Optimizējiet savu līgumu pārvaldību ar automatizētiem procesiem

Ideāla līgumu pārvaldība uzlabo caurredzamību un samazina izmaksas

Vieda pieeja: digitāla līgumu pārvaldība


Pārvaldīt līgumus, neatkarīgi no tā, vai tie ir noslēgti ar klientiem, piegādātājiem, partneriem vai darbiniekiem, nav viegls process, un pat šķietami nenozīmīga kļūda šajā procesā var izraisīt sodus par līguma noteikumu pārkāpšanu, zaudētas iespējas un potenciāli dārgus juridiskos auditus. Izaicinājumi un darba neefektivitāte, kas saistīta ar manuālajiem papīra dokumentu apstrādes procesiem, palielina šo problēmu rašanās risku.

Neatkarīgi no tā, vai jūs nodarbojaties ar darba līgumu, sadarbības pamatlīgumu, licences vai tehniskās apkopes līgumu pārvaldību vai vienkārši ar noteikumu pārvaldību saistībā ar kādu no šiem līgumiem, visu ar atsevišķiem līgumiem saistītu dokumentu (tostarp e-pastu, protokolu u.c.) digitāla tveršana nodrošina svarīgu pamatu uzlabotai kontrolei un labākam pārskatam. 


Automatizētie procesi un datubāzes sistēma ļaus jums pārvaldīt līgumus daudz efektīvākā veidā, organizēs jūsu kontroles, iegādes un arhivēšanas procesu, automatizēs jūsu darba procesus un sniegs vēl daudzas citas priekšrocības.

Līgumu pārvaldība

Līgumu pārvaldība

Līgumu digitalizēšana

Līgumu digitalizēšana no procesa pilnībā izslēdz papīra formātu, atvieglojot uzglabāšanu un izgūšanu, jo līgumi tiek ievietoti vienā centrālā datubāzē, lai nodrošinātu vienkāršu un efektīvu jūsu uzņēmuma līgumu dokumentu pārvaldību. Taču tagad, pateicoties Konica Minolta līgumu pārvaldības rīkam, visa jums nepieciešamā informācija, – sākot no visa līguma satura teksta meklēšanas līdz pat visu attiecīgo līguma parametru analīzes, – ir jums pieejama viena pogas spiediena attālumā.

Un pateicoties tādām funkcijām kā pilnīga visu dokumentu kartēšana vienotā sistēmā un automātiska atgādinājumu izveide, jūs vairs nekad neizlaidīsiet līgumu darbības laiku vai termiņus. Tas viss nozīmē, ka jūs varat aizmirst par izlaistiem termiņiem un pilnībā izmantot līgumu noteikumu sniegtās priekšrocības.

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Līgumu pārvaldība: visas jums nepieciešamās funkcijas (un vēl pāris)

Kā jums apliecinās ikviena persona, kuras darbs saistās ar līgumu un vienošanos pārvaldību, dokumentiem bieži vien ir tendence pazust attiecīgās nodaļas arhīvā, rezultātā radot sarežģītu, laikietilpīgu meklēšanas procesu. Ātri vien tiek aizmirsts vispārīgais saturs un pavisam viegli izlaisti līgumu darbības laiki vai termiņi. Rezultātā tiek lieki iztērēts laiks un nauda. 


Taču tagad Konica Minolta digitālais līgumu pārvaldības risinājums palīdz jums prasmīgi un efektīvi pārvaldīt visus sava uzņēmuma līgumu dokumentus. Priekšrocības, ko jūsu uzņēmumam vai iestādei sniegs šis risinājums, iekļauj centralizētu līgumu pārvaldību, caurredzamību viena pogas spiediena attālumā, automatizētus procesus, vienkāršu savu līgumu novērtēšanu, ievērojami uzlabojot finanšu kontroli, apstiprinājuma darbplūsmas līgumiem, kuri ir caurredzami, elastīgi un pilnībā dokumentēti, datu drošību un vēl daudz citu iespēju. 


Priekšrocības, ko jūsu uzņēmumam sniedz līgumu pārvaldības risinājums

   

   

Ātruma funkcijas ikona

Izmaksu ietaupījums, pateicoties ātram meklēšanas procesam un optimālai visu līguma priekšrocību izmantošanai

Tehnoloģijas funkcijas ikona

Uzlabota procesa caurskatāmība, pateicoties centralizētai līgumu pārvaldībai

Pielāgošanas funkcijas ikona

Maksimāla datu drošība, pateicoties pret grozījumiem aizsargātam arhivēšanas un dokumentētam apstiprināšanas procesam

Produktīvas darbības ikona

Visu termiņu ievērošana, pateicoties automātiskiem atgādinājumiem

Mobilitātes funkcijas ikona

Ideāla savietojamība ar esošajām klientu attiecību pārvaldības/uzņēmuma resursu plānošanas sistēmām

Ja vēlaties tērzēt ar kādu no mūsu ekspertiem par priekšrocībām, ko sniedz Konica Minolta izmantošana, lai izveidotu jūsu uzņēmumam piemērotu līgumu pārvaldības risinājumu, vienkārši noklikšķiniet uz zemāk, lai sazinātos ar mums.