Mainīgo datu publicēšana

Koncentrējieties uz klientu interesēm - individuāli

Audzējiet savu biznesu un nodrošiniet klientu lojalitāti


Kā drukas pakalpojumu sniedzējam jums pastāvīgi jāattīsta savs bizness un jānodrošina klientu lojalitāte. Laikā, kad drukāšanas pakalpojumi ir viegli pieejami un salīdzināmi nekā jebkad, kā jūs atšķiraties drukātās drukas tirgū? Un kā jūs saglabāt savus klientus?

Kas ir mainīgo datu publicēšana?

Mainīgu datu publicēšana, drukāšana vai VDP ir ļoti vērtīgs risinājums komerciāliem drukas un grafikas uzņēmumiem, kuri paļaujas uz gatavo izstrādājumu profesionālo izskatu un izjūtu, kā arī ienākumus radošajām priekšrocībām, ko tas var dot viņu biznesam.


Ātri plānojiet un izpildiet drukas darbus

Klientu datus var viegli integrēt dokumentu noformēšanā, bez skriptu vai programmēšanas nepieciešamības. Pasta apvienošanas vai cita apjoma drukas darbā ātri un ērti var iekļaut ļoti daudz dažādu datu, ieskaitot tekstu, grafikus, krāsas ar nozares standarta svītrkodiem un personalizētus attēlus.


Konica Minolta VDP risinājumi arī personalizē mārketinga dokumentus, izmantojot gudras veidnes un ceļvežus, lai izveidotu skrejlapas, tiešā pasta kartes, sertifikātus un balvas, un kopā ar soli pa solim sniegtu instrukcijas, kā modificēt veidnes, izmantojot informāciju Excel datu bāzē.


Intuitīvi risinājumi, kas ietaupīs laiku un naudu

Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, Konica Minolta VDP risinājumi var saprātīgi nolasīt datus un automātiski izlemt, vai mārketinga materiālus var sūtīt pa e-pastu, nevis izlikt, tādējādi ietaupot uzņēmumu laiku un naudu. Lai tērzētu par to, kā mūsu apvienotie mainīgo datu publicēšanas risinājumi varētu apmierināt jūsu uzņēmuma ļoti īpašās VDP vajadzības, noklikšķiniet uz Sazinieties ar mums, un viens no mūsu speciālistiem sazināsies!

Mainīgo datu publicēšana

Mainīgo datu publicēšana

Personalizēta saziņa, izmantojot mainīgo datu publicēšanu

Mūsdienu informācijas pārspīlējuma dēļ personalizētās komunikācijas cietās kopijās ir kļuvušas vēl svarīgākas. Vēstulei vai mārketinga ziņojumam, kas pielāgots adresāta vajadzībām, ir daudz lielākas iespējas tos lasīt un uzņemt. Tas padara printeru ziņojumus efektīvākus, palielina reakcijas ātrumu un stiprina attiecības ar klientiem.


Jūsu klienti gūst labumu no mainīgās datu publicēšanas drukāšanas pakalpojumiem šādos veidos:


  • Efektīvāki ziņojumi, izmantojot personalizētu mārketingu
  •     Palielināts atbildes līmenis
  •     Spēcīgākas attiecības ar klientiem
  •     Efektīvs dažādu mediju mārketings
  •     Pieliek vērtību digitālai lapai


Tajā pašā laikā jūsu uzņēmums pats gūs labumu no mainīgo datu publicēšanas, pateicoties:


  • Plašāks pakalpojumu klāsts
  •     Lielāka peļņa
  •     Atkārtoto ieņēmumu pieaugums
  •     Lielākas peļņas iegūšana nekā ar statisko saturu
Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukāšanas aparatūra

Vai vēlaties izcilu digitālo drukas darbu? Jūs tikko to atradāt. Konica Minolta Ražošanas drukāšana un Biroja aparatūra ir nozares etalons. Ierīces piedāvā revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši ātru melnbaltu izdruku, kvalitatīvas iekšējās apdares iespējas atbilstoši jūsu sarežģītajām darba specifikācijām un daudz ko citu. Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma vai specializācijas apgabala, mūsu drukas aparatūra ļauj izveidot drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, uzstādīt modernākos mērinstrumentus un izpētīt citus risinājumus, kas paredzēti, lai mainītu jūsu darbplūsmu ārpus atzīšana.

Software
software icon
Konica Minolta Software Products

Izpētiet neskaitāmos dažādos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti varētu uzlabot jūsu darbību. Konica Minolta risina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo dažādus darba stilus un piedāvā programmatūras risinājumus, kas atbilst jūsu nozares vajadzībām. Visu laiku piešķirot prioritāti jūsu vajadzībām, Konica Minolta atbilst programmatūras prasībām pat visprasīgākajām pasaules organizācijām. Izmantojot sistēmu, jūs varat segt visu drukāto vai kopēto izrakstu izmaksas, izveidot uzlabotus drošības pasākumus, lai nodrošinātu, ka slepenie dokumenti nenokļūst neatļautās rokās, un vēl daudz ko citu.

Services
service icon
Vienmēr jūsu rīcībā

Mūsu pieredzējušie, zinoši speciālisti atbildēs uz visiem jautājumiem, kas jums varētu rasties, un parādīs, kā lietot savu produktu. Mūsu pakalpojumi darbojas jūsu labā, izmantojot atbalsta sistēmu, kas izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā gūstat labumu no risinājumiem. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, ieskaitot optimizētus drukas pakalpojumus, lai apvienotu jūsu konsultācijas; aparatūras un programmatūras ieviešana; darbplūsmas pārvaldība, lai samazinātu dokumentu tēriņus; un viedie drošības pakalpojumi, lai jūsu bizness būtu drošībā.

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Four steps to more business

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses.

It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.
 

Four steps to build your business:

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Justify

Step 3 3

Implement

Step 4 4

Enabling business through variable data publishing


How you can profit from personalised marketing

Today's information overkill has made personalised communications all the more important. A letter or marketing message that is customised to the recipient’s needs has a much greater chance of being read. This makes messages more effective, increases response rates and strengthens customer relationships.

Variable data publishing (VDP) is the technology that makes personalised marketing possible – and economically feasible. By creating personalised documents in a single print run, VDP adds significant value to a digitally printed page. By extending your portfolio to include this service, you can provide a wide range of customers with a highly effective gateway to the world of personalised communications. And for you, VDP is a means of generating more business at higher profit margins.

Vai jūs domājat, ka mainīgo datu publicēšana varētu būt piemērota jūsu uzņēmumam?

Lai tērzētu par to, kā mūsu programmatūras un aparatūras risinājumi varētu apmierināt jūsu VDP vajadzības, noklikšķiniet uz Sazinieties ar mums, un viens no mūsu speciālistiem sazināsies!