Grāmatu izdošanas nākotne

Jaunā izdevējdarbības pēc pieprasījuma tehnoloģija nodrošina jaunu grāmatu izdošanas iespēju klāstu, kas patiks jūsu klientiem

Gūstiet jaunu ienākumu avotu, piedāvājot drukāšanas pēc pieprasījuma pakalpojumus


Konica Minolta nepārspētā aparatūras līnija AccurioPress ļauj jums iesaistīties pašizdošanas tirgū, kas reiz būtu bijusi neienesīga nozare vai nebūtu eksistējusi vispār.

Grāmatu izdošana kādreiz bija sarežģīts process. Bet, kā jau mēs visi zinām, laiki un tehnoloģijas mainās. Lai gan izdevējdarbība kādreiz bija ofsetdrukas joma, izdevējdarbība pēc pieprasījuma šobrīd ir ātri augoša nozare, ļaujot daudzsološiem autoriem visā pasaulē pēc pieprasījuma izstrādāt grāmatas, kalendārus, žurnālus vai fotoalbumus pat niecīgās tirāžās.


Tādējādi tā ir kļuvusi par potenciāli milzīgu uzņēmējdarbības iespēju digitālajām kopētavām. Elastīgi drukāšanas pakalpojumu sniedzēji var izmantot šo tendenci savā labā, izstrādājot iesietu dokumentu klāstu, piemēram, grāmatas, kalendārus, žurnālus un fotoalbumus. Uzņēmums Info Trends sagaida, ka tā septiņu gadu prognozes laikā grāmatu iespiešanas tirgus pieaugs par 16,7%, tas ir, izdruku apjoms izdevējdarbības nozarē 2016. gadā sasniegs gandrīz 54 miljardus lappušu. Citiem vārdiem sakot, izdevējdarbība pēc pieprasījuma ir jauna uzņēmējdarbības nozare, kurai ir vērts pievērsties!


Izdevējdarbība pēc pieprasījuma ļauj autoriem izdot grāmatas patstāvīgi vai pat sākumā pārdot tās un tikai pēc tam drukāt. Liela izdevējdarbības pēc pieprasījuma priekšrocība ir iespēja realizēt niecīgas tirāžas tikai vienas kopijas apmērā un padarīt tās ienesīgas, kā arī samazināt laika posmu līdz grāmatas nonākšanai tirgū. Izdevējdarbība pēc pieprasījuma var izrādīties jauns un izdevīgs ienākumu avots jūsu uzņēmumam.


Taču kā jūs varētu maksimāli izmantot šīs tirgus nozares piedāvātās iespējas? Konica Minolta nepārspētā drukas aparatūras līnija AccurioPress , kas iekļauj gan produktu sēriju AccurioPress, gan bizhub Press, piedāvā plašu priekšrocību klāstu, kas ļaus jums sasniegt šo mērķi. AccurioPress sistēmas, pateicoties profesionālai modulārajai pēcapstrādei, izcilai krāsai un reģistrēšanas stabilitātei apvienojumā ar lielisku drukas kvalitāti, ir ideāli piemērotas digitālās drukāšanas vides paplašināšanai. AccurioPress sistēmas sniedz drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem iespēju nodrošināt plašāku digitālo drukāšanas pamatpakalpojumu un drukāšanas iespēju klāstu, tostarp izstrādāt krāsu drukāšanas produktus, piemēram, vizītkartes, skrejlapas, brošūras, reklāmplakātus, aploksnes un daudzus citus.

KM-1 brings books to life for trend-setting Totem.com.pl

Having previously outsourced book cover production, with the AccurioJet KM-1 the whole process can be managed in-house which enables Totem.com.pl to offer a real print on demand service, the company benefits from offset-like quality production and lower costs as well as the ability to print on standard offset media as well as cardboard, metallic grades and Plastics.

Grāmatu izdošana

Grāmatu izdošana

Izdevējdarbības nākotne

Teiciens vēsta, ka ikviens no mums varētu sarakstīt vismaz vienu grāmatu, un jums kā drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem šī potenciāli ir laba ziņa. Izdevējdarbība pēc pieprasījuma ir vēl viena ātri augoša nozare, ko pēdējo divdesmit gadu laikā no nekā ir radījusi jauna tehnoloģija. Jūsu klienti vēlēsies jūsu piedāvājumu klāstā redzēt izdevējdarbību pēc pieprasījuma, jo tā nodrošina mazas tirāžas pašizdošanas iespēju, samazina laika posmu, kas nepieciešams, lai grāmata nonāktu tirgū, samazina izdevējdarbības izmaksas un likvidē izmaksas par izdrukātu grāmatu uzglabāšanu.

Hardware
hardware icon
AccurioPress un bizhub PRESS

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Kāpēc pakalpojumi pēc pieprasījuma ir tik pieprasīti (un ir paredzams vēl lielāks pieprasījuma pieaugums)

Izdevējdarbība pēc pieprasījuma sniedz plašu priekšrocību klāstu. Paplašinot jūsu iespējas, lai jūs varētu drukāt grāmatas, kalendārus, žurnālus, fotoalbumus un citus produktus, šis pakalpojums rada potenciālu jaunu, ievērojamu ienākumu avotu, vienlaikus arī nodrošinot daudz intensīvāku esošo drukāšanas iespēju, piemēram, integrēto pēcapstrādes funkciju, izmantošanu. 


Tādēļ, ja jūs vēlaties ievērojami palielināt savus ienākumus, paplašināt savu pakalpojumu klāstu un izcīnīt stingras pozīcijas jaunā, ātri augošā tirgū, jums ir jāuzsāk izdevējdarbība pēc pieprasījuma un jāuzstāda pielāgota aparatūra no aparatūras līnijas AccurioPress. 


Uzsākot izdevējdarbību pēc pieprasījuma, jūs gūsiet šeit norādītās priekšrocības.

   

   

Lietojamības funkcijas ikona

Nepieciešams īss apmācības laiks

Kvalitātes funkcijas ikona

Ļauj autoriem publicēt savus darbus patstāvīgi

Kopēšanas funkcijas ikona

Paplašina jūsu drukāšanas produktu un pakalpojumu klāstu

Apstrādes funkcijas ikona

Rada gatavus drukāšanas produktus, tostarp veic grāmatu iesiešanu un locīšanu bez papildu manuālām darbībām

Skenēšanas funkcijas ikona

Ļauj jums izdot kalendārus, grāmatas un citus materiālus

Pielāgošanas funkcijas ikona

Padara mazas grāmatu tirāžas ienesīgas

Drukāšanas funkcijas ikona

Samazina drukas darba sagatavošanas izmaksas

Apstrādes funkcijas ikona

Samazina drukas darba sagatavošanas izmaksas

Produktīvas darbības ikona

Nodrošina ārkārtīgi efektīvu izstrādes procesu

Ātruma funkcijas ikona

Ietaupa materiālu, laiku un naudu

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.


Four steps to build your business:

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Implement

Step 3 3

Justify

Step 4 4

Domājat, ka publicēšana pēc pieprasījuma varētu būt jūsu uzņēmuma pareizais virziens? Lai tērzētu par to, kā mūsu AccurioPress aparatūras risinājumi varētu atbilst jūsu vajadzībām, sazinieties ar kādu no mūsu speciālistiem.