MOBILAIS DARBS

KĀ NODROŠINĀT IESPĒJU STRĀDĀT NO JEBKURAS VIETAS?


Svarīgi ir tas, ko jūs darāt, nevis kur atrodaties. Mūsdienās darbs kļūst arvien mobilāks, jo fiziskā klātbūtne birojā kļūst arvien mazāk nepieciešama. Mainās arī pats darbaspēks. Digitālie jaunieši maina gaidas attiecībā uz IT darba vietā. Konica Minolta palīdz ar risinājumiem, pakalpojumiem un norādījumiem, kas nepieciešami, lai ieietu mobilajā nākotnē.

Darba pasaule ir mainījusies, un mainījušies ir arī darbinieki. Darbaspēks vēl nekad nav bijis tik daudzveidīgs kā šodien. Konkurētspējīgā darba tirgū augsti kvalificētiem zināšanu jomas darbiniekiem ir nepieredzēta brīvība noteikt savus nodarbinātības apstākļus, un organizācijas, kas vislabāk spēj apmierināt šīs prasības, ir tās, kuras spēj piesaistīt un noturēt talantīgos darbiniekus. Izmantojot mobilos darba vietas risinājumus, uzņēmumi var izveidot darba vidi, kas veicina lielāku radošumu, efektivitāti un brīvību.


 

Tomēr elastīgāki, mobilāki un mobilāki uzņēmumi arī iegūst konkurences priekšrocības, jo ir atsaucīgāki, pieejamāki un spēj strādāt jebkurā laikā un vietā.Ar tāda spēcīga partnera kā Konica Minolta palīdzību mobilitātes priekšrocības ir pieejamākas nekā jebkad agrāk. Pateicoties plašam IT pakalpojumu portfelim un plašam partnerattiecību tīklam ar vadošajiem tehnoloģiju piegādātājiem, Konica Minolta spēj radīt risinājumus, kas atbilst mūsdienu darbaspēka vajadzībām un ir integrējami uzņēmuma vidē. Mērķis ir nodrošināt vienotu un vienotu lietotāja pieredzi visās sistēmās neatkarīgi no personas vai tās atrašanās vietas. Tas tiek panākts, jo Konica Minolta kalpo kā vienots kontaktpunkts visām IT vajadzībām. Mobilo piekļuvi jebkuriem datiem vai komandas loceklim var piešķirt, nezaudējot lietojamību vai drošību.

quotation marks “Konica Minolta risinājumi un pakalpojumi aktīvi veicina elastīgus un mobilus darba un sadarbības veidus.” Konica Minolta
 

Konica Minolta pakalpojumi

 

Rūpīga analīze

 

Konica Minolta saviem klientiem piedāvā produktu un pakalpojumu portfeli, kas izstrādāts, domājot par mobilitāti darbavietā, un pielāgo tos katram klientam, lai nodrošinātu optimālu atbilstību viņu specifiskajām prasībām. To nodrošina rūpīga uzņēmuma vides analīze, lai pilnībā izprastu klienta vajadzības un biznesa procesus. Izveidotās sistēmas nav jāaizstāj, un tās var kļūt par šīs vides neatņemamu sastāvdaļu, kas ievērojami atvieglo pārveides procesus.
 

Vienots kontaktpunkts

 

Mēģinājumi apvienot dažādas sistēmas un dažādus risinājumus no dažādiem piegādātājiem bieži vien sarežģī problēmu pārvaldību un izpludina atbildības robežas starp pakalpojumu sniedzējiem. Konica Minolta novērš šo neefektivitāti, jo tā ir vienīgais kontaktpunkts (SPOC).
 

Pieejamas un pieejamas mobilās sistēmas 24/7

 

Tā kā darbaspēks kļūst arvien mobilāks, mainīga kļūst ne tikai darba vieta, bet arī laiks. Konica Minolta nodrošina, ka mobilās sistēmas darbojas jebkurā laikā.Sniedziet savam uzņēmumam mobilā darba priekšrocības:
 


Teamwork Icon  Būt pievilcīgam darba devējam, radīt darba vidi, kas veicina lielāku radošumu un brīvību, un piesaistīt vairāk talantu.

Light Bulb Icon Iegūstiet konkurences priekšrocības, kļūstot atsaucīgāki, pieejamāki un spējīgi strādāt jebkurā laikā un vietā.
 

E-grāmata par mobilitāti darbavietā

Mūsdienās darbs pēc noklusējuma kļūst arvien mobilāks, jo fiziskā klātbūtne birojā kļūst arvien mazāk svarīga un arvien vairāk cilvēku tiek pieņemti darbā uz projektu pamata, nevis ar ilgtermiņa darba līgumiem. Šī jaunā realitāte liek uzņēmumiem no jauna iztēloties darba vietu un pilnībā pārdomāt sistēmas, tehnoloģijas un pakalpojumus, kas to atbalsta.

Lejupielādēt