Drukāšanas iespēja no vairākām vietām

Drukājiet jebkurā birojā, valstī un kontinentā

Nekavējoties piekļūstiet visām savām ierīcēm, izmantojot centralizētu drukāšanas pārvaldību.


Katrs uzņēmums saskaras ar individuālām problēmām. Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt starptautisku korporāciju vai vidēja lieluma uzņēmumu, jums, visticamāk, grūtības sagādā darbinieku produktivitātes līmeņa paaugstināšana. Produktivitātes uzturēšana pastāvīgi augstā līmenī var būt sarežģīts uzdevums, kam nepieciešama holistiska domāšana un holistisks risinājums, kas īpaši izstrādāts katra jūsu iestādes biroja un ierīces aptveršanai. Konica Minolta ir tieši šāds pilnīgs risinājums jūsu uzņēmumam.

Pakalpojuma „drukāšanas iespēja no vairākām vietām” nosaukums izsaka tā būtību – iespēju brīvi drukāt un kopēt dokumentus neatkarīgi no savas atrašanās vietas konkrētajā brīdī. To iespējams panākt, savienojot visas savas drukāšanas ierīces, lai nodrošinātu efektivitāti un elastību, kas jums ik dienu nepieciešama, lai uzturētu savu konkurētspēju un izpildītu pat vissarežģītākās klientu prasības.

Sistēma ļauj jums centralizēti pārvaldīt visu savu drukāšanas vidi, lai, piemēram, steidzamas sapulces gadījumā nepieciešamos failus dažu sekunžu laikā būtu iespējams nosūtīt no vienas vietas uz otru. Drukas darbus iespējams iesniegt no jebkuras vietas pasaulē, jo nepieciešamo datu pārsūtīšana notiek ātri un raiti, ievērojami samazinot laiku, jo vairs nav jāraksta nevajadzīgi e-pasti. Uzlabojiet sadarbību un paātriniet komunikāciju, izmantojot iespēju drukāt no vairākām vietām.

Risinājums

Risinājums

Drukāšanas iespēja no vairākām vietām

YSoft SafeQ drukāšanas pārvaldības komplekts ir adaptējams un elastīgs moduļu komplekts jūsu drukāšanas vides efektivitātes nodrošināšanai. Komplekts ļauj jums atlasīt sev piemērotāko no plašā komponentu klāsta, lai jūs varētu radīt risinājumu, kas ir ideāli piemērots jūsu uzņēmuma vajadzībām. YSoft SafeQ moduļus iespējams izmantot, lai iesniegtu un uzsāktu drukas darbus no jebkuras vietas pasaulē, izveidotu drukāšanas atskaites ar grafikiem un tabulām, padarītu savu drukāšanas vidi daudz drošāku nekā jebkad iepriekš, pirms skenēšanas uzsākšanas noteiktu skenēšanas mērķvietu, ierobežotu piekļuvi konfidenciāliem dokumentiem un ietaupītu naudu, nosakot konkrētus drukāšanas noteikumus.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
SafeQ drukāšanas pārvaldības komplekts

Programmatūra SafeQ ietver plašu moduļveida pakalpojumu klāstu ar elastīgām licences iespējām. Jūs varat brīvi izvēlēties vienīgi tos modeļus, kuri ir jums noderīgi, ievērojami samazinot uzstādīšanas izmaksas, jo jums nav jāmaksā par funkcijām, kuras neizmantojat. YSoft SafeQ drukāšanas pārvaldības komplekts ir centralizētas drukāšanas programmatūra, kas ir ideāli piemērota maziem un starptautiskiem uzņēmumiem.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Pilnībā pārņemiet savas drukāšanas vides vadību

Drukāšanas iespēja no vairākām vietām ir efektīva funkcija jebkuram uzņēmumam, kas vēlas panākt augstāku elastību un ātrāku personāla komunikāciju. Vairs nav nepieciešama manuāla failu pārsūtīšana vai laikietilpīga komunikācija e-pastā – Konica Minolta drukāšanas serveris ļauj jums nosūtīt dokumentu drukāšanai no vienas vietas, bet saņemt tā kopiju citā vietā. Tā sniedz jums centralizētas pārvaldības priekšrocības, tāpēc ierobežojumi vairs nekad nespēs jūs kavēt sasniegt savus mērķus. 


Racionalizējiet savu darbplūsmu un izmantojiet mobilās drukāšanas iespējas, lai atbrīvotu sevi no vajadzības sūtīt darbus vienīgi no biroja. Pievērsieties steidzamai problēmai, atrodoties mājās, sporta zālē, kafejnīcā vai citā vietā, un dažu sekunžu laikā pārsūtiet nepieciešamos failus uz jebkuru savienotu printeri. 


Taču iespēja drukāt no vairākām vietām nav tikai ātrs risinājums produktivitātes paaugstināšanai. Tas ir arī pārliecinoši drošs risinājums. Tas ļauj jums nodrošināt, ka konfidenciāliem uzņēmuma failiem nevar piekļūt un tos pārkopēt nepilnvarots personāls. Jūs katram personāla loceklim, kurš drīkst izmantot drukāšanas infrastruktūru, varat piešķirt PIN kodu, lietotājvārdu, paroli vai ID kodu. Kontrolējiet papīra patēriņa apjomu un analizējiet darbinieku drukāšanas paradumus, izmantojot ilgtermiņa datus, kas tiek nodrošināti skaidri saprotamos grafikos un tabulās. 

   

   

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Centralizēta pārvaldība

Ātruma funkcijas ikona

Ātrs un efektīvs drukāšanas serveris 

Pielāgošanas funkcijas ikona

Uzlabota drošība

Drukāšanas funkcijas ikona

Mobilā drukāšana

Mobilitātes funkcijas ikona

Drukāšanas iespēja no vairākām vietām

Skārienfunkcijas ikona

Pakalpojums Web-to-Print

Choose the printing management solution designed to meet your business needs. Browse Konica Minolta's wide-ranging managed print services and take control over your printing budget and staff productivity. Not sure which solution would be the right match for your organisation, perhaps? Or do you have a range of different issues, such as security, infrastructure management or mobile printing, needing to be addressed? Tell us exactly what your needs are – and we'll explain exactly how to meet them.