Krāsu pārvaldība

Krāsu pārvaldības procesi ir katra drukāšanas uzņēmuma mugurkauls, jo tie ir pamats uzņēmuma pastāvīgai izaugsmei un panākumiem.

KĀPĒC KRĀSU PĀRVALDĪBAS SISTĒMAS IR TIK NOZĪMĪGAS


Krāsa piesaista mūsu uzmanību, izraisa emocijas un rada skatītājā spēcīgāku iesaistes un reakcijas izjūtu, tāpēc turpiniet lasīt, ja jums ir nepieciešama vienkārši lietojamu rīku nodrošināta krāsu izdruku kvalitātes garantija!

Krāsu pārvaldības sistēmas – veiksmīgas uzņēmējdarbības pamats


Vieda krāsu un attēla kontrole piešķir drukāšanas produktiem kvalitātes un spilgtuma iespaidu, palielinot apgrozījumu un iespējas. Lai arī kādu jomu mēs neaplūkotu, – sākot no grāmatām un katalogiem līdz pat skrejlapām, tiešajam pastam, reklāmas plakātiem, veikalu reklāmu stendiem un iepakojumam –, intensīva krāsa ir efektīva mārketinga, reklāmas un tirdzniecības pasākumu pamats. 

Neraugoties uz to, gandrīz puse no digitālās drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem krāsu saskaņošanu atzīst par savu vislielāko izaicinājumu. Klienti, iegādājoties izdrukas, sagaida krāsu konsekvenci, tāpēc drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem ir jāspēj ar vienkārši lietojamu rīku starpniecību garantēt krāsu izdruku kvalitāte un jāizmanto krāsu pārvaldības risinājumi, kas nodrošina precīzu saskaņošanu un kuriem nav nepieciešama ilgstoša apmācība. Krāsu atveidei tāpat arī jābūt pastāvīgi konsekventai, lai novērstu drukas kļūdu un pārdruku risku. 

Ko nozīmē krāsu pārvaldība drukāšanas nozarē?

Ko nozīmē krāsu pārvaldība drukāšanas nozarē?

Jaudīga krāsu pārvaldības sistēma ļauj digitālās drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem apstrādāt individuālus darbus pietiekami ātri, lai padarītu tos ekonomiski izdevīgus, vienlaikus garantējot izdruku galarezultāta kvalitāti. Papildus tam, ka krāsu kontrole nodrošina izmaksu ietaupījumu un izstrādes efektivitāti, tā ir nozīmīga arī tāpēc, ka vienkāršo daudzas sarežģītas problēmas, ko rada dažādu attēlveidošanas ierīču izmantošana.

Krāsu pārvaldība

Krāsu pārvaldība

Tā kā krāsu izmantošana drukāšanas produktos ir tik plaši izplatīta, krāsu pārvaldības nozīmība ir ievērojami pieaugusi


Tai jāsaskaņo krāsa ar individuāli marķētiem produktiem, kā arī jānodrošina, ka krāsa vienā produktu klāstā, mārketinga materiālos, dažāda veida materiālos un drukas ierīcēs tiek izmantota konsekventi.

Efektīvas krāsu pārvaldības sistēmas priekšrocības

· Padara jūsu drukātavu daudz produktīvāku un ekonomiski izdevīgāku

· Samazina jūsu darba un slēptās izmaksas

· Nodrošina vieglu ikdienas uzdevumu un atkārtojošos procesu automatizēšanu

· Novērš nepieciešamību darbu uzticēt trešajām pusēm 

· Ļauj maksimāli palielināt drukāšanas efektivitāti

· Palīdz jūsu uzņēmumam izcelties jūsu tirgus konkurentu vidū 

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.


Four steps to build your business:

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Justify

Step 3 3

Implement

Step 4 4

Hannover Messe 2019

In Hall 5 in the "Digital Factory" exhibition area, our experts will present powerful solutions and concepts for IIoT, industry 4.0 and digitization

Visit us at Hannover Messe 2019

Garantējiet krāsu drukas kvalitāti no pirmās lapas līdz pēdējai, izmantojot mūsu ērti lietojamos krāsu pārvaldības rīkus. Sazinieties ar kādu no mūsu ekspertiem un uzziniet, kā mūsu risinājumi var palīdzēt gūt labumu jūsu biznesam.