Videonovērošanas sistēmas veselības aprūpes iestādēm

Ievērojams izaicinājums apsardzes vadītājiem

Uzlabojiet savu uz pacientu orientēto pieeju un slimnīcas darba efektivitāti, kā arī citus procesus


Veselības aprūpes iestādes, piemēram, slimnīcas un klīnikas, var apsardzes vadītājiem radīt patiesus izaicinājumus. Daudzas sabiedriskās veselības procedūras ir jāveic nekavējoties, lai nodrošinātu veiksmīgus rezultātus.

Modernās veselības aprūpes iestādēs daudzas procedūras, tostarp bieži vien dzīvības glābšanas procedūras, ir nepieciešams veikt nekavējoties, lai panāktu nepieciešamo iedarbību. Lai to nodrošinātu, pacientiem, personālam un īpašumam ir jānodrošina aizsardzība, izmantojot visaptverošu videonovērošanu, jo ir jāveic izmeklējumi, lai atklātu infekcijas un atrastu attiecīgus datus, veiktu profilaksi, sniegtu aprūpi un veiktu slimību kontroli un citus pasākumus, kas bieži vien var izrādīties dzīvības glābšanas procedūras. 


MOBOTIX videonovērošanas risinājumi veselības aprūpes iestādēm nodrošina asus, skaidrus attēlus labākas kvalitātes pierādījumu sniegšanai, nodrošina nepārtrauktu mijiedarbību starp pacientiem un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, palīdz samazināt pakalpojumu izmaksas un uzlabo jūsu darba procesu efektivitāti, integrējot tos veselības aprūpes nozares izmantotajās elektriskajās sistēmās.

Visas priekšrocības vienā sistēmā

Visas priekšrocības vienā sistēmā

Videonovērošanas risinājumi, kas nepieciešami visām slimnīcām

MOBOTIX nodrošina veselības aprūpes iestādēm paredzētas videonovērošanas sistēmas, kas ir izstrādātas, lai sniegtu jums intuitīvus un elastīgus risinājumus tādās jomās kā video pārvaldība, video analīze un ierīču kontrole. 


Šie risinājumi iekļauj: 

  • MOBOTIX video pārvaldības sistēmu (VPS), kuras darbībai nav nepieciešams pārvaldības serveris un kurā ir pilnībā integrēts mākslīgais intelekts;
  • iegultu video analīzes programmu (objektu skaitīšana/temperatūras karte/paradumu uztveršana) ar kamerā integrētu reāllaika analīzes funkciju, novēršot jūsu tīkla pārslodzi;
  • kustības videouztveršanas funkciju (aktivitātes sensors), izmantojot sistēmu, kas izstrādāta, lai visa gada garumā novērstu laikapstākļu radītos traucējumus, uztvertu kustību pat pilnīgā tumsā un automātiski konfigurētu datus
Hardware
hardware icon
Vairāk nekā tikai standarta risinājums

MOBOTIX kameras var izmantot daudzās dažādās jomās, un tās nozarē ir pazīstamas savas izcilās uzticamības dēļ. Kameras nodrošina maksimālu energoefektivitāti un augstāko precizitātes līmeni – viena kamera spēj neuzkrītoši uzraudzīt visu perimetru, neatstājot neuzraudzītu nevienu zonu.

Software
software icon
Visas priekšrocības vienā sistēmā

Intuitīvie un elastīgie MOBOTIX programmatūras risinājumi ir izstrādāti, lai palīdzētu jums pārvaldīt un analizēt videomateriālus un kontrolētu ierīci, kas tiek izmantota šo videomateriālu ieguvei. MOBOTIX video pārvaldības sistēma (VPS) sniedz visas jums potenciāli nepieciešamās funkcijas, kam nav nepieciešams pārvaldības serveris vai iegultas video analīzes programmas.

Services
service icon
Ideāla visaptverošā pakotne

MOBOTIX pavada jūs ikvienā procesa posmā, nodrošinot jums ideālu visaptveroša drošības risinājuma koncepciju. MOBOTIX, sākumā sniedzot detalizētu konsultāciju, tostarp veicot objekta aptauju un analīzi, nosaka jūsu uzņēmuma vajadzībām ideāli pielāgotu risinājumu, kas ir izstrādāts jūsu video infrastruktūras optimizēšanai un uzlabošanai. Pienācīga projektu pārvaldība iekļauj profesionālus uzstādīšanas pakalpojumus, kam seko attālinātas uzraudzības pakalpojumi, lai nodrošinātu jūsu informāciju tehnoloģiju infrastruktūras un tīkla statusa kontroli, un tehniskā apkope, lai garantētu, ka jūsu videodrošības sistēma vienmēr ir labā tehniskā kārtībā.

Videonovērošanas sistēmas veselības aprūpes iestādēm

Videonovērošanas sistēmas veselības aprūpes iestādēm

MOBOTIX piedāvā atvērtas lietojumprogrammu saskarnes, decentralizētu tehnoloģiju, pilnīgus videonovērošanas risinājumus. Šie risinājumi iekļauj iekštelpu un ārtelpu kameras, griestu vai sienas stiprinājumus, ugunsdrošības funkciju, termokameras, paradumu analīzi un kameras, kas īpaši izstrādātas lietošanai nakts vai dienas laikā. 


Lai nodrošinātu piekļuves kontroli un noteiktu, kurš drīkst ienākt objektā un iziet no tā, jūs varat uzstādīt kameras ēkas ieejas tuvumā. Tādas funkcijas kā, piemēram, ierobežotas piekļuves zonas brīdinājuma funkcija, ir pierādījušas sevi kā ārkārtīgi noderīgas iespējas. Viedās iespējas, tostarp divvirzienu audio atbalsts, apgaismojuma vadība, signalizācija un brīdināšanas sistēmas, sniedz efektīvus piekļuves ierobežošanas līdzekļus. Lietojumprogrammas apvienojumā ar sensora datu ievadi nodrošina nekavējošu, attālināti nosūtītu informāciju par objektu, kas ir ideāls risinājums īpašuma aizsardzības nodrošināšanai un paradumu analīzei, piemēram, cilvēku skaita noteikšanai un kustības noteikšanai. Papildus tam MOBOTIX termogrāfijas tehnoloģija spēj laikus atklāt ugunsgrēkus vai ierīču pārkaršanu, automātiski aktivizējot trauksmi.

Integrējams viedais risinājums, kas optimizēts attālinātai ekspluatācijai un mākoņtehnoloģijai

Integrējams viedais risinājums, kas optimizēts attālinātai ekspluatācijai un mākoņtehnoloģijai

Decentralizēta koncepcija un pilnībā patstāvīgas kameras

Decentralizēta koncepcija un pilnībā patstāvīgas kameras

Visaugstākās kvalitātes KMOP sensors izcilai attēla kvalitātei

Visaugstākās kvalitātes KMOP sensors izcilai attēla kvalitātei

Integrēta profesionāla video pārvaldības sistēma un video analīzes programmatūra

Integrēta profesionāla video pārvaldības sistēma un video analīzes programmatūra

Gaismas, skaņas un kustības uztveršana

Gaismas, skaņas un kustības uztveršana

Datu tveršana un atainošana reāllaikā

Datu tveršana un atainošana reāllaikā

Mākslīgā intelekta ekspluatēšana ātras atbildes reakcijas nodrošināšanai un viltus trauksmju novēršanai

Mākslīgā intelekta ekspluatēšana ātras atbildes reakcijas nodrošināšanai un viltus trauksmju novēršanai

Konica Minolta piedāvā plašu videonovērošanas risinājumu klāstu veselības aprūpes iestādēm – sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu, kā mēs varam jums palīdzēt nodrošināt pacientiem pilnvērtīgu veselības aprūpes pieredzi, izmantojot visjaunāko tirgū pieejamo tehnoloģiju

Intelligent Healthcare Solutions

Highest Quality, Brilliant Image Technology and Intelligent Event Management makes MOBOTIX the First Choice in Healthcare and Social Services.

Download Now

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings