Ievērojami palieliniet savus ienākumus ar darījumu dokumentu un reklāmas materiālu drukāšanas starpniecību

Reklāmas drukāšanas uz darījumu dokumentiem pakalpojumu ietvaros reklāmas ziņojums tiek uzdrukāts uz tā dēvētajiem darījumu dokumentiem, piemēram, rēķiniem, konta izrakstiem vai apdrošināšanas polisēm.

Reklāmas drukāšana uz darījumu dokumentiem


Tā kā šāda veida dokumenti satur darījumu kopsavilkumu vai citu juridiski svarīgu informāciju, tie tiek izlasīti un pārskatīti daudz rūpīgāk nekā gandrīz jebkāda cita veida ar pasta starpniecību saņemti dokumenti. Tādējādi darījumu dokumenti ir kļuvuši par ārkārtīgi pievilcīgu materiālu tiem mārketinga speciālistiem, kuri meklē efektīvus veidus produkta vai pakalpojuma reklamēšanai.

Darījumu dokumentu apstrādes pakalpojumu tirgū ir pienākuši jauni laiki. Kādreiz aploksnē kopā ar darījumu dokumentiem tika ievietoti reklāmas ieliktņi. Taču izrādījās, ka šī stratēģija nenesa vērtīgus rezultātus, jo šie reklāmas ieliktņi tika izmesti, tiklīdz adresāts atvēra aploksni. Tagad mums ir reklāmas „uzliktņi” jeb tā dēvētie reklāmas drukāšanas uz darījumu dokumentiem pakalpojumi. Reklāmas uzliktņi tiek uzdrukāti darījumu dokumentu, piemēram, rēķina, konta izraksta vai komunālo pakalpojumu rēķina, virspusē. Apvienojot darījumu informāciju ar reklāmas vēstījumu, jūs vienā dokumentā varat sniegt operatīvo un reklāmas informāciju. Nemaz nav pārsteidzoši, ka mūsdienās šis ir ātri augošs tirgus, kura vērtība ir mērāma miljardos.


Pašreiz lielākie darījumu dokumentu apstrādes pakalpojumu sniedzēji apkalpo vienīgi lielus starptautiskos uzņēmumus. Taču patiess tirgus potenciāls piemīt arī mazākajam tirgus sektoram – mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) apkalpošanai mazāka apjoma darījumu dokumentu drukāšanas nišā.

Reklāmas drukāšana uz darījumu dokumentiem

Reklāmas drukāšana uz darījumu dokumentiem

Kā jūsu klienti var gūt ienākumus tiešā veidā no darījumu dokumentu drukāšanas?

Vislielākā priekšrocība, ko sniedz rēķinu un konta izrakstu izmantošana reklāmas vēstījuma izvietošanai, ir fakts, ka šie dokumenti patiešām tiek atvērti un izlasīti. Saskaņā ar uzņēmuma InfoTrends pētījumu „Daudzkanālu darījumu komunikācijas nākotne” pakalpojumu rēķini, konta izraksti un informējoša satura pasts ir darījumu dokumenti ar visaugstākajiem atvēršanas rādītājiem – līdz pat 97%.


Kā jūsu klienti var gūt ienākumus tiešā veidā no darījumu dokumentu un reklāmas materiālu drukāšanas?

Darījumu dokumentu drukāšana samazina izmaksas, iekļaujot darījumu dokumentos reklāmas vēstījumus. Turklāt papīrs tiek izmantots lietderīgi un netiek izniekots, jo tiek nodrošināts, ka visas neaizpildītās zonas tiek izmantotas peļņas gūšanai. Šī stratēģija tāpat arī samazina ekspluatācijas izmaksas, novēršot nepieciešamību drukāt atsevišķas brošūras un ietaupot resursus, kas, piemēram, nozīmē, ka jūsu klientam vairs nav jāsūta saviem klientiem tik daudz e-pasta reklāmas kampaņu. Turklāt uzņēmumi var tērēt mazāk līdzekļu papildu reklāmai.


Ja uz darījumu dokumentiem uzdrukātā reklāma ir labi izstrādāta, izmantojot krāsas un uzmanību piesaistošu modeli, lai nodotu viegli saprotamu ziņojumu, pastāv lielākas iespējas, ka to redzēs vairāk klientu un tā radīs vēlamos rezultātus. Un, ja sniegtā informācija būs viegli uztverama, jūsu klienta zvanu centrs vairs netiks noslogots ar pārmērīgu zvanu un jautājumu daudzumu.


Kādas priekšrocības jums sniegs darījumu dokumentu drukāšana?

Jūs varēsiet iegūt jaunus ienākumu avotus ar kombinētās pārdošanas starpniecību un jaunu uzņēmējdarbības potenciālu, pievēršoties pat mazāka apjoma darījumu dokumentu drukāšanas nišai. Šīs priekšrocības būs pavisam viegli iegūstamas.


Turklāt jūs pavisam ērti varēsiet arī informēt klientus par citiem produktiem.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Jūsu izstrādes vide var gūt lieliskas priekšrocības, pārejot uz jauniem drukāšanas un darbplūsmas automatizēšanas veidiem. Izmantojot Konica Minolta reklāmas drukāšanas uz darījumu dokumentiem risinājumus, jūs varat uzlabot procesu efektivitāti, palielināt ienākumus un uzlabot produktivitāti, vienlaikus novēršot izstrādes kavējumus. Darījumu dokumentus iespējams individuāli pielāgot, lai uzreiz pēc aploksnes atvēršanas piesaistītu personas uzmanību – tā, piemēram, konta izrakstus un pakalpojumu rēķinus iespējams pārvērst pielāgotā reklāmas saturā.

   

   

Mobilitātes funkcijas ikona

Pielāgošanās klienta vēlmēm ar daudzkanālu komunikācijas iespēju starpniecību

Pielāgošanas funkcijas ikona

Ērta iespēja pielāgot darījumu dokumentus un radīt reklāmas materiālu

Lietojamības funkcijas ikona

Vieda satura interpretēšana mārketinga kampaņu efektivitātes nodrošināšanai

Drukāšanas funkcijas ikona

Pilnīga drukāšanas un papīra sagatavošanas funkciju pārvaldība

Ātruma funkcijas ikona

Laika un resursu ietaupījums, pateicoties automatizētai izplatīšanai

Produktīvas darbības ikona

Racionalizētas darbības visas darbplūsmas uzlabošanai

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.

 

Four steps to build your business:

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Justify

Step 3 3

Implement

Step 4 4

Vai jūs domājat, ka darījuma veikšana varētu būt piemērota jūsu uzņēmumam? Parunāsim par to, kā mūsu apvienotie programmatūras un aparatūras risinājumi varētu atbilst jūsu vajadzībām.