PAR KONICA MINOLTA

 

Par uzņēmumu


KONICA MINOLTA BALTIA ir Konica Minolta Inc. oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā).
 

Konica Minolta ir Konica Minolta Inc. meitasuzņēmums, kas pārstāv pasaulē vadošo IT pakalpojumu, dokumentu apstrādes, digitālo materiālu izgatavošanas un rūpniecisko drukāšanas pakalpojumu sniedzēju, tādēļ Konica Minolta garantē uzņēmējdarbības konsultāciju, pakalpojumu ieviešanas un pārvaldības servisu, kā arī pasaulē vadošās drukāšanas sistēmas un risinājumus.
 

Uzņēmumā šobrīd strādā vairāk nekā 70 darbinieki. Galvenais birojs atrodas Viļņā, savukārt filiāles darbojas Kauņā, Klaipēdā, Rīgā, Tallinā un citās Baltijas pilsētās sadarbībā ar tirdzniecības partneriem.

Mūsu vēsture


 

150 gadus vecais Start-Up

Cik daudz uzņēmumu jūs zināt, kuri pastāv jau 150 gadus? Maz, vai ne? Mēs, Konica Minolta darbinieki, svinam šo nozīmīgo dzimšanas dienu un lepojamies ar to. Mēs strādājam uzņēmumā, kas jau kopš 1873. gada cenšas izstrādāt jaunas tehnoloģijas, inovatīvus risinājumus un veiksmīgi un ilgtspējīgi īsteno šos risinājumus saviem klientiem.


Mūsu vērtības

Tālāk norādītās sešas vērtības ataino mūsu vissvarīgāko pārliecību būtību jeb mūsu dabisko DNS un nosaka, kā mēs veicam savu uzņēmējdarbību un veidojam darījumu attiecības ar saviem partneriem. Tās simbolizē mūsu uzskatus un pārvalda mūsu lēmumu pieņemšanas procesu.

 

Atklājiet visas Konica Minolta Business tehnoloģijas

 

Biroja pakalpojumi

Uzņēmumi saskaras ar sarežģītiem izaicinājumiem, piemēram, tie ir spiesti samazināt pamatdarbības un pārvaldības izdevumus, taču vienlaikus saskaras ar procesiem, kas iekļauj ievērojamu papīra formāta dokumentu apjomu, piemēram, efektīvu informācijas apkopošanu, kopīgošanu un arhivēšanu.

Konica Minolta kā vadošais pakalpojumu nodrošinātājs nodrošina augstas kvalitātes uzņēmumu līmeņa informāciju tehnoloģiju risinājumus, kas palīdz jūsu uzņēmumam pārveidot tā darbplūsmu. Mūsu profesionālais portfolio ietver produktus diapazonā no uzņēmējdarbības procesa optimizēšanas un dokumentu pārvaldības pakalpojumiem līdz daudzfunkcionālām palīgierīcēm.
 

Komerciālā un rūpnieciskā drukāšana

Komerciālā un korporatīvā drukāšana klienta uzņēmumā, profesionālie drukāšanas pakalpojumi un rūpnieciskā strūklas druka ir nogājusi garu attīstības ceļu, it īpaši attiecībā uz digitālajām drukāšanas sistēmām, kas spēj veikt mazu partiju un mainīgo datu drukāšanu.

Konica Minolta piedāvā jaunākos drukāšanas risinājumus. Jums ir nodrošināta iespēja izvēlēties drukāšanas sistēmas, pakalpojumus un saistītos materiālus no mūsu plašā produktu klāsta, lai jūs varētu labāk pārvaldīt savas uzņēmējdarbības prasības.

Profesionālās strūklas drukas jomā mēs jums nodrošinām plašu rūpniecisko strūklas drukas produktu klāstu, piemēram, strūklas drukas galvas, tekstila strūklprinterus un strūklas drukas ierīces etiķešu drukāšanai.
 

Optiskās sistēmas rūpnieciskam pielietojumam

 

Optisko tehnoloģiju jomā uzņēmums Konica Minolta ir pazīstams kā kameru un lēcu izstrādātājs un ražotājs, piemēram, digitālo kinoprojektoru vai Blu-Ray disku nolasīšanas lēcu ražotājs.

Tāpat mēs arī piedāvājam optiskās mērierīces, kas paredzētas apgaismes ierīcēm (LED, OLED) un apgaismes ierīču un iekštelpu apgaismojuma kvalitātes uzraudzībai, kā arī viedtālruņu displeju un televizoru ekrānu krāsu un spilgtuma līmeņa un automašīnu detaļu krāsu noteikšanai.

Viens no mūsu ievērojamākajiem sasniegumiem veselības aprūpes nozarē ir pulsoksimetra izstrāde. Šī ierīce mēra skābekļa piesātinājuma līmeni arteriālajās asinīs un pulsa ātrumu, tādējādi novēršot nepieciešamību veikt asins analīzes.
 

Funkcionālie materiāli

 

Konica Minolta ražo plašu plēvju klāstu dažādām nozarēm, piemēram, autotransporta nozarei, celtniecības un arhitektūras nozarei, tehnoloģiju nozarei un kinematogrāfijas nozarei. Mūsu augstās kvalitātes plēves nodrošina aizsardzību, termoizolāciju, hidroizolāciju, polarizāciju, luminiscenci un citas katrai konkrētajai nozarei specifiskas funkcijas. Piemēram, mēs izstrādājam ļoti efektīvas spoguļu plēves, kas paredzētas atjaunojamās enerģijas nozarē izmantotajiem spoguļiem, un funkcionālās plēves, kas paredzētas ēku un automobiļu logu energoefektivitātes nodrošināšanai.


Turklāt Konica Minolta ir izstrādājis pasaulē visefektīvāko balto organisko gaismas emisiju diožu (OLED) paneli (139 lm/W) un kļuvis par pirmo uzņēmumu pasaulē, kas ir uzsācis elastīgu gan baltas, gan pielāgojamas krāsas OLED gaismas paneļu uz plastmasas substrāta bāzes masražošanu.
 

Veselības aprūpes bizness

 

Konica Minolta Healthcare Business slimnīcām un klīnikām nodrošina digitālās radiogrāfijas un ultraskaņas, integrētus diagnosticējošās informācijas pārvaldības un medicīnisko informāciju tehnoloģiju sistēmu risinājumus. Digitālā radioloģija (DR), salīdzinot ar rentgenogrammu, ne vien novērš pacienta pakļaušanu rentgenstarojuma iedarbībai, bet arī spēj uzreiz pēc skenēšanas nodrošināt augstas izšķirtspējas attēlus.

Papildus tam uzņēmums Konica Minolta ir izstrādājis pasaulē pirmās digitālās rentgena mamogrāfijas sistēmas, kas ļauj izmantot fāžu kontrasta tehnoloģijas, nodrošinot maksimālu attēla kvalitāti, kas panākta, apvienojot augstu attēla asuma un granularitātes līmeni ar datorizētu ēnu atklāšanu, kas varētu norādīt uz iespējamiem krūts vēža perēkļiem.
 

Citas nozares

 

Uzņēmums Konica Minolta kopš 1958. gada Japānas planetārijiem izstrādā risinājumus un ar tiem saistītas tehnoloģijas. Tā kā uzņēmums Konica Minolta gadu gaitā ir pārņēmis un uzlabojis neskaitāmas šīs jomas tehnoloģijas, tas spēj nodrošināt Japānas planetāriju operatoru prasību izpildi, tāpēc šiem operatoriem ir iespēja izmantot pilnizmēra kupola formāta filmu, datorgrafiku, videoprojekciju un multivides stratēģiju sniegtās priekšrocības.

Papildus savai uzņēmējdarbībai Japānā Konica Minolta ir uzsācis savu mārketinga pasākumu paplašināšanu arī pārējā Āzijas teritorijā.