Mobilā sadarbība/failu kopīgošana un saskaņošana

Vēlaties likvidēt vecmodīgus tūlītējas starptautiskās saziņas ierobežojumus?

Kādēļ maksimāla mobilitāte apvienojumā ar ātrāku elastību nodrošina uzlabotu produktivitāti


Mūsdienu uzņēmējdarbības pasaule piedzīvo ārkārtīgi straujas un pastāvīgas izmaiņas. Tā kā viena pēc otras pieejamas kļūst jaunas tehnoloģijas, kas bieži vien pāris gadu laikā (vai pat ātrāk) sāk diktēt visas nozares darbības veidu, un pamazām izgaist robežas starp valstu ekonomikām, uzņēmumi ir spiesti pastāvīgi būt uzdevumu augstumos. Šādas jaunas tehnoloģijas, proti, mobilās sadarbības sistēmas, integrēšana savos ikdienas darba procesos ir ārkārtīgi svarīgs pasākums, lai jūsu uzņēmums gūtu panākumus.

Ja jūs mūsdienās veicat uzņēmējdarbību, tad ļoti labi zināt, ka vienīgais veids, kā saglabāt konkurences priekšrocību, ir pēc iespējas efektīvāk izmantot jaunākās tehnoloģijas, tiklīdz tās ienāk jūsu nozarē. Jūsu uzņēmumam ir jāspēj būt elastīgam attiecībā uz tehnoloģiskajām izmaiņām, jāpielāgo tās savām vajadzībām un jāizmanto to sniegtās daudzās iespējas. 


Ideāls piemērs tam ir jūsu uzņēmuma spēja nodrošināt tiešsaistes komunikāciju ar mobilo ierīču starpniecību. dokoni SYNC & SHARE ir Konica Minolta risinājums, kas nodrošina piekļuvi tiešsaistes dokumentiem. Uzņēmuma failu kopīgošanas un saskaņošanas sistēmas (dēvētas arī par UFKS) iespējas ļauj jūsu personālam ātri un viegli kopīgot un saskaņot failus gan ar saviem kolēģiem, gan klientiem. Sistēma iekļauj programmatūras pakalpojumus, kas uzņēmumiem ļauj izsūtīt dokumentus un pārvaldīt saturu ar mobilo ierīču starpniecību, vienlaikus saglabājot nepārveidotas iepriekšējās dokumenta versijas un uzticami nosakot iesaistīto personu identitātes. 


Šī jauniegūtā elastība sniedz jūsu darbiniekiem iespēju sasniegt augstāku produktivitātes līmeni – piedalīties sapulcēs un vienlaikus noslēgt darījumus ar personām, kas atrodas otrā pasaules malā, iespējams, veikt svarīgus pienākumus pa ceļam uz darbu vai vienkārši atbildēt uz steidzamu e-pastu, braucot taksometrā, atrodoties mājās vai uzturoties viesnīcā. Ar mobilo ierīču starpniecību jūsu personāls var komunicēt visu diennakti, lai arī kurā pasaules vietā atrastos, saskaņojot uzņēmuma krātuvē saglabātos failus ar failiem lietotāja ierīcē vai uz tās darbvirsmas, kopīgojot saturu ar uzņēmuma iekšējiem un ārējiem kolēģiem, piekļūstot failiem no jebkuras ierīces, integrējot failus dažādos datu repozitorijos, izmantojot failu pārvilkšanas funkcijas un vēl daudzas citas priekšrocības. 

App_store_badge.png
Download DOKONI Sync & Share from the App Store
get_it_on_play_logo.png
Download DOKONI Sync & Share on Google Play

Mobilā sadarbība

Mobilā sadarbība

Failu kopīgošana un saskaņošana

Konica Minolta failu kopīgošanas un saskaņošanas risinājums ļauj jums nodrošināt darbiniekiem pieeju svarīgiem datiem jebkurā viņiem vēlamā laikā un ar dažādu ierīču starpniecību neatkarīgi no viņu atrašanās vietas, apvienojot personālam nepieciešamo elastību ar jūsu uzņēmumam tik svarīgo drošību. Failu kopīgošanas iespēja palīdzēs jebkuram uzņēmumam uzlabot tā darbības efektivitāti, ātrāk reaģēt uz izmaiņām un kopumā uzlabot uzņēmējdarbības procesu un lēmumu pieņemšanas ātrumu un efektivitāti.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.