Biznesa procesu automatizācija

                             Racionalizējiet, automatizējiet un pārveidojiet procesus, izmantojot bagātīgas veidlapas, darbplūsmas un pielāgotas mobilās programmas.

 
                     Šajā risinājumā iekļautie produkti

Datu un failu vākšana un pārvaldīšana

SharePoint saraksti apkopo datus — gluži tāpat kā programmā Excel —, un tos var viegli koplietot un pārvaldīt iekštīklā. Visā pakalpojumā Microsoft 365 tiek lietoti vairāk nekā desmit miljoni pielāgotu sarakstu — gan vienkārši saraksti, piemēram, kontaktpersonas un uzdevumi, gan saraksti, kas ir izmantojami īpaši nozīmīgās lielu korporāciju biznesa operācijās. Izmantojiet Microsoft Power Apps, lai veidotu pielāgotas veidlapas datu un failu skatīšanai, izveidei un modificēšanai

a SharePoint list showing vacation requests
a SharePoint list showing vacation requests and a Power Automate automation to send a customized email whenever someone adds a new vacation request

Atkārtoti veicamu uzdevumu automatizēšana

Atbrīvojiet sevi un savu darba grupu no laika tērēšanas periodisku manuālu grupas un organizācijas procesu veikšanai. Darbību izkārtošanai izmantojiet vienkāršo vizuālo noformētāju pakalpojumā Power Automate. Pakalpojumā Power Automate varat paveikt visu — no brīdinājumu un apstiprinājumu konfigurēšanas līdz sarežģītu daudzpakāpju procesu modelēšanai.

Savienojums ar datu avotiem un pakalpojumiem un to integrēšana

Ja jūsu procesā ir nepieciešami dati no citiem avotiem un pakalpojumiem, Power Automate ļauj automatizēt datu apmaiņu, failu sinhronizēšanu un citus darbus. Izmantojiet Power Automate, lai, piemēram, uz operācijās izmantoto SharePoint sarakstu nokopētu informāciju, ko pārdošanas grupa ievadījusi pakalpojumā Microsoft Dynamics. Power Automate ir arī integrēta ar lokālajiem un trešo pušu pakalpojumiem.

a Windows tablet PC running Power Automate
a laptop running a SharePoint vacation-request list and a Power Apps Create app screen next to a smart phone showing a new vacation request created in Power Apps

Biznesu pārveidojošu programmu izveide

Izmantojot Power Apps, bez koda rakstīšanas varat izveidot programmas, kas mijiedarbojas ar datiem SharePoint sarakstos un bibliotēkās, kā arī ar citiem avotiem mākonī un lokāli. Izmantojiet Power Apps, lai izveidotu digitālas iespējas, kurās izmanto tehnoloģijas, piemēram, kameras mobilajos tālruņos novatoriskam darbam.

Screenshot_2020-08-13-Verslo-procesu-automatizavimas-Microsoft-365.png
Screenshot_2020-08-13-Verslo-procesu-automatizavimas-Microsoft-365-(1).png
Screenshot_2020-08-13-Verslo-procesu-automatizavimas-Microsoft-365-(3).png

SharePoint

Sniedziet iespēju vienuviet būt lietotājiem, saturam un lietojumprogrammām, lai visā organizācijā noritētu efektīva sadarbība.

Power Apps

Pavisam viegli pārvērtiet savas biznesa zināšanas par risinājumiem. Nodrošiniet darbiniekus ar visu vajadzīgo ceļā uz rezultātu sasniegšanu.

Power Automate

Starp savām iecienītākajām programmām un pakalpojumiem izveidojiet automatizētas darbplūsmas, lai saņemtu paziņojumus, sinhronizētu failus, vāktu datus un veiktu citus darbus.

Vēlaties konsultēties?