Pārvaldītie drukāšanas pakalpojumi

Koncentrējieties uz savas uzņēmējdarbības attīstību un ļaujiet mums veikt jūsu drukāšanas infrastruktūras pārvaldību

Atklājiet optimizēto drukāšanas pakalpojumu sniegtās iespējas


Jūsu drukāšanas infrastruktūrai ir jāatbilst jūsu uzņēmuma specifiskajām prasībām un vajadzībām, lai tā spētu nodrošināt stabilu atbalstu uzņēmuma procesiem un darbplūsmām. Bet pats svarīgākais – jūs vēlaties, lai tā darbotos uzticami!

Mūsdienās daudzas drukāšanas vides veido drukas, attēlveidošanas un faksa ierīču savirknējums, turklāt šīs ierīces ir uzstādītas un tiek pārvaldītas veidā, kas neļauj tām darboties atbilstoši mūsdienu ātrajam uzņēmējdarbības pasaules ritmam. Šādas haotiskas struktūras ir šķērslis jūsu uzņēmuma kopējai efektivitātei.


Iztērējot pārāk daudz laika administratīvajam darbam vai aparatūras problēmu novēršanai, jūsu darbinieki bieži vien nevar pievērsties saviem tiešajiem pienākumiem un tiek izniekots gan laiks, gan nauda. Optimizēto drukāšanas pakalpojumu mērķis ir palīdzēt jūsu uzņēmumam uzlabot visu drukāšanas un skenēšanas procesu efektivitāti.


Mēs radām jūsu prasībām pielāgotu individuālu risinājumu, kas nodrošina maksimālu datu drošību un ir finansiāli izdevīgs un videi draudzīgs. Garantējot izmaksu samazinājumu un procesu bezatteices darbību, mēs izstrādājam uz vēstures datiem un jūsu nākotnes mērķiem balstītas procesu uzlabošanas stratēģijas. Drukāšanas pārvaldība ir svarīga optimizēto drukāšanas pakalpojumu daļa. Šis pakalpojums pārvalda visu jūsu drukāšanas un skenēšanas infrastruktūru, tostarp tādus ikdienas darbus kā, piemēram, automātisku palīgmateriālu piegādi. Mēs arī pastāvīgi cenšamies nodrošināt optimizāciju un turklāt atbrīvot jūs un jūsu darbiniekus no liekiem uzdevumiem, lai jūs varētu pilnībā pievērsties pamatpienākumiem!

Optimizētie drukāšanas pakalpojumi

Optimizētie drukāšanas pakalpojumi

Optimizētie drukāšanas pakalpojumi

Konica Minolta optimizētie drukāšanas pakalpojumi (ODP) apvieno konsultēšanu, aparatūras un programmatūras ieviešanu un darbplūsmas pārvaldību, lai samazinātu dokumentu nelietderīgu izmantošanu. Uzticot savu drukāšanas infrastruktūru mūsu pārvaldītajiem pakalpojumiem, mūsu profilaktiskās un diagnostiskās tehniskās apkopes stratēģija nodrošina jūsu izmantoto ierīču pastāvīgu uzticamu darbību un līdz minimumam samazina dīkstāves risku. Tādējādi bez liekām pūlēm tiek panākta maksimāla darbības produktivitāte un efektivitāte, tā vietā, lai risinātu administratīvus jautājumus, ļaujot jums un jūsu komandai pilnībā pievērsties saviem tiešajiem darba pienākumiem.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Konica Minolta optimizētie drukāšanas pakalpojumi iekļauj šādus posmus

   

   

Lietojamības funkcijas ikona

ODP konsultēšana

Konsultāciju pakalpojumi klienta pašreizējā sistēmu statusa vai darba stila analizēšana un novērtēšana, lai izveidotu jūsu specifiskajām vajadzībām piemērotu risinājumu.

Pielāgošanas funkcijas ikona

ODP ieviešana
Integrēšana, izmaiņu pārvaldība, projektu pārvaldība un apmācība, balstoties uz jūsu vajadzībām

Produktīvas darbības ikona

ODP pārvaldība
Adaptējams pakalpojumu klāsts visu jūsu drukāšanas ierīču darbības nodrošināšanai un pārvaldībai

Get our brochure

Get tailored solutions and simplify your daily work

Download now