Viedi mākoņpakalpojumi

Ja nu jūsu biroja ierīces būtu tik pat elastīgas savā darbībā kā jūsu viedtālrunis?

Uzlabota produktivitāte un savienojamība visām jūsu IoT ierīcēm


Ātrā tiešsaistes tehnoloģiju attīstība un klientu arvien sarežģītākās prasības dažu gadu laikā ir pārvērtušas viedtālruņus un planšetdatorus ārkārtīgi elastīgās un intuitīvās ierīcēs, kurām piemīt kādreiz pavisam neiedomājama datošanas jauda.

Mūsdienās viedie mākoņpakalpojumi ļauj jūsu uzņēmumam vien ar dažu vienkāršu soļu starpniecību lejupielādēt lietojumprogrammu, kas ne vien pielāgo jūsu viedtālruni uzņēmuma specifiskajām vajadzībām, bet arī efektīvi pārvalda jūsu finanses, rediģē fotogrāfijas, ļauj piekļūt mākoņpakalpojumiem un ļauj izmantot vēl daudz citu priekšrocību. Un, izmantojot Konica Minolta pakalpojumus, jūs varēsiet izbaudīt šīs jaunatklātās iespējas un elastību gan savā personiskajā dzīvē, gan uzņēmējdarbības pasaulē.

Viedi mākoņpakalpojumi

Viedi mākoņpakalpojumi

Izbaudiet mākoņtehnoloģijas sniegtās priekšrocības

Izmantojiet viedos mākoņpakalpojumus savā labā. Konica Minolta piedāvā jūsu uzņēmuma ierīcēm piemērotas lietojumprogrammas, kas atbildīs ikvienai uzņēmuma vajadzībai. Lai izbaudītu mākoņtehnoloģijas sniegtās priekšrocības, neuztraucoties par plašām tehniskās apkopes procedūrām un papildu infrastruktūras nepieciešamību, jums ir tikai jāuzstāda savās Konica Minolta ierīcēs lietojumprogrammas neatkarīgi no šo ierīču atrašanās vietas. Specializētas viedās mākoņa lietojumprogrammas spēj darboties vai nu tiešā veidā ierīcē, vai mākonī, ietaupot jūsu laiku, pūles un naudu.

Hardware
hardware icon
Darba vietas centrāle WorkPlace Hub

Izmantojot darba vietas centrāli WorkPlace Hub, jūs varat veicināt sava uzņēmuma attīstību un iegūt konkurētspējīgas priekšrocības! Tā sniedz jums brīvību un elastību pievienot tieši tās funkcijas, kas nepieciešamas jūsu uzņēmumam, un veikt darbu vienkāršā, drošā veidā, pēc apstākļiem pielāgojot tehnoloģiju jūsu darbplūsmai, jo savai Darba vietas centrālei WorkPlace Hub varat izvēlēties lietojumprogrammas, kas ir īpaši pielāgotas jūsu vajadzībām. Konica Minolta viedie mākoņpakalpojumi tāpat ļauj jums arī novērst jebkāda veida problēmas, kas saistītas ar licencēšanu un instalēšanu.

Software
software icon
Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace ir ērta vieta, kur pārlūkot, iegādāties un lejupielādēt lietojumprogrammas, kas izstrādātas īpaši jūsu daudzfunkcionālā printera sistēmai. Jūs varat piekļūt šeit pieejamajām lietojumprogrammām tiešā veidā ar sava daudzfunkcionālā printera vadības paneļa starpniecību – līdzīgi kā mobilajās ierīcēs, tikai esam to īpaši pielāgojuši mūsu klientu uzņēmējdarbības vajadzībām. Jūs varat aplūkot uzņēmuma paziņojumus, piekļūt veidlapu/veidņu bibliotēkai un skenēt Microsoft SharePoint un lejupielādēt no tā, vienlaikus saglabājot optimālu darbplūsmu, ko garantē vienmēr uzticamie Konica Minolta pakalpojumi.

Services
service icon
Instalēšana, konfigurēšanas pakalpojums un lietotāja apmācība

Ja uzskatāt, ka jūsu uzņēmumam noderētu Konica Minolta viedie mākoņpakalpojumi, mūsu specializētā komanda iepazīstinās jūs ar AD, LDAP vai servera savienojuma izveides procesu, kā arī palīdzēs instalēt lietojumprogrammas. Jums tiks nodrošināta profesionāla lietotāja apmācība jūsu lietojumprogrammu un pakalpojumu izdalīšanas un uzturēšanas jomā. Mūsu sniegtais atbalsts ir skaidri un viegli saprotams, tāpēc jūs būsiet pārsteigti, kā jebkad varējāt strādāt bez lietojumprogrammām un viedajiem mākoņpakalpojumiem!

Jūsu uzņēmējdarbībai ideāli pielāgota funkcija

Viedie mākoņpakalpojumi nav universāls pakalpojums. Atsevišķas funkcijas ir nepieciešams pielāgot jūsu uzņēmuma specifiskajām prasībām, potenciāli bruģējot jums ceļu uz ievērojamu produktivitātes pieaugumu. Konica Minolta viedais mākonis kā gudrs, tūlītējas darbības un elastīgs pakalpojums nodrošina visu, kas var būt nepieciešams modernam, ātri augošam uzņēmumam. 


Izmantojot mūsu IskP („infrastruktūra kā pakalpojums”) mākoņa serverus, jūsu uzņēmums gūst piekļuvi paplašinātām servera tehnoloģijām, neiegādājoties aparatūru un programmatūru. Ik reizi, kad jūsu uzņēmumam ir nepieciešams jauns mākoņa serveris, mēs varam ātri izveidot serveri, kas ir pielāgots jūsu specifiskajām vajadzībām. 


Mūsu elastīgais IskP pakalpojuma piegādes modelis ļauj nodrošināt pielāgotas servera konfigurācijas, standarta mākoņa dublēšanas pakalpojumu ar 14 dienu uzturēšanu, pēc izvēles pieejamu tiešo tīkla savienojumu, dažādus licences modeļus, kā arī pārvaldības un ieviešanas pakalpojumus, lai apvienotu visu vienā veselumā. Nav nepieciešams investēt modernā programmatūrā, jo visas mūsu lietojumprogrammas ir saprotamas un viegli lietojamas un uzlabo jūsu ierīces iespējas tieši tā, kā jums tas nepieciešams. 


Jūs vienkārši pielāgojat to savai uzņēmuma darbplūsmai, lai ievērojami uzlabotu produktivitāti. Jūs vienmēr varat sekot līdzi jaunākajām tendencēm, izmantojot populārus mākoņpakalpojumus, tostarp OneDrive for Business, SharePoint Online, Google Drive, Dropbox un daudzus citus. Centralizēta visu jūsu IoT eksemplāru pārvaldība ietaupa jūsu laiku un pūles, jo vairs nav manuāli jākonfigurē katra ierīce, un apvieno visus jūsu darbus vienā sistēmā neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.

   

   

Skārienfunkcijas ikona

Nodrošina visu jūsu ierīču centralizētu pārvaldību

Mobilitātes funkcijas ikona

Savienoti ar populārākajām mākoņtehnoloģijām

Kvalitātes funkcijas ikona

Nodrošina papildu funkcijas

Pielāgošanas funkcijas ikona

Pielāgoti jūsu specifiskajām vajadzībām

Lietojamības funkcijas ikona

Tiek automātiski atjaunināti bez maksas

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Droši un elastīgi

Ready to take a step forward and start using modern smart cloud solutions? Konica Minolta is here to help. If you’re not sure which application or service will work best for you, streamline your workflow and help you save money, just contact one of our experts today – we’ll be happy to address all the issues involved and suggest the perfect solution for your business needs.