bizhub Refreshed: CEĻĀ UZ ILGTSPĒJĪGĀKU DRUKĀŠANU

 

IIetaupiet resursus, izmantojot uzticamus atjaunotus daudzfunkcionālos printerus


Organizācijām, kuras vēlas samazināt savu ietekmi uz vidi, ieguldījumi ilgtspējīgākās tehnoloģijās ir ļoti svarīgs solis. Jūs, bez šaubām, esat iepazinušies ar atjaunotu viedtālruņu koncepciju, bet vai esat apsvēruši iegādāties uzlabotas biroja iekārtas?

Atjaunoti, lietoti daudzfunkcionālie printeri (MFP) var būt lieliska izvēle, kas var palīdzēt Jums ietaupīt naudu. Taču jums jābūt pārliecinātiem, ka atjaunotie DFP būs uzticami un spēs turēt  līdzi   pieprasījumam. Ar mūsu bizhub Refreshed programmu jūs saņemsiet atjaunotus bizhub daudzfunkcionālos printerus, uz kuriem varat paļauties. Šī programma ir sastāvdaļa mūsu ilgtspējas "Circular Economy" pieejai, kas balstīta uz samazināšanas, atkārtotas lietošanas un pārstrādes stratēģijām.
 

Nekādi kompromisi attiecībā uz veiktspēju un kvalitāti


Mūsu atjaunotie daudzfunkcionālie printeri apvieno resursu un siltumnīcefekta gāzu (GHG) emisiju samazinājumus, nodrošinot augstu veiktspēju un izdrukas kvalitāti, ko piedāvā Konica Minolta. bizhub Refreshed ierīce nodrošina ~70% SEG emisiju ietaupījumu (atkarībā no ierīces) salīdzinājumā ar jaunu ierīci attiecībā uz ražošanas un izplatīšanas emisijām*.


Turklāt bizhub Refreshed piedāvā atjaunotas iekārtas par zemāku cenu nekā ekvivalentas jaunas biroja ierīces — tādējādi jūs gūstat labumu ietaupot.

 

Kā tas darbojas


bizhub Refreshed nodrošina standartizētu atjaunošanas procesu visos mūsu Eiropas uzņēmumos, kas atgriež ekspluatācijā rūpīgi izvērtētas, iepriekš lietotas bizhub iekārtas.

Renovācija ietver:
  • Tīrīšanu
  • Drošības un programmaparatūras atjauninājumus
  • Datu dzēšanu, lai nodrošinātu atbilstību GDPR
  • Drošības pārbaudes
  • Komponentu nomaiņu (ja nepieciešams), izmantojot oriģinālās Konica Minolta detaļas
Pēc pēdējām kvalitātes pārbaudēm, tostarp drukāšanas, skeneru un kopētāju testiem, atjaunotajiem daudzfunkciju printeriem tiek piešķirts marķējums bizhub Refreshed, kas apliecina, ka tie nodrošina tādu pašu veiktspējas un kvalitātes līmeni kā līdzvērtīgas jaunas ierīces.

 


Jūsu ieguvumi


Augstas kvalitātes standarti, kas tiek piemēroti visā bizhub Refreshed programmā, sniedz jums pārliecību par atjaunotās multifunkcionālās iekārtas veiktspēju un izdruku kvalitāti, vienlaikus palīdzot samazināt atkritumu daudzumu un aizsargāt resursus, palielinot atkārtotas izmantošanas iespējas. Mēs varam palīdzēt jums ieviest pareizo līdzsvaru starp jaunām un atjaunotām MFP iekārtam Jūsu drukas iekārtu parkā, lai izpildītu dažādas drukas vajadzības jūsu organizācijā, kā arī ievērotu visus mandātus attiecībā uz iepriekš izmantoto ierīču apjomiem.

 


Pieejami, kā jauni bizhub daudzfunkcionālie printeri (MFP)


Resursu un siltumnīcefekta gāzu ietaupījums salīdzinājumā ar jaunu ierīču ražošanu


Uzticama veiktspēja un augstas kvalitātes produkcija


Konsekvents atjaunošanas process visā Eiropā
 

Esat ieinteresēti? Saņemt brošūras kopiju.

Mēs esam apkopojuši visu, kas Jums būtu jāzina par bizhub Refreshed, mūsu brošūrā. Iegūstiet savu eksemplāru tagad un uzsāciet sarunu.

 

tiešsaistes rokasgrāmata
*Skaitļi ir balstīti uz pieņēmumiem un atbilst "Siltumnīcefekta gāzu protokola produktu aprites cikla uzskaites un ziņošanas standartam" (SEG protokols), ko veica ClimatePartner.
 

Izklausās daudzsološi? Tā ir.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai padarītu savu uzņēmējdarbību ilgtspējīgāku: