Rīkojieties gudri: atrodiet savus failus dažu sekunžu, nevis vairāku stundu laikā

Jums ir apnicis tērēt laiku, meklējot konkrētus dokumentus?

Vieda meklēšana


Uzņēmuma Info Trends 2015. gada aptauja „Datu tveršanas un darbplūsmas tendences Eiropā” atklāja, ka 66% uzņēmumu palielinās ienākošo digitālo dokumentu skaits. Iedomājieties, ka jums ir jāpārmeklē visi šie atšķirīgie dokumenti, lai sameklētu vienu vienīgu sarakstu vai failu. Tas var sagādāt īstenas galvassāpes. Tāpēc ļaujiet mums izmainīt šo situāciju ar Konica Minolta viedas meklēšanas risinājumu!

Palieliniet sava darba produktivitāti ar ātru meklētā satura izguvi, veicot tikai vienu klikšķi


Informācijas un datu plūsmas apjoms, ar ko mēs saskaramies mūsdienās, nekad vēl nav bijis tik milzīgs. Tādēļ datu speciālistiem kļūst arvien grūtāk ātri atrast nepieciešamo informāciju. Ilgstoša specifisku dokumentu meklēšana var ātri vien pārtapt laikietilpīgā un dārgā apgrūtinājumā, kas patērē ievērojamu darbspēka apjomu un galu galā negatīvi ietekmē jūsu uzņēmuma konkurētspēju.


Uzņēmumiem izstrādātais meklēšanas risinājums sniedz jums un jūsu komandai tūlītēju piekļuvi tieši tai informācijai, ko meklējat – vienkārši ievadiet meklēšanas joslā atslēgvārdus un piekļūstiet dažādu sava uzņēmuma datubāzu un lietojumprogrammu saturam un informācijai. Neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu meklētā informācija (e-pasta pielikumos, skenētos dokumentos, SharePoint vietnēs, jūsu uzņēmuma iekštīklā vai dažādu nodaļu lietojumprogrammu silosos), šis radošais risinājums jebkurā repozitorijā atrod un izgūst jebkāda veida un formāta datus.Informācijas pārvaldības aptaujas rezultāti, izmantojot uzņēmumu meklēšanas informācijuDiscover Konica Minolta's smart search solution - dokoni FIND!

More information on dokoni FIND
dokoni FIND logotips

Kas ir „viedas meklēšanas” risinājums, ko dažkārt dēvē arī par „uzņēmumiem izstrādāto meklēšanas” risinājumu, un kā tas var palīdzēt jūsu uzņēmumam? Konica Minolta viedas meklēšanas risinājums ir izstrādāts, lai sniegtu jums ātru un ērtu piekļuvi visiem jūsu uzņēmuma datiem jebkurā jums vēlamā laikā un neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Viedas meklēšanas risinājumi novieto uz esošajiem datu silosiem virtuālu satura slāni, atlasot no pievienoto uzņēmumu datu glabātuvēm 300 savietojamus populāros failus formātus neatkarīgi no struktūras un savietojamās lietojumprogrammas vai atrašanās vietas. Un tas viss notiek reāllaikā. 

   

   

Skārienfunkcijas ikona

Piesakieties sistēmā tikai vienu reizi un meklējiet jūsu izvēlētos atslēgvārdus vienlaikus vairākos dažāda veida datu repozitorijos. 

Līdzekļu pārvaldības funkcijas ikona

Jaudīga OCR tehnoloģija ļauj jums rūpīgi pārmeklēt katru failu, lai precīzi atrastu nepieciešamo saturu.

Lietojamības funkcijas ikona

Jums nav jāsāk izmantot jaunas saglabāšanas un marķēšanas metodes. Vienkārši atstājiet failus un datus vietās, kur tie pašreiz ir saglabāti, un mūsu risinājums atradīs un parādīs jūsu datus, lai arī kur tie būtu paslēpušies.

Mobilitātes funkcijas ikona

Iekļauj ārējas failu glabātavas

Pielāgošanas funkcijas ikona

Konica Minolta uzņēmumiem izstrādātā meklēšanas programmatūra parāda visu saturu tieši tā atrašanās vietā

Kvalitātes funkcijas ikona

Saderīga ar jebkuru jūsu uzņēmuma ieviesto drošības sistēmu.

SSP AG - search across all programs and platforms with dokoni FIND

The SSP AG is one of the leading Integrated Design studios in Germany with around 120 architects, engineers and industry experts. SSP were looking for a tool that enables them to search across all programs and different file formats and found with dokoni FIND from Konica Minolta a suitable solution.

Konica Minolta vietrā meklēšana ļauj piekļūt visiem dokumentiem ar vienu klikšķi. Neatkarīgi no tā, vai jums ir radušies papildu jautājumi vai vienkārši nepieciešami nelieli norādījumi, nevilcinieties sazināties ar mums, un viens no mūsu speciālistiem sazināsies tieši!