Integrētā pēcapstrāde

Izmantojiet lielākas produktivitātes un produktu dažādošanas sniegto potenciālu

Palieliniet savus ienākumus, samaziniet izstrādes laiku un dažādojiet savu produkciju, izmantojot integrētās pēcapstrādes iespējas


Integrētās pēcapstrādes iespējas ļauj jums palielināt savu drukas darbu radīto peļņu, vienlaikus samazinot jūsu izstrādes laiku un darba izmaksas, uzlabojot kvalitāti, samazinot radīto atkritumu apjomu un ietaupot elektroenerģiju.

Tradicionāli par otršķirīgu uzdevumu un izstrādes kavēkli uzskatītā pēcapstrāde tagad tiek uztverta kā nozīmīgs izstrādes procesa posms un kā iespēja izcelt produktus citu vidū un radīt pievienoto vērtību. Nav neparasti, ka pēcapstrāde veido pat 40% no izstrādes izmaksām un ka slikta kvalitātes kontrole šajā posmā var ievērojami sabojāt pievienoto vērtību.


Tā kā ir atjaunināta digitālās izstrādes tehnoloģija, mazie un vidējie drukāšanas pakalpojumu sniedzēji ir sapratuši, ka, ieguldot salīdzinoši pieticīgas naudas summas pēcapstrādes aprīkojumā, ir iespējams ievērojami uzlabot produktivitāti un samazināt izmaksas. Uzņēmuma Drupe nesen publicētais starptautisko tendenču ziņojums atklāja, ka 48% respondentu plānoja investēt pēcapstrādes aprīkojumā, bet 40% respondentu jau investē šajā aprīkojumā, lai panāktu efektivitātes uzlabojumus.

Kas tad īsti ir integrētā pēcapstrāde?

Kas tad īsti ir integrētā pēcapstrāde?

Integrētā pēcapstrāde ir process, kas apvieno tādus pakalpojumus kā, piemēram, locīšanu, seglveida brošēšanu, sānšūšanu, iesiešanu cietos vākos, caurumošanu un citus izstrādes laikā integrētus pēcapstrādes pakalpojumus, t.i., pakalpojumus, kas tiek nodrošināti vienlaikus ar drukāšanu. Lai nodrošinātu šos pakalpojumus, mūsdienās ir pieejams plašs pēcapstrādes aprīkojuma klāsts, ko iespējams tiešā veidā pievienot digitālajiem ražošanas drukas printeriem. 


Nodrošinot šo procesu izstrādes laikā, jūs ne vien samazināt darba izmaksas, bet arī novēršat trūkstošu lapu risku, kļūdas salikšanas pēc lappusēm procesā un citas izplatītākās kļūdas. Šis process ļauj izdrukāt ļoti mazas tirāžas, pat vienā kopijā, un paplašina tieši laikā nodrošināto pakalpojumu klāstu, sākot no skrejlapām līdz katalogiem, rokasgrāmatām un citiem liela lappušu skaita projektiem.


Integrētās pēcapstrādes iespējas sniedz jums daudz priekšrocību drukas nozarē, tostarp:

  • darbietilpīgais pēcapstrādes process tiek paveikts reizē ar drukāšanu;
  • materiāli ar lielu lappušu skaitu tiek izdrukāti vienā laidienā;
  • tiek nodrošināta nevainojama iesiešana, nepieļaujot trūkstošu lapu risku un kļūdas salikšanas pēc lappusēm procesā


Kāda veida integrētās pēcapstrādes darbplūsma man ir nepieciešama?

Kāda veida integrētās pēcapstrādes darbplūsma man ir nepieciešama?

Digitālās integrētās pēcapstrādes process iekļauj dažādus darbplūsmu veidus 

Visas šīs iespējas ir automatizētas, padarot integrēto un pusautonomo aprīkojumu kritiski svarīgu, taču dažkārt daudz piemērotāka ir autonoma pieeja.


Kā izvēlēties pareizo darbplūsmas veidu? Integrētās pēcapstrādes procesā printeris un integrētās pēcapstrādes aprīkojums ir tiešā veidā savienoti savā starpā un cieši integrēti, izmantojot priekšpusē novietotu vadības paneli. Šis risinājums ir jums piemērots, ja jūs izstrādājat konkrētu produktu klāstu standarta formātos, piemēram, iesietus bukletus, pārskatus, kalendārus un grāmatu blokus. Kopējo digitālā printera, kurā integrētas pēcapstrādes iespējas, produktivitāti nosaka pēcapstrādes elementu darbības ātrums un efektivitāte, tāpēc svarīgi ir nodrošināt, lai šie raksturlielumi nebūtu mazāki par digitālā printera darba nominālo ātrumu.


Autonomā pēcapstrādes darbplūsma ir biežāk sastopama gadījumos, kad printeris ir aprīkots ar virkni digitālā un autonomā aprīkojuma un tādējādi tiek palielinātas darba izmaksas. Dažkārt lielāks autonomā pēcapstrādes aprīkojuma darba ātrums ar uzviju papildinās operatora īpaši radošās idejas. Izvēle ir pilnībā atkarīga no apstrādājamo darbu veida un apjoma.


Atšķirībā no integrētās un autonomās pēcapstrādes darbplūsmas pusautonomais process nodrošina lielāku elastību. Šajā gadījumā starp aprīkojumu nav fiziska savienojuma, taču pēcapstrādes līnija vai nu no optiskās atzīmes tehnoloģijas, vai no tiešās saskarnes ar printera drukāšanas serveri JDF formātā saņem informāciju par katra darba prasībām. Tādējādi pēcapstrādes līnija apstrādā no dažādiem printeriem saņemtas izdrukas un izveido auditpēdas, kas ir svarīga personalizētu produktu, piemēram, reklāmas pasta vai transakciju dokumentu, informācija.


Pareizās pēcapstrādes darbplūsmas izvēle ir atkarīga ne vien no jūsu darba slodzes pārzināšanas, bet arī no tā, kādā veidā jūs varat piemērot dažāda veida pēcapstrādes risinājumus, lai uzlabotu efektivitāti un pievienotu vērtību ar jaunu produktu starpniecību. Taču viena nozīmīga priekšrocība, kam drukāšanas pakalpojumu sniedzējs nepievērš pietiekamu uzmanību un kas netiek pietiekami piedāvāta klientam, ir integrētā pēcapstrāde.

Integrētā pēcapstrāde

Integrētā pēcapstrāde

Padariet savu produktu ievērojami atšķirīgāku un iegūstiet spēcīgāku klientu uzticību

Integrētās pēcapstrādes iespējas ļaus jūsu klientiem izbaudīt priekšrocības, ko sniedz jau lietošanai sagatavoti drukāšanas produkti, īsāki sarežģītāku drukāšanas produktu izstrādes termiņi un daudzfunkcionāla iestāde, kas nodrošina visus nepieciešamos pakalpojumu.

Mazajiem drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem un uzņēmumu drukātavām šīs iespējas novērsīs nepieciešamību uzticēt darbu trešajām personām, tādējādi sniedzot lielāku izstrādes elastību un kontroli. Kā piemērotu piemēru varam minēt W2P sistēmu, kas nodrošina vienmērīgu, taču neparedzamu digitālo pēc pieprasījuma veikto maztirāžas darbu plūsmu, ko nevar uzticēt trešajām pusēm un kas ir jāveic pašam uzņēmumam.


Galu galā jo vairāk drukas darbu aspektu jūs varat kontrolēt savā uzņēmumā un piedāvāt pēc pieprasījuma, jo lielāka ir jūsu uzņēmuma izaugsme un jo lielāku klientu uzticību jūs iegūstat.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Jūsu uzņēmums gūs priekšrocības tiešā veidā arī citos veidos.

   

   

Produktīvas darbības ikona

Palielināta peļņa

Apstrādes funkcijas ikona

Iespēja nodrošināt universālus drukāšanas risinājumus

Ilgtspējības funkcijas ikona

Elektroenerģijas ietaupījums

Pielāgošanas funkcijas ikona

Mazāks uzstādāmo ierīču skaits

Pielāgošanas funkcijas ikona

Uzlabota izstrādes elastība

Kvalitātes funkcijas ikona

Uzlabota kvalitātes kontrole

Ilgtspējības funkcijas ikona

Mazāks atkritumu apjoms

Produktīvas darbības ikona

Zemākas darba izmaksas

Ātruma funkcijas ikona

Samazināts izstrādes laiks

GBC - A new generation of in-line punching technology

In combination with Konica Minolta’s production printing systems, the GBC PUNCH G2 allows producing perfectly printed, punched and ready-to-bind documents in one easy step.

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.


Four steps to build your business:

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Justify

Step 3 3

Implement

Step 4 4

Milzīgi atdaliet savu produktu un izveidojiet spēcīgāku klientu lojalitāti ar mūsu viegli lietojamajiem iekšējiem apdares rīkiem. Sazinieties ar mūsu ekspertiem jau šodien.