Pārdomājiet darba pasauli. Pārdefinējiet digitālo darbavietu.


Tehnoloģisko, sociālo, vides un paaudžu pārmaiņu ietekmē daudziem no mums ir radikāli mainījies darba jēdziens. Tā vietā, lai darbs būtu kaut kur, kur jūs ejat, tagad tas ir kaut kas tāds, ko jūs darāt - jebkurā laikā, jebkurā vietā un ar jebkuru ierīci. Lai neatpaliktu no šīs evolūcijas un veicinātu darbinieku iesaistīšanos, efektivitāti un produktivitāti, 45 % organizāciju apgalvo, ka digitālā transformācija ir galvenā prioritāte visā organizācijā. ¹.
 

  • Viņi pāriet no papīra uz elektroniskajiem dokumentiem un izstrādā digitālās darba plūsmas.
  • Viņi pāriet no vietējās pārvaldības uz SaaS un mākoņplatformām, kas izvietotas datu centros.
  • Viņi dod iespēju saviem virtuālajiem darbiniekiem izmantot jaunas tehnoloģijas - mobilās ierīces un digitālās sadarbības rīkus.
  • Un tie izmanto datu un analītikas iespējas, lai virzītu savu uzņēmējdarbību uz priekšu.


Mēs sadarbosimies ar jums, lai izveidotu inteliģentu savienotu darbavietu, kas ir piemērota jūsu organizācijai. Tādu, kas jūsu organizāciju pacels nākamajā digitālās brieduma līmenī. Nodod jums kontroli. Palīdz viegli pielāgoties pārmaiņām un pārvarēt jaunus izaicinājumus. Atbalsta jūsu darbiniekus, lai viņi varētu veikt savu labāko darbu tādā veidā, kas viņiem vislabāk piemērots. Un ļauj jums īstenot jaunas idejas, kas sniedz labumu jūsu klientiem, jūsu uzņēmumam un sabiedrībai kopumā.


 

Laipni lūgti savā inteliģentajā savienotajā darbavietā

Kad IT darbojas tā, kā tam vajadzētu, jūs varat droši vadīt savu uzņēmumu pēc saviem ieskatiem. Elastība, lai strādātu, kā un kur vien jums nepieciešams. Un rīkus, kas ļauj palielināt produktivitāti, lai apmierinātu pieprasījumu, droši zinot, ka jūsu darba vieta ir droša. Ar partneri, kas izstrādā visaptverošus digitālās darbavietas risinājumus, jūs varat paplašināt savu darbību un kļūt spēcīgs. When I.T. works, WORK IT.


Jūsu galvenie ieguvumi

 
Inteliģenta savienota darbavieta var mainīt jūsu uzņēmuma darbību.
Tā no jauna definē, kā jūs un jūsu komandas strādājat individuāli un kopīgi, piedāvājot virkni priekšrocību, tostarp labāku:

Mobilitāte​Darbinieki var droši strādāt no jebkuras vietas jebkurā laikā.

Mērogojamība​Palieliniet savu darbavietu atbilstoši uzņēmuma attīstībai.

ProduktivitāteAutomatizējot procesus un atvieglojot darbiniekiem piekļuvi nepieciešamajam, viņi var labāk un ātrāk paveikt darbu.

Mūsu risinājumi īsumā

Mēs uzskatām, ka darba pasauli veido trīs pīlāri: cilvēki, telpas un tehnoloģijas. Pārāk bieži šie pīlāri tiek uzskatīti par atsevišķām vienībām. Tāpēc mūsu vīzija ir savienot cilvēkus, telpas un tehnoloģijas, lai radītu patiesi digitālu darbavietu.

Soli pa solim mēs atbalstām jūsu organizāciju katrā digitālās brieduma ceļa posmā, lai:

  • Pāreja no papīra uz digitālo formātu drošākai un ilgtspējīgākai informācijas uzglabāšanai un vieglākai piekļuvei darbiniekiem jebkurā darba vidē.
  • Nodrošiniet no atrašanās vietas neatkarīgu darbu ar drošiem, pārvaldītiem mākoņa un mobilajiem IT risinājumiem.
  • Integrējiet vairāk datu un ieskatu biznesa lēmumu pieņemšanā.

Mūsu plašais tehnoloģiju, pakalpojumu, risinājumu un konsultāciju kompetences portfelis palīdz integrēt aparatūru, programmatūru, digitālos rīkus, mākoņplatformas un citas iespējas, kas nodrošinās jūsu transformāciju jums piemērotā tempā. Un mēs nodrošināsim tos ar drošības funkcijām, lai aizsargātu pret kiberapdraudējumiem. Elastīguma iespējas un attālinātais vai klātienes atbalsts palīdzēs maksimāli palielināt darbspējas laiku.

Explore our services

6 pamatoti iemesli, kāpēc Konica Minolta ir jūsu labākais partneris


Mūsu veiksmīgo transformācijas projektu pieredze nozīmē, ka varat paļauties uz to, ka mēs nodrošināsim jūsu organizācijai atbilstošu risinājumu. Mēs ne tikai palīdzam klientiem viņu transformācijas ceļojumos, bet arī paši esam veikuši savu transformāciju - no drukas aparatūras piegādātāja līdz visaptverošu digitālo darba vietas risinājumu sniedzējam.

 

Uzziniet, kā mūsu inteliģentā savienotā darbvieta var palīdzēt jūsu uzņēmumam

Mēs zinām, ka katra organizācija ir unikāla, tāpēc katra sadarbība sākas ar sarunu. Mēs esam gatavi uzklausīt, tāpēc sazinieties ar mums jau šodien.