Workplace Pure*: VIENKĀRŠOJIET SAVU IKDIENU

Izmēģiniet jau tagad

*iepriekš pazīstams kā bizhub Evolution.

 

Viedāki un efektīvāki biznesa pakalpojumi vienā platformā

 

Nevienam nepatīk nodarboties ar dokumentu kārtošanu, taču ir neizbēgama biroja dzīves ikdiena. Bezgalīgu dokumentu lapu skenēšana, izdrukātu failu pārrakstīšana, dokumentu tulkošana, failu konvertēšana no viena formāta citā vai IT infrastruktūras, piemēram, serveru, pārvaldība - tie ir daži no visbiežāk atkārtojošajiem un laikietilpīgākajiem ikdienas uzdevumiem darbiniekiem un IT administratoriem.


Workplace Pure nodrošina rentablu 24/7 piekļuvi pakalpojumu platformai, tostarp dokumentu tulkošanu, dokumentu konvertēšanu, mākoņdruku un tiešu augšupielādi mākoņglabātuvēs, un tas viss tiek nodrošināts no viena uzticama avota.

Tādējādi tas atbalsta katru digitālās transformācijas programmas posmu ceļā uz inteliģentu savienotu darbavietu.

Workplace Pure kā drošs, prasībām atbilstošs platformas biznesa modelis novērš nepieciešamību uzstādīt un pārvaldīt jaunu aparatūru un programmatūru. Tādējādi tas paātrina un lieliski integrējas ar mākoņtehnoloģiju.

Workplace Pure ir arī vienkārši pārvaldāms, bez sarežģītas vai laikietilpīgas administrēšanas. Intuitīva saskarne padara lietotāju un ierīču pārvaldību tikpat vienkāršu kā 1-2-3.

Koncentrējieties uz stratēģiju, inovācijām un saviem klientiem.
Ne uz IT infrastruktūru.


 

Pilns bezmaksas pakalpojums 30 dienas. Nav nepieciešama kredītkarte. Nav pienākuma pirkt.
 

Kopsavilkuma priekšrocības - Workplace Pure ekosistēma vienkāršo jūsu ikdienas darbības:


Rentabilitāte: Workplace Pure ir uz mākoņa tehnoloģiju balstīts biznesa modelis. Reģistrācija ir bez maksas, un jūs maksājat tikai par izmantotajiem pakalpojumiem.


Elastīgs un mērogojams: Piekļuve piešķirtajiem pakalpojumiem no jebkuras ierīces - izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu viedtālrunī, planšetdatorā, klēpjdatorā un datorā, kā arī tieši no bizhub MFP vadības paneļa.


Viegli lietot: Lietotāju, pakalpojumu un ierīču pārvaldībai nav nepieciešamas IT speciālistu zināšanas. Vienkārši pievienojiet lietotājus un nodrošiniet to pakalpojumus, izmantojot ikvienam saprotamu administratora saskarniDrošs un atbilstošs: Vienmēr esiet drošībā, jo Workplace Pure tiek droši izvietots Vācijā (Open Telecom Cloud), lai nodrošinātu atbilstību GDPR - pasaulē stingrākajam datu aizsardzības un privātuma likumamVienmēr attīstās: Izvēlēties no pastāvīgi augošā pakalpojumu klāsta, kas vienkāršo ikdienu un ļauj lietotājiem būt produktīvākiem. Gūstiet labumu no tīkla efekta savā uzņēmumā, pateicoties elastīgam uzņēmējdarbības modelim.

Pakalpojumu pārskats: Palieliniet ikdienas produktivitāti

 

Workplace Pure ekosistēma tiek pastāvīgi atjaunināta un paplašināta. Šeit ir tikai daži no produktivitāti veicinošiem pakalpojumiem, kas jau ir pieejami, lai vienkāršotu jūsu ikdienu.
 

  • Konvertēt uz PDF, Word, Excel
  • Dokumentu tulkošana
  • Mākoņdruka
  • Droša viesu drukāšana
  • Smart Scan un Smart Copy
  • Fakss
  • Integrējiet ārējo mākoņkrātuvi, piemēram, Dropbox, Google Drive, MS OneDrive vai SharePoint Online

Vai Workplace Pure jums šķiet interesanta?

Mūsu brošūrā uzzināsiet, kā Workplace Pure palīdz ikvienam paveikt vairāk katru dienu. Iegūstiet vairāk informācijas par konkrētiem biznesa pakalpojumiem un tehniskajām specifikācijām, kas atbalstīs jūsu digitālās transformācijas programmu.

Lejupielādēt brošūru

Pilns bezmaksas pakalpojums 30 dienas. Nav nepieciešama kredītkarte. Nav pienākuma pirkt.
 

Workplace Pure* ir atzinušas neatkarīgas trešās puses:

Keypoint Intelligence BLI Pick Award 2019 as “Outstanding Cloud Document-Services Platform”
Verified by Google as Chrome Enterprise Recommended Partner

Sazinieties ar mums