AccurioPro Flux Ultimate

Pēc tehniskā uzdevuma parauga veidotu darbu iesniegšana tīmeklī visu diennakti


Accurio ProFlux Ultimate programmatūra nodrošina plašu Web 2 Print risinājumu klāstu


Vēlaties iegūt labāko Web 2 Print programmatūru drukāšanas nozarē? Izvēlieties Ultimate


AccurioPro Flux Ultimate, pati plašākā AccurioPro Flux komplekta produktu versija, nodrošina Web-to-Print funkciju, kas papildināta ar piekārtošanas un darbplūsmas pārvaldības iespējām.


Ārkārtīgi adaptējamais programmatūras komplekts AccurioPro Flux Ultimate nodrošina plašu rīku klāstu, kas ļauj jums organizēt, automatizēt un optimizēt pilnīgi visu jūsu drukāšanas darbplūsmu.


Tā kā  AccurioPro Flux Ultimate vienā profesionālā Web-to-Print lietojumprogrammā apvieno iespēju iesniegt darbu tiešsaistē, veikt maksājumus tiešsaistē un tiešsaistē noskaidrot statusu, tas ir ideāls programmrīks jebkuram drukāšanas pakalpojumu sniedzējam, kas nodrošina drukāšanas pakalpojumus ar tīmekļa starpniecību un uztur savu servera vidi.


AccurioPro Flux - the automated print flow solution by Konica Minolta

Scalability for complete flexibility – AccurioPro Flux is a highly scalable software suite, which makes available a range of tools to organise, automate and optimise a company’s entire print workflow.

AccurioPro Flux Ultimate darbības process

Mūsdienās tirgū pieejamā pati modernākā Web 2 Print lietojumprogrammatūra

Mūsdienās tirgū pieejamā pati modernākā Web 2 Print lietojumprogrammatūra

Kā tieši Accurio ProFlux Ultimate palīdzēs jūsu uzņēmumam pilnībā izmantot Web 2 Print priekšrocības? Šī profesionālā lietojumprogrammatūra nodrošina ārkārtīgi lielu tīmekļa nodrošinātu priekšrocību skaitu, tostarp vienoto pierakstīšanos, veidlapas, iespēju darbu iesniegt tiešsaistē, iespēju ērti veikt pasūtījumus tiešsaistē, pārbaudes pirms rastrēšanas, dažādas pasūtījuma darbplūsmas, iespēju maksājumus veikt tiešsaistē, tūlītēju tiešsaistes izcenojuma piedāvājuma nodrošināšanu, maksājumu un statusa izsekošanu tiešsaistē, informācijas paneļa funkciju un paziņojumus.


AccurioPro Flux Ultimate, pati plašākā AccurioPro Flux Suite produktu versija, iekļaujot Web-to-Print funkciju, kas papildināta ar piekārtošanas un darbplūsmas pārvaldības iespējām.

AccurioPro Flux Ultimate

AccurioPro Flux Ultimate

Accurio ProFlux Ultimate Web-to-Print programmatūra ļauj jums Web-to-Print portālā augšupielādēt līdz pat 300 dažādus failu formātus, lai klientiem nebūtu nepieciešamas specifiskas konvertēšanas lietojumprogrammas, ļauj drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem izveidot specializētus interneta veikalus ar individualizētām lietotāja saskarnēm, nodrošina dažādām lietotāju grupām produktu sarakstus un cenrāžus un drukāšanas darbplūsmās integrē ārējus uzskaites risinājumus.


Programmatūra ir savietojama arī ar uzskaites lietojumprogrammu Pcounter (vadības sistēmu), SafeQ (Ysoft) vai PaperCut. Tā ļauj ar centralizēto darbu sarakstu vienlaikus strādāt līdz pat 10 papildu operatoriem, integrē ārējus pārbaudes pirms rastrēšanas dzinējus, lai novērstu PDF problēmas un izstrādes kļūdas, un ļauj drukātavu operatoriem rediģēt attēlu/rastra dokumentus, lai būtu iespējams veikt tādas standarta attēla rediģēšanas darbības kā plankumu likvidēšana, attēla iztaisnošana, otas izmantošana, dzēšana, līniju novilkšana un aizpildīšana ar krāsu.


Get the product brochure now to have all information at hand.

AccurioPro Flux Ultimate brochure
AccurioPro_Flux_Ultimate_variable-data-thumbnail