Droša drukāšana

Plašākas pārvaldības iespējas, zemākas drukāšanas izmaksas

Ietaupiet savu laiku, naudu un resursus, izmantojot Konica Minolta pakalpojumus


Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma ir ļoti svarīgi uzraudzīt savus izdevumus. Taču jo lielāks ir uzņēmums, jo neproduktīvāk un apgrūtinošāk ir izsekot līdzi katrām izmaksām. Šis process var būt problemātisks pat attiecībā uz šķietami tik nenozīmīgu jomu kā drukāšana. Pajautājiet sev, vai jūs patiešām zināt, cik daudz jūs katru dienu, nedēļu, mēnesi vai gadu tērējat skenēšanai, drukāšanai un kopēšanai?

Nevarat aprēķināt savas drukāšanas izmaksas? Neuztraucieties! Jūs nebūt neesat vienīgie. Pat mūsdienu progresīvo tehnoloģiju laikmetā lielākajai daļai uzņēmumu joprojām problēmas sagādā savu reālo izdevumu noteikšana, balstoties uz faktiem. Vai jūs tāpat arī nezināt, kuri darbinieki var piekļūt jūsu infrastruktūrai un cik bieži viņi to dara? Šo faktu nezināšana var būt arī nopietns šķērslis jūsu drukāšanas budžeta samazināšanai. Drošas drukāšanas risinājumi nodrošina informāciju par situāciju, kas jums nepieciešama, lai pieņemtu uz faktiem, nevis sajūtām, balstītus lēmumus. Tie ļauj jums uzraudzīt atsevišķu darbinieku drukāšanas paradumus, piešķirot lietotāja piekļuves tiesības, un atbilstoši sava uzņēmuma specifiskajām vajadzībām optimizēt savu drukāšanas infrastruktūru.

Droša drukāšana

Droša drukāšana

Risinājumi

Drošas drukāšanas risinājumi nodrošina jums datus, kas nepieciešami, lai pārvaldītu un optimizētu visu jūsu drukāšanas vidi. Tie ļauj jums atrasties soli priekšā konkurentiem, jo jūs uzstādāt risinājumu, kas ir izstrādāts, lai palīdzētu jums atrisināt problēmas, vienlaikus ietaupot laiku un naudu un aiztaupot pūles. 


Drošas drukāšanas risinājumus ir ļoti viegli integrēt – saskarne ir viegli saprotama un apgūstama, tāpēc jums nav jānolīgst tehniskie speciālisti. Programmatūra spēj nodrošināt jums kompleksus datus attiecībā uz jūsu komandas drukāšanas paradumiem un ierobežot piekļuvi konkrētām funkcijām, kā arī tā ir lietotājam ārkārtīgi draudzīga.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
YSoft SafeQ

YSoft SafeQ ir servera drukāšanas pārvaldības risinājums, kas iekļauj paplašinātu inovatīvu funkciju komplektu. Šīs funkcijas ir izstrādātas, lai nodrošinātu jums iespēju pārvaldīt savu drukāšanas pakalpojumu vidi, pieņemt uz faktiem balstītus lēmumus, samazināt savu drukāšanas budžetu un līdz minimālam līmenim samazināt savu ietekmi uz dabas vidi. Izmantojot YSoft SafeQ, jūs varat padarīt savu drukāšanas procesu ekonomiski daudz izdevīgāku un drošāku. Šis risinājums ļauj jums piešķirt piekļuves tiesības, uzraudzīt sava personāla drukāšanas paradumus un samazināt neautorizēta personāla piekļuves konfidenciāliem datiem risku.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Ieviešot drošas drukāšanas risinājumus, jūs gūstat iespēju optimizēt savu drukāšanas vidi. Jūs varat vienkāršot savas darbplūsmas un uzzināt, kuri no daudzfunkcionālajiem printeriem tiek izmantoti visbiežāk, tādējādi gūstot daudz skaidrāku priekšstatu par sava uzņēmuma vajadzībām. Ar drošas drukāšanas risinājumu starpniecību jūs vienā acumirklī varat samazināt izmaksas, pieprasot lietotājiem identificēt sevi katru reizi, kad viņi vēlas drukāt, skenēt vai kopēt dokumentus.

Jūs varat izlemt piedāvāt saviem klientiem maksas drukāšanas pakalpojumu (ātri un ērti izsekojot viņu darbības un precīzi aprēķinot izmaksas), izmantot ID kartes vai PIN kodus, lai pārliecinātos, ka klienti ir maksātspējīgi, uzraudzīt jūsu darbinieku drukāšanas paradumus un nodrošināt gatavus, pielāgojamus un skaidri saprotamus pārskatus par visām savu daudzfunkcionālo printeru darbībām. Jūs tāpat arī varat veikt visaptverošu uzskaiti, lai fiksētu konkrēta projekta ietvaros veiktās drukāšanas un kopēšanas darbības, ātri un viegli apkopot izmaksas un ietvert tās projektā.

Jūs varat samazināt savas izmaksas pat vēl vairāk, izmantojot pārskatus, kuros skaidri atainota ierobežotas drukāšanas ietekme uz dabas vidi, lai mudinātu darbiniekus izvairīties no liekas dokumentu drukāšanas. Ar Konica Minolta palīdzību jūs varat padarīt savas drukāšanas darbības daudz drošākas, vienkāršākas un progresīvākas nekā jebkad iepriekš. 

   

   

Pielāgošanas funkcijas ikona

Uzlabota dokumentu drošība

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Uz datiem balstīta drukāšanas procesu pārbaude

Produktīvas darbības ikona

Zemākas infrastruktūras izmaksas

Drukāšanas funkcijas ikona

Nav nepieciešams izmantot printeru draiverus

Lietojamības funkcijas ikona

Drošas darbplūsmas

Saņemt piedāvājumu