Paplašinātās realitātes redze

Atklājiet jaunu iespēju pasauli, izmantojot profesionālus paplašinātās realitātes risinājumus

Pievienojieties jaunajai darba dimensijai


Pēdējos gados ļoti ātrā tempā mūsu acu priekšā mainās modernā darbvieta. Lai gan tehnoloģijas pastāvīgi ir mums visapkārt (gan ikdienas dzīvē, gan darbā), dažkārt informācijas pārpilnība, ar ko mēs saskaramies, joprojām netiek mums pasniegta pareizā kontekstā.

Taču tā kā tehnoloģijas attīstās tik ātri, parādās jaunas iespējas. Konteksta trūkums ir tikai viena no problēmām, ko spēj ātri un vienkārši atrisināt modernie darba veikšanas veidi, tieši tādēļ paplašinātās realitātes uzņēmējdarbības risinājumiem ir potenciāls izmainīt veidu, kā mēs kopumā uztveram realitāti.

We are driven by innovation - Vision

At Konica Minolta we believe in fostering meaningful innovation, developing new technologies and growing creative ideas that deliver significant change for millions of people. Gain an insight into what our Business Innovation Centres around the world think of the future.

Padariet neredzamos datus saredzamus

Uzņēmumu Konica Minolta aizrauj jaunu tehnoloģiju radīšana, lai sniegtu starptautiskiem uzņēmumiem, jaunuzņēmumiem, akadēmiskajām iestādēm un partneruzņēmumiem tiem nepieciešamos inovatīvos risinājumus. Kāpēc? Tāpēc, ka mēs vēlamies jums sniegt Konica Minolta plašo zināšanu sniegtās priekšrocības un ieviest paplašinātās realitātes redzi jūsu darbvietās, integrēt to jūsu mārketinga kampaņās un padarīt to par jūsu ikdienas dzīves sastāvdaļu.

Konica Minolta sadarbojas ar līderiem paplašinātās realitātes tehnoloģijas jomā, pastāvīgi cenšoties izstrādāt risinājumus, kas ir radīti, lai ātri atrisinātu problēmas, gūtu ieskatu par uzņēmumu no klienta skatu punkta un revolucionizētu veidu, kā mēs saskaramies ar informāciju un iegūstam to. Rezultātā esam ieguvuši paplašinātās realitātes uzņēmējdarbības risinājumu klāstu, kas ļauj jums ar viedierīces starpniecību palūkoties uz pasauli citādāk.


Mobilā OCR aprīko jūsu mobilo lietotni ar jaudīgu datorredzi un skenēšanas funkciju, lai jūs varētu izmantot paplašinātās realitātes drukas priekšrocības. Tā ļauj jums viegli dažu sekunžu laikā noskenēt iepakojumu, plakātus un skrejlapas, lai analizētu datus tiešsaistē, atpazītu rokrakstus, ieskenētu tekstus un pat iztulkotu tos. Jūs varat arī izveidot digitālas mārketinga kampaņas, integrēt paplašināto realitāti, lai palīdzētu jums orientēties telpās un ārpus tām, kā arī kopā ar kolēģiem no visas pasaules apstrādāt 3D prototipus. Paplašinātās realitātes tehnoloģija sniedz neiedomājamas iespējas. Konica Minolta padara tās par realitāti.

   

   

Drukāšanas funkcijas ikona

Paplašinātās realitātes druka

Pielāgošanas funkcijas ikona

Datu integrēšanas risinājums

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Digitalizācija

Produktīvas darbības ikona

Iekštelpu navigācija

Līdzekļu pārvaldības funkcijas ikona

Mērierīču datu nolasīšanas ierīce

Mobilitātes funkcijas ikona

Mobilā OCR

Augmented Reality - Making the invisible visible

Smartphones can make print talk. Point one at a AR code on a product, and presto! The product can tell you about itself, or it can invite you to join a contest. This is what is known as Augmented Reality or AR. Outside, on the street, AR can alert you to special deals available in a nearby retail outlet. Or you could use AR to find your way around an unfamiliar location. Konica Minolta offers mobile applications for AR as well as content management and content creation.

Explore genARate

Bring print to life with genARate, our Augmented Reality solution for print.

Visit genARate

Konica Minolta offers AR solutions for organizations and development teams, so that they can build their own use-cases. However, we will be more than happy to hear about your needs and challenges. Our specialised team will provide you with the necessary information allowing you to make a decision that is the best for your business. Contact us and find out more.