakalpojumu un tīmekļa sistēmām un pieraduši iegādāties tiešsaistē tādus produktus kā, piemēram, grāmatas, biroja piederumus, kancelejas preces, apsveikuma kartītes un pakalpojumus, tostarp ceļojumus, datu glabātuves un mākoņdatņošanas pakalpojumus.


Tieši tādēļ Web2Print ir ārkārtīgi svarīgs pakalpojums jums kā drukāšanas pakalpojumu sniedzējam. Tas ļauj jums atšķirt savus pakalpojumus no konkurentuzņēmumu piedāvājuma, samazināt pieskaitāmās izmaksas, uzlabot efektivitāti un gūt vēl daudzas citas priekšrocības.Kā Web-to-Print var palīdzēt man – drukāšanas pakalpojumu sniedzējam? 

Web2Print nodrošina plašu potenciālu drukāšanas vides priekšrocību klāstu, tostarp tas:


 • var patērētāju mārketinga nodaļai ietaupīt laiku un naudu;
 • var sniegt palīdzību klientu apkalpošanas darbiniekiem, kas ir atbildīgi par izdrukātajiem materiāliem;
 • klientiem nodrošina diennakts pasūtīšanas iespējas;
 • nodrošina pasūtīšanas procesa pārskatāmību, lai samazinātu klientu apkalpošanas nodaļai nosūtīto pieprasījumu skaitu;
 • sniedz palīdzību klientu apkalpošanas darbiniekiem, kas ir atbildīgi par izdrukātajiem materiāliem;
 • izveido virtuālo vitrīnu, kur pieejami visi jūsu produkti un pakalpojumi, lai palielinātu tirdzniecības apjomu;
 • nodrošina jums iespēju piedāvāt tiešsaistes maksājumu iespējas, uzlabojot naudas plūsmu;
 • automatizē jūsu pasūtīšanas, apmaksas un uzskaites procesus

Pakalpojums Web-to-Print

Pakalpojums Web-to-Print

Kādēļ pakalpojums Web-to-Print ir tik nozīmīgs?

Web2Print risinājumi ātri vien kļūst par svarīgu digitālo drukāšanas pakalpojumu sniedzēju stratēģijas sastāvdaļu ne vien piekļuves jomā, bet arī tirdzniecības, mārketinga un dizaina jomā. Šo risinājumu sniegtās iespējas ir arī ārkārtīgi svarīgi instrumenti, kas palīdz novērst izplatīto slogu, ko rada ievērojams palīgdarbu biroja administratīvo uzdevumu apjoma pieaugums liela daudzuma maztirāžas un zemu ienākumu darbu dēļ. Vairumā gadījumu drukāšanas pakalpojumu sniedzēju administratīvie procesi un standarta pārvaldības informācijas sistēmas ir piemērotas ofsetdrukas videi un nespēj tikt galā ar digitālās drukas vides prasībām.

Hardware
hardware icon
Izcelieties Web-to-Print tiešsaistes vidē

AccurioPress liela ātruma krāsu ražošanas drukas printeru klāsts, pateicoties īpaši lielam ātrumam, vienkāršai ekspluatācijai un integrētām iespaidīgām pēcapstrādes iespējām, paceļ digitālo produktivitāti jaunā līmenī, ietaupot laiku, darba izmaksas un vietu jūsu drukas telpās.

Software
software icon
Programmatūra, kas jums nepieciešama, lai izmantotu tiešsaistes sniegtās priekšrocības

Vai vēlaties uzreiz ķerties pie darba pēc Web2Print risinājuma uzstādīšanas? Jums vispirms jāatrod pareizā programmatūra. AccurioPro Flux Ultimate ir moderna Web2Print lietojumprogramma, kas ļauj drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem, uzņēmumu drukātavām, valsts iestādēm un izglītības iestādēm nodrošināt drošus uz tehniskā uzdevuma bāzes veidotu drukas darbu iesniegšanas tiešsaistē pakalpojumus. Galalietotāji tad var izmantot šī ērtā pakalpojuma priekšrocības 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Web-to-Print vairs nav tikai iespēja – tas ir risinājums, kas drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem ir obligāti jānodrošina.

Pakalpojums Web2Print ļauj klientiem ērti pasūtīt, augšupielādēt un priekšskatīt savus darbus tiešsaistē. Drukāšanai sagatavotus dokumentus ir iespējams nodrošināt katalogos, un pasūtīšanai var piedāvāt arī priekšmetus, kas nav saistīti ar drukāšanu. Lietojumprogramma pārbauda, vai faili ir drukājamā stāvoklī, vai klienta iesniegtie attēli ir atbilstošā izšķirtspējā, vai ir iegulti fonti un vai ir iekļauti caurspīdīgie dati. Vairums Web-to-Print lietojumprogrammu ļauj klientiem pielāgot iepriekš izveidotus paraugus un augšupielādēt savu saturu automatizētai izdrukai. 


Kas ir pakalpojums Web-to-Print un kādēļ tas jums ir nepieciešams?

   

   

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Optimizēti B2B drukāšanas pakalpojumu nodrošinātājiem un uzņēmumu drukātavām

Produktīvas darbības ikona

Web-to-Print un virtuālās vitrīnas ir drukāšanas nozares elektroniskās tirdzniecības versija, kur internets tiek izmantots, lai veiktu drukāšanu daudz efektīvākā un ekonomiski izdevīgākā veidā

Drukāšanas funkcijas ikona

Web-to-Print ir pilnīgs materiālu iepirkšanas un drukāšanas pārvaldības risinājums

Mobilitātes funkcijas ikona

Web2Print risinājumi ļauj ikvienam neatkarīgi no atrašanās vietas savā datorā iegūt drukāšanas risinājumus, apstiprināt PDF dokumentus un nekavējoties nosūtīt tos printerim

Ātruma funkcijas ikona

Tas nodrošina klientiem ātru un ērtu rīku cenu aprēķināšanai

How does AccurioPro Flux help you?

Accurio Pro Flux - the automated print flow solution

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

  Get ready for a new business opportunity

Enabling business through Web to Print
 

How your in-house print room can profit

In today's networked corporate environments many of the internal processes are already web-based. So why shouldn't in-house printing be as well?

Web to Print (W2P) offers in-house print rooms an exciting opportunity to enhance the efficiency, convenience and speed with which print orders can be placed and implemented. W2P enables print orders to be placed at any time because the print room is open for business 24/7. Besides, W2P makes significant savings possible – both company-wide and within the print room. As most in-house print rooms are run as profit centres, the economic advantages of W2P are particularly important.


How your business will benefit from Web to Print in the print room:
 

 • Print room open for business 24/7
 • Time and money savings
 • More efficient order processes
 • Extend service to internal customers
 • Order-tracking functionality
 • Higher degree of automation

How an in-house print room profits from Web to Print:
 

 • Costs cut
 • Profits boosted
 • Productivity increased
 • Order processes streamlined
 • Re-order print jobs easily
 • Relationships with internal customers improved
 • Number of time-consuming enquiries reduced


Cost-cutting self-service is one of the biggest benefits W2P brings to an in-house print room. Can you afford to miss out on this technology?
 

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Justify

Step 3 3

Implement

Step 4 4