Pirmsdrukāšanas procedūras digitālajā vidē

Neatkarīgi no tā, vai jums ir savs tipogrāfijas uzņēmums vai jūsu uzņēmumā ir ierīkota drukātava, jūs kā drukāšanas pakalpojumu sniedzēji ļoti labi apzināties, ka vienīgi vieda drukas sistēma un racionalizēts pirmsdrukāšanas procesu posms ļaus jums ārkārtīgi īsos termiņos radīt un piegādāt nevainojamus drukāšanas produktus.

Piekārtošanas iespējas: sagatavojiet savu iespiedmašīnu nākotnei


Profesionālas piekārtošanas iespējas ir labi pārdomātas drukāšanas sistēmas pamats. Piekārtošanas iespējas ļauj jums elastīgi reaģēt uz pēdējā brīža izmaiņām, ko tik bieži pieprasa klienti, uzlabo jūsu darba efektivitāti un palīdz jums optimizēt savus pakalpojumus.

Izmantojot izdruku piekārtošanas programmatūru, lai izveidotu uzticamu labi aprīkotu iespiedmašīnu, jūs iegūstat ievērojamas tehniskās priekšrocības. Izstrādes pamatā esošās drukas darba sagatavošanas procedūras, sākot no iespiedmašīnas sagatavošanas līdz pat klienta parakstītam izdrukas apstiprināšanas dokumentam, var atkārtoties un aizņemt nevajadzīgi daudz laika.


Profesionālā piekārtošanas programmatūra ļauj jums veikt drukāšanas darbu iestatījumu pēdējā brīža izmaiņas pāris sekundes pirms darba nosūtīšanas drukāšanai. Izmantojot pareizo piekārtošanas lietojumprogrammu, problēmas vairs nesagādā lapu ar starpkartes izciļņiem ievietošana, lapu dzēšana vai sarežģītu darba apstrādes detaļu (piemēram, bukleta pēcapstrāde, izvietošana, krāsas sašķelšana vai griezuma iezīmju izvietošana tieši pirms drukāšanas uzsākšanas, dažāda veida dokumentu apvienošana, izkārtojuma izveidošana u.c.) pievienošana. Pateicoties reāllaika priekšskata funkcijai, jūs uzreiz redzat jebkuras darbam veiktās izmaiņas.


Tādējādi tiek ietaupīts jūsu dārgais laiks, jo jums vairs nav jāveic pārbaudes izdruka, un jūs varat profesionālā veidā ieviest pēdējā brīža izmaiņas, ko klienti tik ļoti bieži veic pasūtījumos, tostarp attiecībā uz lappušu izmēru vai skaitu un pēcapstrādes iestatījumiem, piemēram, bukleta formātu, iesiešanu un citām iespējām, kā arī jūs galaklientam varat piedāvāt daudz konkurētspējīgākas cenas.

Piekārtošanas iespējas

Piekārtošanas iespējas

Kas tad īsti ir izdruku piekārtošanas programmatūra un kā tā var palīdzēt jūsu uzņēmumam?

Profesionālas piekārtošanas iespējas uzlabo jūsu darba efektivitāti un ļauj jums elastīgi reaģēt uz pēdējā brīža izmaiņām, ko var pieprasīt klienti. Tās palīdz jums un jūsu personālam racionalizēt izdruku sagatavošanas procesu, lai jums vairs nebūtu lieki jātērē laiks, veicot atkārtojošos uzdevumus, kas nepieciešami drukas darbu izveidei, spēj efektīvi sagatavot jūsu izdruku izstrādes procesu un samazina izmaksas, sadalot darbus krāsu un melnbaltajās izdrukās.

Hardware
hardware icon
Liela ātruma krāsu ražošanas drukas printeru nodrošinātā efektivitāte un elastība

AccurioPress. Pateicoties mūsu liela ātruma digitālo drukas iekārtu zibenīgajam ātrumam, vienkāršajai ekspluatācijai un iespaidīgajām pēcapstrādes iespējām, tās paceļ digitālo produktivitāti jaunā līmenī, ietaupot laiku, darba izmaksas, kā arī vietu jūsu drukas telpās.

Software
software icon
Nodrošiniet savai drukātavai tai patiešām nepieciešamo elastību

Tā kā AccurioPro Flux Essential ir optimizēta lietošanai sabiedrisko organizāciju, universitāšu un uzņēmumu centrālajās reprogrāfijas nodaļās un drukātavās, tā nodrošina jūsu izmaksu samazināšanai un no kapitāla ieguldījuma gūtās peļņas palielināšanai nepieciešamās tehniskās iespējas. Lai nodrošinātu profesionālu darbu rediģēšanu, iekļauta ir efektīva piekārtošanas funkcija. Vēlīna darbu rediģēšana uzlabo drukātavu elastību, bet izvietošana vienkāršo un paātrina ilgo vairāku lapu izkārtošanas uz vienas loksnes uzdevumu.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Atklājiet veidus, kā izdruku piekārtošanas programmatūra var jums palīdzēt

Ar profesionālas izdruku piekārtošanas programmatūras palīdzību jūs uzlabosiet savu kopējo darba elastību, efektivitāti un konkurētspēju. Izvietojuma veidnes atslogo darbspēku, tāpēc personālam vairs nav katram jaunam darbam atkārtoti jāievada tādi paši vai līdzīgi iestatījumi kā iepriekšējam, bet krāsas sašķelšanas funkcija palielina izdrukas ātrumu un nodrošina izmaksu ziņā izdevīgu jaukto krāsu un melnbaltu darbu izdruku.


Profesionālas izdruku piekārtošanas programmatūras iespējas ir ārkārtīgi nozīmīgas jūsu darbībai, jo tās ļauj jums elastīgi reaģēt uz pēdējā brīža izmaiņām, ko ļoti bieži pieprasa klienti. Šīs iespējas uzlabo jūsu darba efektivitāti un palīdz jums optimizēt savus pakalpojumus, turklāt arī pēdējā brīža darba rediģēšanas iespējas ļauj ātri un viegli ieviest pēdējā brīža izmaiņas drukas darbos, lai jūs vienmēr varētu daudz elastīgāk reaģēt uz klientu prasībām. Jūs Konica Minolta plašajā lietojumprogrammu klāstā noteikti atradīsiet savām vajadzībām ideāli piemērotu piekārtošanas lietojumprogrammu! 


Priekšrocības, ko jūsu uzņēmumam sniedz šī programmatūra

   

   

Drukāšanas funkcijas ikona

Problēmas vairs nesagādā lapu ar starpkartes izciļņiem ievietošana, lapu dzēšana vai sarežģītu darba apstrādes detaļu (piemēram, bukleta pēcapstrāde, izvietošana, krāsas sašķelšana vai griezuma iezīmju izvietošana) pievienošana tieši pirms drukāšanas uzsākšanas.

Produktīvas darbības ikona

Programmatūra ļauj veikt drukāšanu visefektīvākajā un izmaksu ziņā visizdevīgākajā veidā, katra darba izstrādē vienmēr izmantojot vispiemērotāko izvades ierīci. Darbu sadalīšana atsevišķās krāsu un melnbaltajās izdrukās parasti ir visrentablākā pieeja.

Produktīvas darbības ikona

Uzlabojiet savu kopējo darba elastību, efektivitāti un konkurētspēju.

Mobilitātes funkcijas ikona

Profesionālas lietojumprogrammas ļauj jums piemērot pēdējā brīža izmaiņas, ko pieprasa jūsu klienti. Tādējādi jūs varēsiet ārkārtīgi elastīgi reaģēt un iekļauties pat visīsākajā piegādes termiņā.

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Pateicoties reāllaika priekšskata funkcijai, jūs uzreiz redzat jebkuras darbam veiktās izmaiņas. Tādējādi tiek ietaupīts jūsu dārgais laiks, jo jums vairs nav jāveic pārbaudes izdruka.

Lietojamības funkcijas ikona

Izvietojuma veidnes atbrīvo personālu no nepieciešamības katram jaunam darbam atkārtoti ievadīt tādus pašus vai līdzīgus iestatījumus kā iepriekšējam.

Ātruma funkcijas ikona

Jums vairs nav jātērē laiks, veicot izdruku sagatavošanu jeb tos atkārtojošos sagatavošanas uzdevumus, kas tik bieži ir jāveic līdzīga tipa drukas darbiem. Veicot šos uzdevumus manuāli, tiek patērēts ilgs laiks, process ir neērts un rada nevajadzīgas izmaksas, jo ir nepieciešams lielāks personāla skaits.

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Augsta produktivitāte, kas uzlabos drukas rentabilitāti

Vai jūs domājat, ka gatavības sistēma varētu būt piemērota jūsu uzņēmumam? Lai tērzētu par to, kā mūsu apvienotie programmatūras un aparatūras risinājumi varētu atbilst jūsu vajadzībām, sazinieties ar kādu no mūsu speciālistiem.