Mobilā drukāšana

Modernai darba vietai pielāgota drukāšanas tehnoloģija

Druka, kas ir tik pat mobila, cik jūs


Pēdējo gadu laikā modernas darba vietas stacionāru pieredzi ir nomainījušas pret daudz mobilāku. Darbinieki tagad var strādāt ceļojot, rīkot darījuma tikšanās ārpus biroja, piemēram, klienta galvenajā mītnē, un pabeigt uzdevumus mājās. Šī pārmaiņa nodrošina ievērojami uzlabotu darbplūsmas efektivitāti un elastību. Mobilie tālruņi ideāli atbilst modernā darbinieka prasībām – tie vienmēr ir pa rokai, ir viegli lietojami un atbalsta ātru un efektīvu komunikāciju.

Konica Minolta nodrošinātais mobilās drukāšanas risinājums ir izstrādāts, ņemot vērā modernā darbinieka vajadzības. Šis ir drošs un ātrs risinājums, kam nav nepieciešama papildu infrastruktūra. Jums ir nepieciešams vienīgi mobilais tālrunis vai jebkura cita mobilā ierīce un Konica Minolta daudzfunkcionālā ierīce. Drukāšanu attālināti iespējams aktivizēt vien ar dažu soļu starpniecību pat tad, ja konkrētajā brīdī neatrodaties birojā. Sistēma ļauj jums saglabāt savu brīvību un elastību, nekavējoties reaģēt, pat atrodoties ārpus biroja, un dažu sekunžu laikā pamanīt nepilnības dokumentācijā.

Mobilā drukāšana

Mobilā drukāšana

Konica Minolta nodrošinātais mobilās drukāšanas risinājums ir izstrādāts, ņemot vērā modernā darbinieka vajadzības

EveryonePrint ir tirgū vadošais mobilās drukāšanas risinājums, kas ļauj lietotājiem ātri un viegli nosūtīt drukas darbu no saviem klēpjdatoriem, mobilajām ierīcēm vai jebkuras citas ierīces uz pārvaldītu printeri. EveryonePrint ļauj korporatīvajiem lietotājiem un vieslietotājiem ar viena vienkārša risinājuma starpniecību izveidot savienojumu ar jebkuru eksistējošu printeru arsenālu, nepieprasot jums nomainīt esošo aparatūru un infrastruktūru.


Konica Minolta Mobile Print

Šī bezmaksas mobilās drukāšanas lietojumprogramma visām lielākajām mobilajām platformām, tostarp iOS, Android un Windows 10, savieno mobilās ierīces ar daudzfunkcionālajām Konica Minolta Bizhub izvades sistēmām. Šīs lietojumprogrammas divas pamatfunkcijas ir mobilajā ierīcē saglabāta dokumenta drukāšana un skenēšana mobilajā ierīcē. Šīs funkcijas uzņēmējdarbības nozares lietotājiem nodrošina pastāvīgu svarīgu dokumentu pieejamību.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Mobilā drukāšana

Mobilā drukāšana

Sava uzņēmuma funkcionālo iespēju papildināšana nenozīmē, ka jums nāksies ieguldīt līdzekļus dārgās ierīcēs, jo mobilās drukāšanas funkcijai nav nepieciešama dārga papildu infrastruktūra. Šis jūsu uzņēmumam ir gan izmaksu ziņā izdevīgs, gan efektīvs risinājums. Konica Minolta daudzfunkcionālās ierīces ļauj jums jebkurā jūsu atrašanās vietā drukāt jebkāda veida dokumentus. Jūs varat automātiski sameklēt tajā pašā tīklā savienotu ierīci un pieslēgties tai vai, ja jūs interesē drukāšana attālināti, vienkārši izvēlēties konkrētu printeri, kuram varat piekļūt ar mobilo ierīci. Jums nav jāinstalē papildu printera draiveri, lai izmantotu tādus drukāšanas pakalpojumus kā, piemēram, AirPrint, Mopria Print Service vai Google Cloud Print. 


Mobilā drukāšana ir ātrs un ērts pakalpojums, taču, kas vissvarīgāk, tas ir arī drošs. Tas ļauj jums nodrošināt, ka privātiem datiem nevar piekļūt nepilnvarots personāls, jo jūs varat katram darbiniekam, kam ir atļauts izmantot daudzfunkcionālo printeri, izveidot individuālu ID kodu un paroli. Jūs varat kontrolēt piekļuves tiesības, ierobežojot piekļuvi tiem, kuri nedrīkst kopēt konfidenciālus datus, kā arī ļaut viesiem izmantot jūsu telpās esošos printerus. Tāpēc sāciet jau šodien atklāt neskaitāmās iespējas, ko mobilās drukāšanas pakalpojums var nodrošināt jūsu uzņēmumam!

Drukāšana un skenēšana ar mobilās ierīces starpniecību

Drukāšana un skenēšana ar mobilās ierīces starpniecību

Drukāšana tiešā veidā no interneta

Drukāšana tiešā veidā no interneta

Autentificēšana ar lietotājvārdu un paroli vai NFC

Autentificēšana ar lietotājvārdu un paroli vai NFC

Autentificēšanās ar Bluetooth starpniecību

Autentificēšanās ar Bluetooth starpniecību

Populāru formātu atbalsts

Populāru formātu atbalsts

Ērta lietošana

Ērta lietošana

Drukāšana no mākoņa

Drukāšana no mākoņa

Papildinformācija

Papildinformācija

Sazinieties ar mums

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja vēlaties iegūt papildinformāciju par mobilās drukāšanas sniegtajām iespējām un jūsu jau esošās infrastruktūras konfigurēšanu, kā arī sarakstu ar atbalstītajiem modeļiem. Varbūt jums ir jautājumi par bezvadu drukāšanu vai dažādajiem autentifikācijas veidiem? Mēs labprāt ar jums apspriedīsim jūsu individuālās vajadzības un izveidosim risinājumu, kas vislabāk atbilst šīm prasībām.

Enjoy a flexible mobile workstyle

Download the brochure

Sazināties

Sazināties

For further information on the capabilities of mobile printing, configuring your existing infrastructure and a list of the models supported, please don’t hesitate to contact us. Questions about wireless printing, perhaps, or different means of authentification? We’ll be more than happy to talk to you about your individual needs, and put together a solution that best suits those requirements.

Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings