Profesionāla drukāšana


Inovatīvi digitālās drukas un tintes risinājumi jūsu biznesa paplašināšanai

Ražošanas druka

profesionalus-spausdinimas.jpg
Capture.PNG

Tintes

km1.JPG
Capture-(1).PNG

Etiķetes drukāšana

label-printing.JPG
Capture-(2).PNG

Spot lakošana un foiling


Capture-(3).PNG

Iepakojums

Capture-(4).PNG

Jūs kā drukāšanas uzņēmuma īpašnieks saskaraties ar ātri mainīgo tirgu, kas ietver visus jaunu pakalpojumu piedāvāšanas izaicinājumus un vienlaikus arī centienus samazināt savas izmaksas un digitālās drukāšanas apjomu. Mēs izmantojam savu desmit gadus ilgo pieredzi un vadošo tirgus pozīciju, lai sniegtu jūsu uzņēmuma vajadzībām īpaši pielāgotus augstas kvalitātes drukāšanas risinājumus.
 

Visu Konica Minolta tirgū vadošo ražošanas drukas sistēmu un programmatūru zīmols Accurio atspoguļo to uzlaboto, automatizēto un precīzo būtību: galvenās priekšrocības un īpašības iekļauj ikdienas tehnisko apnicīgo darbu novēršanu un laika ietaupīšanu, kā arī mazāku cilvēka iejaukšanos, tādējādi samazinot kļūdu apjomu, atkritumu daudzumu un izstrādes izmaksas.
 

Izbaudiet nākamo Konica Minolta nodrošināto evolūcijas posmu tūlīt!

Jūsu ieguvumi    

Icon_profit_white.png Lielāka peļņa – mūsu profesionālo drukāšanas risinājumu klāsts ļauj jums izmantot visas jūsu drukātavas sniegtās priekšrocības. Tieši tāpēc mēs izmantojam visas savas pētniecības un izstrādes nodaļas zināšanas, lai līdz minimālam līmenim samazinātu sagatavošanas laiku un pēc iespējas novērstu dīkstāvi, tādējādi rūpīgi palīdzot jums vienas maiņas laikā izstrādāt vairāk darbu.  
Icon_efficient_white.png Lielāka efektivitāte – mūsu risinājumu klāsts ir izstrādāts tā, lai palīdzētu jums vadīt savu uzņēmumu daudz efektīvāk. Tas automatizē jūsu darbplūsmu, ļauj jums un jūsudarbiniekiem pievērsties
vienīgi patiešām svarīgiem darbiem un palīdz jums novērst virsstundas.  
Icon_business_white.png Lielāks pasūtījumu apjoms – Konica Minolta risinājumi ir ieguldījums nākotnē. Tie ir izstrādāti, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma progresu šodien un ļautu tam izcelties konkurentu vidū rīt, pateicoties jaunām lietojumprogrammām, kas nodrošina jūsu uzņēmuma stabilitāti.   
Icon_sustainability_white.png Lielāka ilgtspējība – manuālo procesu apjoma samazināšana un izstrādes posmu automatizēšana, no vienas puses, ļauj jūsu uzņēmumam aiztaupīt neapmierinātību un raizes, bet, no otras puses, palīdz samazināt izmantoto materiālu apjomu un atkritumu daudzumu. Pateicoties Konica Minolta ilgtermiņa ilgtspējīgas nākotnes plānam EcoVision 2050, jūs varat uzticēties kompetentam partnerim, kas vēlas ietaupīt mūsu planētas resursus.   
 
 
 


Lielāka ilgtspējība – manuālo procesu apjoma samazināšana un izstrādes posmu automatizēšana, no vienas puses, ļauj jūsu uzņēmumam aiztaupīt neapmierinātību un raizes, bet, no otras puses, palīdz samazināt izmantoto materiālu apjomu un atkritumu daudzumu. Pateicoties Konica Minolta ilgtermiņa ilgtspējīgas nākotnes plānam EcoVision 2050, jūs varat uzticēties kompetentam partnerim, kas vēlas ietaupīt mūsu planētas resursus.     
 

Konica Minolta digitālā drukāšanas risinājumi – 4 iemesli par labu šai izvēlei     

threeboxes1.png

Konica Minolta ieņem 1. VIETU

…ražošanas drukas Eiropas tirgus daļas (32,5%) jomā (Infosource 2016).

threeboxes2.png Vairāk nekā 40 gadu
…pieredze strūklprinteru izstrādes jomā. Konica Minolta ir vadošais ražotājs pēc pieprasījuma veiktās auduma digitālās drukas strūklprinteru tirgū!  
 
threeboxes3.png 15,000
…komerciālās un rūpnieciskās drukāšanas nozares klienti Eiropā.     
 
carbonneutral.png Oglekļa dioksīda emisiju neitralitāte
Pateicoties Oglekļa dioksīda emisiju neitralitātes nodrošināšanas programmai, jūs uzreiz sākat izlīdzināt oglekļa dioksīda emisijas, kas rodas, drukājot ar Konica Minolta drukas ierīci.

Sazinieties ar mums