Uzlabojiet sava uzņēmuma darbības efektivitāti, izmantojot paplašināto digitālo ikdienas pasta un informācijas apstrādes procesu

Nespējat tikt galā ar informāciju, ko saņemat caur virtuālajām durvīm?

Digitālā pasta telpa


Mūsdienās saturs tiek saņemts un nosūtīts, izmantojot vairākus kanālus – e-pastu, faksu, papīra formātu, EDI straumes, XML failu formātu u.c. Visa ienākošā svarīgā informācija ir efektīvi jāapstrādā un jāpārvalda.

Lai nodrošinātu efektīvu sadarbību ar klientu, visa veida ar klientu saistīts saturs, sākot no konta atvēršanas un pakalpojumu pieprasījuma līdz pat politikas atjauninājumiem, rēķinu apmaksai un sūdzībām, ir jāapstrādā ātri un pareizi. Diemžēl tā nenotiek vienmēr. Taču to iespējams mainīt, izmantojot digitālo pasta telpu.

How can digital mailroom benefit your business?

Listen to our experts and get an idea how your business can benefit from a digital mailroom solution.

Digitālā pasta telpa

Digitālā pasta telpa

Modernā digitālā pasta telpa

Tradicionālā „digitālā pasta telpa” bija risinājums, kas apkopoja visu ienākošo, fizisko korespondenci, pārvērta to digitālā formātā un pēc tam elektroniski pārsūtīja attiecīgajām personām. Mūsdienās modernā digitālā pasta telpa spēj vairāk. Dokumentu pārvaldības programmatūra spēj atpazīt satura veidu, apkopot, ja iespējams, svarīgāko informāciju un pēc tam pārsūtīt to attiecīgajai personai vai procesam. Papildus tam pavisam viegli ir iespējams izpildīt klientu vai sadarbības partneru prasību sūtīt dokumentus, piemēram, rēķinus, elektroniskā formātā.

Šis informācijas pārvaldības veids piedalās praktiski visos procesos saistībā ar uzņēmuma ienākošo un izejošo informāciju. Īsumā – digitālā pasta telpa var revolucionizēt veidu, kādā uzņēmumi saņem, apstrādā un kopīgo informāciju, jo šim risinājumam ir nozīmīga loma jūsu datu digitālās konversijas procesā un nekavējošas precīzas piekļuves piešķiršanā attiecīgai informācijai lejupstraumes procesiem.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.