Padarot strūklas druku par šodienas realitāti

Jūs vēlējāties inovāciju drukāšanas jomā. Mēs padarījām strūklas druku par šodienas realitāti.

Inovācija, kas uz mūžīgiem laikiem izmainīs drukāšanas nozari


Lai pārspētu savus konkurentus, svarīgi ir pastāvīgi ieviest inovācijas un atrast veidus, kā piedāvāt saviem klientiem pievienoto vērtību. Tā kā drukāšanas un saziņas pakalpojumu tirgus turpina mainīties, ir ārkārtīgi svarīgi izprast, kā šīs izmaiņas ietekmēs jūsu konkurētspējīgo piedāvājumu.

Pēdējo divdesmit gadu laikā drukāšanas tehnoloģija ir piedzīvojusi ievērojamas izmaiņas. Drukāšanas tirgum bija attiecīgi jāpielāgojas. Tāpēc ir mainījušās arī klientu prasības.


drukāšanas pakalpojumu tirgus pāreja uz strūklas druku


Dažādojiet savus drukāšanas produktus. Izcelieties konkurentu vidū.


Strūklas drukas tehnoloģija nodrošina bezkontakta drukāšanu, kas padara to par ideālu risinājumu drukāšanai uz visa veida materiāliem.

Četri soļi, kā uzlabot savu uzņēmējdarbību, izmantojot strūklas drukas tehnoloģiju


  • Identificējiet savas uzņēmējdarbības iespējas
  • Izvērtējiet savas uzņēmējdarbības vajadzības
  • Pamatojiet savu konkurētspējīgo piedāvājumu
  • Ieviesiet sekmīgos strūklas drukas risinājumus

Download whitepapers for free now!

Feel it yourself!

The AccurioJet KM-1 gives you the flexibility to print on almost any substrate – from heavy textured stock, folding carton, through to never tear expanding your application list and market potential.

Order Sample Kit

Strūklas druka

Strūklas druka

Mēs padarām strūklas druku par šodienas realitāti

Izmantojot strūklas druku, jūs varat dažādot savus drukāšanas produktus un izcelties konkurentu vidū. Konica Minolta strūklas drukas tehnoloģija nodrošina bezkontakta drukāšanu, kas padara to par ideālu risinājumu drukāšanai uz visa veida materiāliem.


Strūklas druka un automatizētas darbplūsmas ļauj jums gan palielināt savus ienākumus, gan samazināt izmaksas pirmsdrukāšanas posmā. Vēl vairāk palieliniet sava darba elastību, izmantojot digitālo UV tintes strūklprinteri, kas nodrošina plašas materiāla platuma robežvērtības, ļaujot drukāt uz plāniem materiāliem, teksturētiem materiāliem un smagām kartona planšetēm.

Hardware
hardware icon
Tehnoloģija jūsu izstrādes procesa pamatā

AccurioJet KM-1 nodrošina jums elastību, kas nepieciešama, lai drukātu uz gandrīz jebkura materiāla, sākot no izteikti teksturēta materiāla un salocāma iepakojuma kastu kartona līdz pat neplīstošam materiālam, tādējādi paplašinot jūsu pakalpojumu klāstu un tirgus potenciālu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Izvēlieties Konica Minolta B2+ strūklas drukas risinājumu

Palieliniet ienākumus un izveidojiet jaunu uzņēmējdarbību: samaziniet pirmsdrukāšanas izmaksas, radiet izmantošanai sagatavotus un ienesīgus produktus, lai padarītu nelielu tirāžu darbus ekonomiski daudz izdevīgākus. 


Palieliniet sava darba elastību: digitālajam UV tintes strūklprinterim ir plašas materiāla platuma robežvērtības, kas nodrošina iespēju drukāt uz plāniem materiāliem, teksturētiem materiāliem un smagām kartona planšetēm. 


Uzlabojiet savu produktivitāti: veiciet darbu pēcapstrādi, negaidot, līdz nožūs tinte – izsūtiet darbus un piestādiet rēķinus daudz ātrāk. 


Digitālā ofseta kvalitāte: smalki strūklprintera tintes pilieni rada pirmšķirīgus attēlus un asa teksta un līniju rezultātu, neietekmējot fotoattēlu un grafisko attēlu kvalitāti. 


Tehnoloģija jūsu darba pamatā: AccurioJet KM-1 ir pasaulē pirmā UV tintes abpusējās drukas ofseta iespiedmašīna, kas izmanto ofseta padeves mehānisma secīgi izvietotos materiāla satveršanas mehānismus ārkārtīgi precīzai savietošanai.

   

   

Drukāšanas funkcijas ikona

Izmēri: 5400 (P) x 3000 (D) x 2400 (A) mm

Kvalitātes funkcijas ikona

Augstas precizitātes krāsu saskaņošanas tehnoloģija

Drukāšanas funkcijas ikona

Attēla kvalitātes kontrole

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Ierīces svars: aptuveni 9000 kg

Produktīvas darbības ikona

Ievērojams sagatavošanas laika samazinājums

Apstrādes funkcijas ikona

Krāsu skaits: 4

Ātruma funkcijas ikona

Drukāšanas ātrums: 3000 lapas stundā (vienpusējā druka) / 1500 lapas stundā (divpusējā druka)

Līdzekļu pārvaldības funkcijas ikona

Izšķirtspēja: 1200 x 1200 punkti collā

Līdzekļu pārvaldības funkcijas ikona

Lapas izmērs: līdz 585 x 750 mm

Līdzekļu pārvaldības funkcijas ikona

Lapas biezums: 0,06-0,6 mm (vienpusējā druka) / 0,06-0,45 mm (divpusējā druka)

Kvalitātes funkcijas ikona

Stabila drukāšanas kvalitāte

Drukāšanas funkcijas ikona

Veids: B2+ divpusējais UV tintes strūklprinteris ar lapu padevi

Pielāgošanas funkcijas ikona

Mainīgo datu drukāšana

Apstrādes funkcijas ikona

Plaša krāsu gamma

Kvalitātes funkcijas ikona

Tinte: UV tinte

Totem.com.pl: Book production with KM-1

Having previously outsourced book cover production, with the AccurioJet KM-1 the whole process can be managed in-house which enables Totem.com.pl to offer a real print on demand service, the company benefits from offset-like quality production and lower costs as well as the ability to print on standard offset media as well as cardboard, metallic grades and plastics that allows to support publisher creativity

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.


Four steps to build your business:

Identify

your business opportunities
Step 1 1

Assess

your business needs
Step 2 2

Justify

your value proposition
Step 3 3

Implement

a successful inkjet business
Step 4 4

Dažādojiet savus drukas izstrādājumus un izcelieties no konkurences ar mūsu inovatīvo tintes tehnoloģiju, dodot jums iespēju drukāt uz gandrīz jebkura pamatnes.