Informāciju tehnoloģiju drošība

Konica Minolta: stratēģisks risinājums jūsu informāciju tehnoloģiju dilemmai

Nodrošiniet savu datu aizsardzību, izmantojot Konica Minolta drošības risinājumus


Jūsu informāciju tehnoloģiju vides kļūst arvien sarežģītākas, un pamazām sāk zust starp tām esošās izšķiršanas robežas. Gan to punktu skaits, caur kuriem jūsu uzņēmuma sistēmā var ielauzties ārēji spēki (ielaušanās riska punkti), gan šo punktu vēriens pieaug tieši proporcionāli šīm tendencēm. Bet jūs jau, visticamāk, šo visu zināt. Taču šie ir iemesli, kādēļ mēs pirms daudziem gadiem sākām pārskatīt savu vispārējo pieeju mūsu klientu informāciju tehnoloģiju aizsardzībai.

Ar tehnoloģiju vien vairs nepietiek, lai nodrošinātu pietiekamu drošības līmeni. Mūsdienās vairāk nekā jebkad iepriekš ir nepieciešama mijiedarbība starp cilvēku, procesiem un tehnoloģiju. Informāciju tehnoloģiju drošība jau vairāk nekā 18 gadus ir mūsu komandas darba pamatvirziens. Izmantojot šo pieredzi, mēs sadarbojamies ar jums, lai izstrādātu stratēģisku pieeju, kas nodrošinātu jums pievienoto vērtību, caurskatāmību un ilgtspējību, un garantētu ātru reakcijas laiku.

Ko tad ir vērts aizsargāt un kādā stāvoklī pašreiz ir manas informāciju tehnoloģijas? Mūsu pakalpojumi nodrošina jums plašu tīkla analīzes iespēju klāstu, kas iekļauj konkrētā tīkla un jūsu ugunsmūra politikas segmentāciju, printeru un kopētāju uzstādīšanu un citas analīzes. Arī regulāras un pastāvīgas neaizsargātības analīzes sniedz jums skaidru informāciju par ielaušanās riska punktu statusu.

Tāpat mēs iesakām ar regulāru ielaušanās testu starpniecību veikt arī infrastruktūras pārbaudes. Tie, tāpat kā automašīnu sadursmes testi, nodrošina jums daudz augstāku pārliecības līmeni un garantē nepārtrauktas pārbaudes. Mēs piedāvājam šos ielaušanās testus dažādos pakalpojumu komplektos, kurus, protams, ir iespējams pielāgot jūsu specifiskajām vajadzībām. Šis ielaušanās risks var pastāvēt, piemēram, vienīgi ārpus uzņēmuma, uzņēmuma iekšienē darbinieku un apmeklētāju personā vai rasties sociālās inženierijas rezultātā. Mēs, protams, sniegsim jums detalizētu situācijas pārskatu, kura secinājumi iekļaus mūsu ieteiktus pasākumus riska novēršanai.

„Jautājums nav, vai jums uzbruks, bet gan – kad tas notiks.” Ar nožēlu jāsaka, ka mūsu skatījumā šis novērojums pilnībā atbilst reālajai situācijai. Bet kā jums rīkoties, kad beidzot ir pienācis patiesības brīdis? Mūsu incidentu reaģēšanas vienība sniedz jums atbalstu dažāda veida ielaušanās risku, tostarp inficēšanas ar ļaunprogrammatūru un izspiedējprogrammatūru un hakeru uzbrukumu, identificēšanai, apturēšanai un rūpīgai analīzei.

 

Make sure you are prepared...

Informāciju tehnoloģiju drošība

Informāciju tehnoloģiju drošība

Visaptveroša jūsu darbvietas vides drošības pārvaldība

Konica Minolta plašais informāciju tehnoloģiju drošības risinājumu klāsts nodrošina visaptverošu jūsu darbvietas vides drošības pārvaldību, tostarp drošības programmatūras nodrošinājumu. Mūsu pakalpojums garantē konstantu sistēmu uzraudzību, lai noteiktu potenciālu drošības apdraudējumu, un aizsardzību, ko nodrošina atbilstošas drošības programmatūras, tostarp ugunsmūra, virtuālā privātā tīkla, vārtejas pretvīrusu programmas, vārtejas pretsurogātpasta programmas, pretielaušanās sistēmas, satura filtrēšanas programmas un joslas platuma pārvaldības programmas, kā arī lietojumprogrammu kontroles programmas, centralizētās ziņošanas sistēmas un DDoS aizsardzības programmas, uzstādīšana un pārvaldība.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Visaptveroša jūsu darbvietas vides drošības pārvaldība

Tā kā jūsu informāciju tehnoloģiju drošības uzturēšanā nozīmīga loma bieži vien ir cilvēka faktoram, mēs papildinām šo pieeju ar atbalstu, veicinot jūsu personāla informētību. Šis atbalsts var iekļaut tradicionālus apmācību kursus, klātienes konferences par hakeru uzbrukumiem, kampaņas, iekļaujot reklāmas preces, un citus pasākumus.

Mēs tāpat arī uzturām ciešu sadarbību ar īpaši izvēlētiem uzņēmumiem, veidojot noderīgu sadarbības partneru dažādību, kas iekļauj mazus uzņēmumus ar inovatīvu darba pieeju un starptautiskas organizācijas ar spēcīgu piedāvājuma klāstu. Mūsu profesionālo pakalpojumu komanda sniegs jums palīdzību, sākot no koncepcijas pamatojuma, turpinot ar ieviešanas un paplašināšanas procesu un līdz pat atbalstam.

   

   

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Gatavība reaģēt uz incidentiem, veikt ātras pārbaudes, meklēt ļaunprogrammatūru, meklēt draudus, veikt darbspējas pārbaudi, veikt digitālo kriminālistiku

Produktīvas darbības ikona

Tīkla segmentu analīze, ugunsmūra politikas pārbaude, printeru un kopētāju drošības pārbaude

Kvalitātes funkcijas ikona

Ārēji – viens individuāls mērķis, iekšēji – aizsargsistēma, tostarp attiecībā uz bezvadu lokālajiem tīkliem un publiskos avotos pieejamu izlūkdatu ieguvi, iekšēji un ārēji – uzbrukumsistēma, tostarp sociālā inženierija un publiskos avotos pieejamu izlūkdatu ieguve

Skārienfunkcijas ikona

Koncepcijas pamatojums – ieviešana, paplašināšana un atbalsts

Pielāgošanas funkcijas ikona

Atsevišķu sistēmu skenēšana un novērtēšana, ieviešanas ievainojamības pārvaldības process regulāras skenēšanas procesa ietvaros un novērtēšanas atbalsts

Lietojamības funkcijas ikona

USB zibatmiņas, reklāmas pasta kampaņas, informatīvi pasākumi un apmācības kursi, reklāmas preces, klātienes pasākumi saistībā ar hakeru uzbrukumiem

Be prepared for the future and invest:

Hannover Messe 2019

In Hall 5 in the "Digital Factory" exhibition area, our experts will present powerful solutions and concepts for IIoT, industry 4.0 and digitization

Visit us at Hannover Messe 2019