Ierīču drošība

Konica Minolta nodrošināta droša drukāšanas vide

Drošība vienmēr pirmajā vietā


Ikvienā uzņēmumā darbinieki katru dienu apstrādā lielu daudzumu informācijas. Šī informācija, protams, lielākoties ir konfidenciāla. Katru stundu visa veida un lieluma komercuzņēmumos tiek drukāti, kopēti un skenēti dokumenti, personas dati, adreses, budžeta informācija, plāni, maketi un neskaitāmi citi materiāli, un bez uzticamas drošības sistēmas pastāv ievērojams risks, ka šie sensitīvie dati nokļūs nepilnvarotu personu rokās.

Sekas, ko rada nākotnes plānu un maketu kopiju izplatīšana konkurentuzņēmumiem, personas datu pārdošana un budžetu atklāšana, potenciāli var būt katastrofālas.

Ierīču drošība

Ierīču drošība

Drošība vienmēr pirmajā vietā

Datu drošība mūsdienās ir viens no vissvarīgākajiem priekšnosacījumiem veiksmīgai un uzticamai uzņēmuma darbībai. Viena vai divas sīkas plaisiņas jūsu uzņēmuma drošības mūrī var radīt konfidenciālu datu noplūdi un jūsu reputācijas iznīcināšanu. Konica Minolta nodrošina saviem klientiem drošas ierīces, garantējot, ka viņiem nenāksies vilties to darbībā, un plašu ārkārtīgi uzticamu standarta risinājumu klāstu. Drošības pārkāpumu atklāšana un novēršana palīdz uzņēmumiem novērst kaitējumu to finansēm un reputācijai gan korporatīvajā, gan individuālajā līmenī. 

Hardware
hardware icon
Konica Minolta daudzfunkcionālie printeri

Vairums Konica Minolta ierīču ir aprīkotas ar cieto disku un īpaši uzticamiem galvenās atmiņas drošības mehānismiem, nodrošinot pastāvīgu konfidenciālu datu un citas sensitīvas uzņēmuma informācijas drošību. Konica Minolta nodrošina augstāko drošības līmeni, kam ir piešķirta ISO 15408 sertifikācija atbilstoši vispārīgajiem kritērijiem.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
bizhub SECURE

Uzņēmums Konica Minolta ir izstrādājis bizhub SECURE, lai nodrošinātu klientiem resursus, kas nepieciešami jebkuras bizhub iekšējā draiverī saglabātas informācijas aizsardzībai. Konica Minolta nosaka savu klientu specifiskās vajadzības un pēc tam veic vairāku daudzfunkcionālo printeru drošības funkciju konfigurēšanu, tādējādi nodrošinot pilnīgu ar daudzfunkcionālo printeri saistītu datu, dokumentu un informācijas drošību.

Nepieļaujiet kļūdu, atstājot novārtā drošības problēmas, kas skar daudzfunkcionālos printerus. Ja ierīce ir pieejama daudziem dažādiem lietotājiem (tostarp personālam, apmeklētājiem un darbuzņēmējiem), palielinās datu noplūdes risks. Konica Minolta nodrošina risinājumus, kas apvieno ātru piekļuvi visām ierīces funkcijām un iespēju kontrolēt darbinieku piekļuves tiesības, tādējādi novēršot apmeklētāju un nepilnvarota personāla piekļuvi konfidenciāliem datiem. Konica Minolta sistēmas vienmēr ir drošas, elastīgas ekspluatācijā un lietotājam draudzīgas, tāpēc visus procesus kontrolējat jūs. 


Izmantojot Konica Minolta pakalpojumus, jūs varat būt pārliecināti, ka ieviešat pareizās datu drošības politikas, un varat novērst jauno daudzfunkcionālā printera izdruku uztvērējā esošo konfidenciālo dokumentu kopiju vai ierīces cietajā diskā saglabāto failu nokļūšanu nepareizajās rokās. Visaptverošais Konica Minolta piedāvāto drošības pasākumu klāsts ļauj jums garantēt dokumentu un datu drošību.

Mūsu ierīces ir piemērotas integrēšanai tīkla vidēs, nodrošinot daudzfunkcionālo printeru atbilstību stingrākajiem drošības standartiem un novēršot potenciālās informācijas noplūdes ar tīkla savienojuma starpniecību. Tādējādi jūs gūstat visas priekšrocības, ko nodrošina daudzie veidi, kā Konica Minolta aizsargā jūsu datus un ierobežo piekļuvi konfidenciālai informācijai.

   

   

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Faksa līnijas drošība

Lietojamības funkcijas ikona

Administratora nodrošināta portu un protokolu aizsardzība

Pielāgošanas funkcijas ikona

Šifrēšana, izmantojot interneta pasta drošos vairākmērķu paplašinājumus

Produktīvas darbības ikona

Autentifikācija ar vienkāršā pasta pārsūtīšanas protokola starpniecību

Mobilitātes funkcijas ikona

Lietotāju autentificēšanās metodes 

Konica Minolta takes its data and device security extremely seriously. If you are experiencing any concerns or issues related to our devices, therefore, please don’t hesitate to contact us, and we’ll be happy to offer help and guidance with your needs. We will also answer all of your questions – and make you an even more reliable business partner in the process.