Universāla informāciju tehnoloģiju platforma

Darba vietas centrāle Workplace Hub

Darba vietas centrāle Workplace Hub: padariet savu informāciju tehnoloģiju darbību vienkāršāku


Lai tās ļautu jums veikt darbu tā, kā to vēlaties. Lai tās strādātu jūsu labā un pēc jūsu noteikumiem. Bez maksas. Pilnveidotas. Savienotas tīklā. Izklausās labi? Tā arī ir.

Mūsdienās, kad pastāvīgi palielinās datu apjoms un tehnoloģijas kļūst ārkārtīgi sarežģītas, jūsu uzņēmums saskaras ar virkni izaicinājumu, jo jūsu darbinieki kļūst arvien mobilāki, tiek pastiprināti datu drošības standarti un regulāri ir nepieciešams atjaunināt dažādas sistēmas.


Un ja nu jūsu uzņēmums piedzīvo sistēmas atteici?


Sagatavošanās visām iespējamajām problēmām, kas saistītas ar jūsu informāciju tehnoloģiju vidi, aiztaupīs jums satraukuma pilnus brīžus, kā arī sniegs jums vairāk enerģijas un laika, ko veltīt jūsu uzņēmējdarbības attīstībai patiešām nozīmīgu uzdevumu veikšanai. 

Find out what Workplace Hub is all about in two minutes

Imagine technology built around you: Konica Minolta Workplace Hub

Until now compatibility between systems has been one of the great obstacles to productivity at work. By uniting the different parts of workplace IT infrastructures, Workplace Hub removes this barrier and provides intelligent-based services. It makes it easier to plan, manage and grow the IT environment that organisations need and want. It enables people to work smarter from any device or location. It puts people in control of their technology. It’s IT on your terms.

Priekšrocības

Darba vietas centrāle Workplace Hub iekļauj vairākus rīkus, kuri jums būs noderīgi, uzlabojot savu informāciju tehnoloģiju pārvaldību. Šī centrāle vienā pilnveidotā informāciju tehnoloģiju ekosistēmā apvieno pārvaldību, sadarbību, tehnoloģiju un atbalstu. Konica Minolta kopā ar tādiem pieredzējušiem partneriem tehnoloģiju nozarē kā Hewlett Packard Enterprise, Sophos un Microsoft izstrādāja šo informāciju tehnoloģiju pakalpojumu platformu ar mērķi piedāvāt uzņēmumiem produktīvu un efektīvu sadarbību.

   

   

Darba vietas centrāle Workplace Hub Funkcijas ikona Administratora informācijas panelis

Padariet informāciju tehnoloģiju darbību vienkāršāku

Darba vietas centrāle Workplace Hub Funkcijas ikona Informāciju tehnoloģiju infrastruktūra

Optimizējiet ar informāciju tehnoloģijām saistītos izdevumus

Darba vietas centrāle Workplace Hub Funkcijas ikona Informāciju tehnoloģiju pakalpojumi

Nodrošiniet visu savu datu drošību

Darba vietas centrāle Workplace Hub Funkcijas ikona Lietotāja informācijas panelis

Uzlabojiet savas komandas darba efektivitāti

Hannover Messe 2019

In Hall 5 in the "Digital Factory" exhibition area, our experts will present powerful solutions and concepts for IIoT, industry 4.0 and digitization

Visit us at Hannover Messe 2019