Dekoratīvais pārklājums – pārveidojiet savas izdrukas ar digitālās lakošanas tehnoloģijas starpniecību

Iemesli, kādēļ sensora pieredze ir komerciālajā ziņā pilnīgi pamatota

Radiet sensoru pieredzi ar sava teksta starpniecību. Jūs to nenožēlosiet!


„Haptiskā tehnoloģija” ļauj jums digitālajā vidē simulēt pieskāriena efektu, tāpēc mūsdienu vissekmīgākie komerciālās drukāšanas pakalpojumu sniedzēji jau uzlabo savus pakalpojumus, izmantojot šo tehnoloģiju, lai radītu daudz pievilcīgāku un radošāku pieredzi. Pateicoties uzņēmuma MGI revolucionārajai jaunajai pieejai attiecībā uz haptisko, digitālo lakošanas tehnoloģiju, šī fiziski daudz sajūtamākā pieeja potenciālo klientu piesaistei ir komerciālajā ziņā pilnīgi pamatota.

Berita Hilmere
quotation marks

Katra diena uzņēmumā Konica Minolta ir citāda. Mēs vienmēr saskaramies ar jauniem izaicinājumiem, kas mūsu komandai ir jāuzņemas un jāatrisina. Mani pienākumi ir ārkārtīgi daudzveidīgi un ir atkarīgi no klienta konkrētajām vajadzībām un atsevišķām situācijām.

Berita Hilmere

Starptautiskā galvenās grāmatvedības nodaļa

Mūsdienās neskaitāmi drukāšanas pakalpojumu sniedzēji (gan ofsetdrukas, gan digitālās drukas) kā standarta pakalpojumu piedāvā tikai drukāšanu. Taču tālredzīgi tirgus dalībnieki vēlas dažādot un uzlabot savu produkciju, radot jaunu un daudz pievilcīgāku drukāšanas procesu. Iespēja radīt īpašus efektus, piemēram, veikt konkrētas zonas glancēšanu, trīsdimensiju drukāšanu un piešķirt metālisku, spīdīgu izskatu, ir pastāvējusi vienmēr. Taču izmantojot tradicionālās drukāšanas metodes, šī iespēja bieži vien bija neefektīvs un laikietilpīgs process, tāpēc tika izslēgts no pakalpojumu klāsta, it īpaši maztirāžas darbiem ar ļoti īsiem izpildes termiņiem. Tagad, pateicoties slavenā Francijas uzņēmuma un mūsu partnera MGI jaunajai digitālajai lakošanas tehnoloģijai, Konica Minolta revolucionizē nozari tiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri vēlas gan tiešajiem klientiem, gan galalietotājiem piedāvāt patiešām īpašus produktus (un šī procesa laikā maksimāli palielināt peļņu).


Jaunā tehnoloģija 

Jaunā tehnoloģija ļauj jums konkrētās izdruku zonās uzklāt dekoratīvo pārklājumu, izcelt konkrētas zonas vai piešķirt 3D efektu jūsu klientu pasūtījumiem, tādējādi radot pilnīgi citādu, fiziski sajūtamu pieredzi un spilgtus drukāšanas produktus, kuri pilnīgi noteikti liks jūsu uzņēmuma nosaukumam un reputācijai izcelties standarta drukāšanas pakalpojumu sniedzēju vidū. MGI digitālā tehnoloģija pārvērš drukas darbus iespaidīgos un neatvairāmos drukāšanas produktos, kas nekavējoties piesaista un notur jūsu klientu uzmanību un rezultātā arī viņu klientu uzmanību.


Digitālā lakošanas tehnoloģija ir ideāli piemērota plašam dažādu pielietojuma veidu spektram, sākot no grāmatām līdz pat ekskluzīvām vizītkartēm, profesionāli izstrādātiem ielūgumiem, iepakojuma materiāliem, tirdzniecības vietu noformējuma materiāliem un citiem. Tā nodrošina nepārspētu funkciju komplektu, tostarp pilnas lappuses skeneri, augstu produktivitāti vienā drukāšanas reizē, vienkāršu ekspluatāciju un citas priekšrocības, tādējādi padarot jūsu tiešo klientu kopējo komerciālo pieredzi daudz patīkamāku (turklāt viņi par to būs gatavi maksāt vairāk).čūskas attēla izdrukas ar dekoratīvo pārklājumu piemērs


Drukāšanas pakalpojumu tirgus ļoti ātri attīstās. Ar analogu produktu izstrādi vairs nevar iegūt lielu peļņu. Tieši tāpēc tālredzīgi tirgus dalībnieki pašreiz iegulda digitālajā lakošanas tehnoloģijā – jaunā izdruku dekoratīvā pārklājuma tehnikā, kas atklāj jaunus radošuma līmeņus, radot atšķirību starp produktiem un nodrošinot klientiem iespēju piedāvāt daudz pievilcīgākus un iespaidīgākus produktus, kā arī padarot drukāšanas procesu visām iesaistītajām pusēm ekonomiski daudz izdevīgāku.


MGI JETVARNISH 3D TEHNOLOĢIJA palīdz jums radīt jaunas perspektīvas un īstenot ienesīgas tirgus iespējas, nodrošinot klientiem konkrētās zonās īpaši precīzi uzklātu pārklājumu, ļaujot jums apstrādāt lielu un mazu tirāžu digitālās drukas un ofsetdrukas oriģinālus un pat pielāgojot jūsu pārklājuma kārtas biezumu, lai radītu pievilcīgas izdrukas ar reljefa efektu produkta sniegtā vēstījuma labākai uztveršanai. Šī jaunā un aizraujošā tehnoloģija ieinteresēs ikvienu drukāšanas pakalpojumu sniedzēju, kas izmanto tonera, ofsetdrukas vai drukāšanas sistēmas, un ļaus lietotājam plašam pielietojuma iespēju klāstam piešķirt radošuma devu. 


Kas ir izdruku dekoratīvās apstrādes metodes un kā tās var palīdzēt manam uzņēmumam?

Izdrukas varbūt arī ir tikai tintes nospiedumi uz papīra, produkta vai etiķetes, bet dekoratīvā apstrāde pārvērš tās sensorā pieredzē, sniedzot haptiskas jeb taustāmas priekšrocības pār konkurentiem. Ja klients sajūt reljefa tehnikā izceltu uzrakstu uz iepakojuma, pastāv lielāka iespēja, ka viņš šim produktam pieskarsies, un vēl lielāka iespēja, ka viņš to pat iegādāsies. Dekoratīvo pārklājumu iespējams nodrošināt integrētā veidā, izmantojot atlasītas digitālās ražošanas drukas iekārtas, un autonomā veidā, izmantojot specializētos dekoratīvās apstrādes risinājumus.


Dekoratīvā apstrāde – noslēdzošais drukas elements, kas apmierinās gan jūs, gan jūsu klientus, gan arī viņu klientus

Ņemot to vērā, drukāšanas pakalpojumu sniedzēji un tirgotāji arvien biežāk vēlas izmantot šos iespaidīgos efektus, lai atšķirtu savus produktus no citu zīmolu produktiem un piešķirtu izdrukām „sataustāmu” vērtību. Komercializācijas procesi tāpat arī skar daudzus produktus, tāpēc dekoratīvais pārklājums palīdz ne vien izcelt un atšķirt jebkuru produktu, bet arī novērst cenu samazināšanos. Kādreiz dekoratīvais pārklājums tika izmantots vienīgi izsmalcinātiem produktiem, bet mūsdienās dekoratīvie efekti parādās ķermeņa un matu kopšanas līdzekļu, pārtikas un konditorejas izstrādājumu, kosmētikas produktu un daudzās citās nozarēs. 

Feel it yourself!

Tactile sensation increases impulse purchases

Order sample kit

Ja es tam pieskaršos, es to vēlēšos iegūt sev

Ja es tam pieskaršos, es to vēlēšos iegūt sev

Fiziski sajūtami efekti

Džoanna Peka un Dženifera Viginsa apgalvo, ka pieskaršanās produktam palīdz izveidot attieksmi pret produktu un rada vēlmi to iegādāties, kā arī uzlabo pārliecību par šī produkta novērtējuma pareizību.


„Fiziski sajūtami iepakojuma elementi veicina vispārējo priekšstatu par zīmolu”

Ņemot vērā šo novērojumu, tiek ieviestas jaunas drukāšanas tehnoloģijas, kas nodrošina reljefa efektu, veicinot klienta vēlmi pieskarties produktam.
Daži pētījumu dati liecina, ka fiziski sajūtami produkta iepakojuma efekti spēj pat uzlabot vispārējo priekšstatu par produkta zīmolu. Nesen veikts pētījums atklāj, ka jo ilgāk persona pievērš uzmanību vienam priekšmetam, jo lielāka ir iespēja, ka tā izvēlēsies šo priekšmetu un sniegs pozitīvāku novērtējumu. Ja produkts piesaista vizuālu uzmanību, pastāv lielāka iespēja, ka pircēji tam arī pieskarsies, un ja viņi tam pieskarsies, pastāv ļoti liela iespēja, ka viņi to iegādāsies.


„Izteiksmīgs iepakojums kā klienta uzmanības piesaistīšanas veids”

Ņemot vērā mūsdienās mazumtirdzniecības veikalos pieejamo produktu daudzveidību, zīmolu īpašniekiem ir jāpanāk, ka viņu produkts izceļas konkurējošo produktu vidū. Tādējādi klienta uzmanība vispirms ir jāpiesaista iepakojumam. Džoanna Peka un Dženifera Viginsa uzskata, ka produkta iepakojums, kas izraisa vēlmi pieskarties, var palielināt produkta tirdzniecības apjomu pat tad, ja iespēja pieskarties nesniedz produktu papildus raksturojošu informāciju. 

(Avots: Joann Peck & Jennifer Wiggins; It Just Feels Good: Customers' Affective Response to Touch and Its Influence on Persuation; Aradhna Krishna, Luca Cian, Nilüfer Z. Aydınoglu ; „Sensory Aspects of package design”; 2017)


Tiklīdz klients gūst fizisku pieredzi un pieskaras dekoratīvajām zonām, piemēram, konkrētās zonās uzklātam izvirzītajam UV pārklājumam, viņš acīmredzami uzreiz ir pārliecināts par produkta iegādes nepieciešamību. Un šīs ir labas ziņas visām iesaistītajām pusēm.


Fiziski sajūtami efekti vairo impulsīvus pirkumus

Vēl viena Pekas un Suzannas B. Šū 2013. gadā veikta aptauja „Viena pieskāriena ietekme uz vēlmi iegūt īpašumā” atklāja, ka redze un pieskāriens vien palielināja psiholoģisko vēlmi iegūt produktu īpašumā un vizuālo novērtējumu attiecīgi par 22% un 24%. Savukārt, Aradnas Krišnas, Lukas Čana un Niluferas Z. Aidinoglu 2017. gadā veiktais pētījums „Iepakojuma dizaina sensorā ietekme” atklāja, ka iepakojums ar dekoratīvās folijas pārklājumu palielināja interesi 2,5 reizes.


Dekoratīvais pārklājums – Ieskats un tirgus pārskati


Saistītās priekšrocības, ko jums kā drukāšanas pakalpojumu sniedzējam var nodrošināt izdruku dekoratīvās apstrādes metodes

Jaunās dekoratīvās apstrādes metodes un digitālās lakošanas tehnoloģijas, piemēram, pārklājuma uzklāšana konkrētām digitālo izdruku zonām, konkrētu zonu izcelšana un 3D efektu piešķiršana, ļauj drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem arī pacelt savu radošo darbību jaunā līmenī un attiecīgi noteikt augstāku cenu. Uzklājiet izdrukai trīsdimensionālu lakas un folijas pārklājumu un pārvērtiet standarta izdruku par izsmalcinātu produktu. 


Dekoratīvais pārklājums – risinājums lielākai peļņai


Turklāt drukāšanas produktu pircēji novērtēs šo inovatīvo pieeju un labprāt maksās vairāk. 2016. gadā veiktajā pētījumā „Ārpus CMYK rāmjiem: īpašu efektu izmantošana digitālajā drukāšanā” uzņēmums Keypoint Intelligence drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem uzdeva jautājumu: „Salīdzinot ar digitālā CMYK pakalpojumiem attiecībā tikai uz drukāšanu, cik lielu piemaksu vai procentuālu cenas paaugstinājumu jūs varat piemērot par dekoratīvo apstrādi?” Drukāšanas pakalpojumu pircēji Eiropā norādīja, ka viņi par izdruku dekoratīvo apstrādi būtu gatavi maksāt par līdz pat 89% vairāk nekā tikai par CMYK pakalpojumiem. Turklāt drukāšanas pakalpojumu pircēji atklāja, ka viņiem būtu pieņemama augstāka cena par teksturētu (līdz pat 89%), folijas pārklājuma (82%) un metālisku efektu (51%), ko iespējams iegūt ar šīs tehnoloģijas starpniecību. Procentuāli augstākais to respondentu skaits, kas atklāja, ka piemēroja vismaz par 50% augstāku cenu, tika novērots saistībā ar specializētu krāsu (28%), foliju (28%) un teksturētu pārklājumu (27%) nodrošinājumu. Dekoratīvais pārklājums – gūstiet ienākumus no izdruku dekoratīvās apstrādes


Tā kā dekoratīvais pārklājums nodrošina daudzas priekšrocības, sākot no uzmanību piesaistoša tirdzniecības vietu noformējuma līdz pat produktu tirdzniecības uzņēmumiem nodrošinātai iespējai paaugstināt cenu, tas ir visām iesaistītajām pusēm izdevīgs uzlabojums drukas nozarē. 


Kopš ienākšanas nozarē MGI ir padarījis izdruku dekoratīvo apstrādi visiem daudz pieejamāku un ne tikai attiecībā uz profesionāliem darbiem. MGI JETvarnish 3D sērija nodrošina dinamisku digitālo un ofseta izdruku uzlabošanu, pateicoties strūklprintera nodrošinātām unikālām telpiskajām tekstūrām ar lakotu un folijas virsmu. Šī veida druka tika izmantota pievilcīgam un uzmanību piesaistošam pielietojumam, piemēram, interjera dizaina, produktu katalogu un tūrisma brošūru izstrādes, ēdienkaršu un gastronomijas ikdienas piedāvājumu izstrādes, greznu patēriņa preču iepakojuma kastu izstrādes, mārketinga kampaņu reklāmas pasta un reklāmu izstrādes un daudzās citās nozarēs. 


Tāpēc, ja vēlaties būt drukāšanas pakalpojumu nozares līderi, jums ir nepieciešama digitālā lakošanas tehnoloģija. Jūs varētu jautāt, kas būs tālāk? Kuras no mūsu maņām tehnoloģija iekaros nākamās? Vai jaunās drukāšanas metodes spēs kādā veidā reproducēt pret krastu maigi skalojošo viļņu skaņas tūrisma brošūrā vai varbūt gardas maltītes smaržu ēdienkartē? Izklausās, protams, neiespējami, taču to pašu kādreiz teica arī par taustāmu efektu drukāšanu...


Vēlaties ar kādu no mūsu ekspertiem pārrunāt veidus, kā MGI digitālā lakošanas tehnoloģija spēj nodrošināt jūsu uzņēmumam lielākus ienākumus? 

MGI nodrošina plašu lakošanas iespēju klāstu, kas garantēs jums visas nakts laikā veiktās dekoratīvās apstrādes priekšrocības un vienā acumirklī palielinās jūsu peļņu. Tāpēc, ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par investēšanu drukāšanas nākotnē, pateicoties mūsu revolucionārajām dekoratīvās apstrādes metodēm, un pie viena varbūt arī izmēģināt kādu mūsu aparatūru, vienkārši klikšķiniet uz „Sazinieties ar mums”, un mēs ar jums sazināsimies tiešā veidā!

Dekoratīvā apstrāde

Dekoratīvā apstrāde

Apvienojiet radošumu ar funkcionalitāti un rentabilitāti

Izmantojot MGI JETVARNISH 3D LAKOŠANAS TEHNOLOĢIJU, jūs saviem klientiem varat nodrošināt jaunu apskaužamu un ekonomiski izdevīgu autonomās UV pārklājuma uzklāšanas konkrētās zonās metodi , kas ļauj jums visām savām digitālajām izdrukām piemērot atsevišķu laukumu lakošanu, izcelt konkrētas zonas vai pievienot 3D gofrējuma efektus, radot izsmalcinātu attēlu. Tādējādi tiek panākta daudz izteiksmīgāka un fiziski sajūtama pieredze, par ko jūsu klienti labprāt maksās vairāk, turklāt, apvienojot to ar integrējamo folijas karstspiešanas moduli, jūs panāksiet arī daudz izsmalcinātāku pārklājumu, kas būs ideāli piemērots mazas un vidējas tirāžas drukas darbiem! 

Hardware
hardware icon
MGI JETvarnish 3D tehnoloģija

Šī konkrētu zonu UV pārklājuma tehnoloģija ļauj jums atjaunināt savus pakalpojumus, lai uzlabotu to kvalitāti un dažādotu tos, un tā ir ideāls risinājums gan ofsetdrukas aprīkojumam, gan digitālajiem printeriem. Jaunās inovatīvās sistēmas, kas izstrādātas, lai uzlabotu jūsu uzņēmējdarbību un nodrošinātu plašu funkciju klāstu, garantē, ka jaunais pirkums būs ideāli piemērots jūsu jau esošajai izstrādes videi.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Konica Minolta MGI digitālie lakošanas risinājumi ļauj jums saviem klientiem piedāvāt ienesīgus jaunus produktus un pakalpojumus, paaugstināt ikdienas drukas darbu cenu un palielināt savu peļņu. Šis drukāšanas process ļauj jums personalizēt produktus un piesaistīt jaunus klientus, pievieno vērtību jau esošajiem pakalpojumiem un nodrošina iespēju izmantot daudz vairāk materiālu, tostarp matētas vai glancētas laminētās virsmas, daudzslāņainu papīru, plastmasu, PVH un materiālus ar cita veida pārklājumu, vienkāršojot jūsu darbplūsmas, saīsinot izstrādes laiku un nodrošinot vēl daudz citu priekšrocību! 


Kādas tad ir galvenās sistēmu JETVARNISH 3DS, JETvarnish 3D un JETvarnish 3D Evolution nodrošinātās jaunās digitālās lakošanas tehnoloģijas priekšrocības?

   

   

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Digitālo un ofseta izdruku lakošana

Skenēšanas funkcijas ikona

Funkcija AIS SmartScanner

Produktīvas darbības ikona

Augsta produktivitāte

Kvalitātes funkcijas ikona

Skaisti 3D gofrējuma efekti, kas rada izcilu attēlu un greznu reljefa pārklājumu

Ātruma funkcijas ikona

Pārklājuma uzklāšana

Kvalitātes funkcijas ikona

Konica Minolta drukas galvas

Produktīvas darbības ikona

Izstrādes izmaksu aprēķināšanas funkcija, programmatūru komplekts un HubManager

Pielāgošanas funkcijas ikona

Mainīgo datu iespieddarbu lakošana un pārklāšana ar foliju

Kvalitātes funkcijas ikona

Uzmanību piesaistoši 3D efekti

Līdzekļu pārvaldības funkcijas ikona

Konkrētu zonu UV starojuma pēcapstrādes iespēju digitalizēšana

Ilgtspējības funkcijas ikona

LED diodes elektroenerģijas patēriņa samazināšanai

Request Your Demo

One of our technical experts will demonstrate all the adavantages of digital varnish technology

Book live demo

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Download research reports