Digitālais mārketings apvienojas ar modernizēto drukāšanu

Starpmediju risinājumu ieviešana

Drukāšana nav izzudusi. Tieši pretēji


Dažu pēdējo gadu laikā digitālais mārketings ir ieņēmis daudz dominējošāku pozīciju, atstājot tradicionālo drukāšanu iedzinējas lomā. Taču tas nebūt nenozīmē, ka drukāšana kā tāda ir pazudusi. Tā attīstījās, ļaujot drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem pielāgoties konkurencei un tirgus situācijai. Tātad, kas īsti notika?

Mūsdienās komunikācija un saziņas līdzekļi ir sieti nesaraujamām saitēm. Tā kā reklāmas aģentūras un tirgvedības nodaļas ir sākušas meklēt jaunas iespējas, kā uzrunāt plašāku auditoriju, pievēršoties drukāšanai, lai nodrošinātu jaunus pakalpojumus ārpus tradicionālajiem rāmjiem, drukas pakalpojumu sniedzēji ir sapratuši, ka ir nepieciešamas izmaiņas, tāpēc ir koncentrējuši savu uzmanību uz sava produktu un pakalpojumu klāsta paplašināšanu, lai ievērotu jaunākās tirgvedības tendences.


Tādējādi ir radīta „absolūtā vētra”, kur digitālais mārketings apvienojas ar modernizēto drukāšanu, un kopā šīs divas nozares ir radījušas pamatu uzņēmumu pārveidošanai un tādu mērķu sasniegšanai, kuri reiz tika uzskatīti par nesasniedzamiem.


Pateicoties jaunākajai drukas tehnoloģijai un tirgvedības tendencēm, tagad ir iespējams nodrošināt apbrīnojamu pilnveidotu pakalpojumu klāstu. Taču jautājums ir – kā drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem un tirgvedības speciālistiem vajadzētu sadarboties, lai sasniegtu kopēju mērķi, un kā iespējams sasaistīt drukāšanu, tīmekli, sociālos tīklus, e-pastu un SMS?


Atbilde ir – izmantojot starpmediju pieeju.

Starpmediju risinājumi

Starpmediju risinājumi

Konica Minolta piedāvā jebkuram drukāšanas pakalpojumu nodrošinātājam cenas ziņā pieejamus aparatūras un programmatūras risinājumus.

Ar Konica Minolta palīdzību jūs tagad varat piedāvāt jaunus pakalpojumus, kuru klāsts un sniegtās iespējas spēj stāties pretī starpmediju mārketinga radītajiem izaicinājumiem. Izmantojot mūsu inovatīvos drukāšanas risinājumus, jūs varat palīdzēt saviem klientiem uzrunāt viņu mērķauditoriju ar personas vēlamā komunikāciju veida starpniecību, neatkarīgi no tā, vai šis veids ir sociālie mediji, tūlītēja ziņojumapmaiņa, e-pasts vai tradicionālie drukātie materiāli. 


Risinājuma vienmērīgu darbību nodrošina lietojumprogrammu izvietošana pakalpojuma veidā. Tādējādi jums nav jāuztraucas par serveru radītām problēmām un milzīgām izmaksām, ko rada profesionālu drukāšanas risinājumu ieviešana.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Pamatfunkcijas

Izmantojot Konica Minolta starpmediju risinājumus, jūs varat pārliecināties, cik ideāli kopā saplūst materiāls, pirmsdrukāšanas process, drukāšanas process un digitalizācija, sniedzot jums iespēju pilnībā pārvaldīt visus savus drukāšanas procesus. Tādējādi jūs varat apvienot saturu, dizainu, vizuālo izkārtojumu, krāsu un izmēru, radot personalizētus reklāmas ziņojumus, lai padarītu jūsu mērķauditoriju par uzticamiem klientiem. 


Ar mūsu kvalitatīvo reklāmas izstrādes rīku starpniecību jūs varat uzlabot saziņas ar klientu kvalitāti un attiecīgi reaģēt uz viņu vajadzībām, pateicoties automatizētai reakcijai, kas balstīta uz klienta rīcību, tādējādi tiek ievērojami atviegloti šādi uzdevumi. Jūs tagad pavisam vienkārši varat izveidot un izvietot reklāmas saturu, tostarp tiešos e-pastus, informatīvos ziņojumus, SMS un tūlītējus ziņojumus, paplašināto realitāti, vietrāžus PURL, NFC tagus un QR kodus, kā arī ziņot par šo saturu. Un tas viss ir iespējams ar vienas platformas starpniecību. 


Centralizētais informācijas panelis ļauj jums pārvaldīt vairākus drukāšanas procesus un automatizēt visus apnicīgos un atkārtojošos manuālos darbus.

   

   

Skārienfunkcijas ikona

Automātiskās e-pastu nosūtīšanas funkcija ir izstrādāta, lai ļautu jums sasniegt savus klientus pareizajā laikā

Produktīvas darbības ikona

Datu kopas, kas apkopotas par klikšķiem jebkurā izvietotajā reklāmas mērķlapā, tiek nekavējoties pievienotas datubāzē esošajam klienta kontaktpersonas profilam

Lietojamības funkcijas ikona

Platformā pēc pieprasījuma tiek izveidoti un e-pastā vai tiešā reklāmas pasta kampaņā vienkārši integrēti personalizēti URL un vispārēji URL

Pielāgošanas funkcijas ikona

Klientiem tiek nosūtīti teksta ziņojumu – vai nu kā vispārējs ziņojums, vai kā saņēmējam pielāgots ziņojums

Mobilitātes funkcijas ikona

Tīmekļa vietnes, kas atbalsta jūsu mārketinga kampaņu, tiek izvietotas sistēmā

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses.

 

It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.

 

Four steps to build your business:

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Justify

Step 3 3

Implement

Step 4 4

Ar Konica Minolta palīdzību pārveidojiet drukas pakalpojumu par mārketinga pakalpojumu sniedzēju. Vada sarežģītas mārketinga kampaņas un nodrošina augstāku IA. Sazinieties ar mums šodien un atklājiet bezgalīgi jaunus veidus, kā automatizēt savu mārketingu. Ja domājat, ka varētu gūt labumu no dažiem padomiem, kā palielināt savu multimediju kapacitāti, izmantojot programmu Digital1234, lūdzu, sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar Konica Minolta pārstāvi.