AccurioPro Flux Essential

VIENĪGĀ JUMS NEPIECIEŠAMĀ PIEKĀRTOŠANAS PROGRAMMATŪRA


Viedās drukāšanas funkcijas, tostarp veidnes un krāsas sašķelšana, ietaupa lietotāja laiku un naudu, nodrošinot visas efektīviem pirmsdrukāšanas procesiem nepieciešamās tehniskās iespējas. Atkārtojošos uzdevumu automatizēšana un centralizēta visu izstrādes iekārtu kontrole daudzkārt palielinās jūsu drukātavas produktivitāti.


AccurioPro Flux Essential ir aprīkota ar iepriekšnoteiktu augšbalsta shēmu (piemēram, bukletēšanu, grupēšanu u.c.) komplektu, kas automatizē iepriekš kļūdu riskam pakļauto uzdevumu izkārtot vairākas lapas uz vienas loksnes. Tehniskās iespējas nodrošina arī atsevišķu papīra formātu un parakstu izveidi, lai būtu iespējams izstrādāt pēc pasūtījuma izgatavotus drukāšanas produktus, piemēram, pielāgotas brošūras. Lietotājam priekšrocības sniedz maksimāli atvieglota lietošana, kas ietaupa daudz laika.


Operatoriem veidnes ir jāizveido tikai vienu reizi, un pēc tam tie var vienmēr ietaupīt daudz laika uz atkārtoto pirmsdrukāšanas darbu rēķina. Tiem visu ienākošo darbu administrēšanai tiek nodrošināts plašs viedu drukāšanas izvēles funkciju klāsts. Lai nodrošinātu profesionālu darbu rediģēšanu, iekļauta ir efektīva piekārtošanas funkcija. Vēlīna darbu rediģēšana uzlabo drukātavu elastību, bet izvietošana vienkāršo un paātrina ilgo vairāku lapu izkārtošanas uz vienas loksnes uzdevumu.


Jūsu pirmsdrukāšanas darbi vēl nekad nav ritējuši tik raiti un nav bijuši tik viegli pārvaldāmi.


Tirgū pieejamā visprofesionālākā rediģēšana


Vai jums ir savs tipogrāfijas uzņēmums vai varbūt jūsu uzņēmumā ir drukātava?Jūs kā drukāšanas pakalpojumu sniedzēji noteikti zināt, ka nevainojamu drukāšanas darbu izstrādei un piegādei visīsākajos termiņos ir nepieciešami pasaulē vislabākie drukāšanas produkti.


Jūs nevēlaties zaudēt laiku, veicot atkārtojošos uzdevumus, kas parasti nepieciešami līdzīgu drukas darbu izveidei. Veicot šos uzdevumus manuāli, tiek patērēts ilgs laiks, process ir neērts un rada nevajadzīgas izmaksas, jo ir nepieciešams vairāk darbaspēka. Jūs vēlaties veikt drukāšanu visefektīvākajā un izmaksu ziņā visizdevīgākajā veidā, katra darba izstrādē vienmēr izmantojot vispiemērotāko izvades ierīci.


Darbu sadalīšana atsevišķās krāsu un melnbaltajās izdrukās parasti ir visrentablākā pieeja, taču šim uzdevumam jums ir nepieciešama profesionāla lietojumprogrammatūra, kas spēj piemērot arī jūsu klientu vēlīnu izmaiņu prasības. Tādējādi jūs vienmēr rīkosieties maksimāli profesionāli un elastīgi un spēsiet iekļauties pat visīsākajā piegādes termiņā.


Profesionālā piekārtošanas programmatūra ļauj jums veikt drukāšanas darbu iestatījumu pēdējā brīža izmaiņas vien pāris mirkļus pirms darba nosūtīšanas drukāšanai. Izmantojot pareizo piekārtošanas lietojumprogrammu, problēmas nesagādā lapu ar starpkartes izciļņiem ievietošana, lapu dzēšana vai sarežģītu darba apstrādes detaļu (piemēram, bukleta pēcapstrāde, izvietošana, krāsas sašķelšana vai griezuma iezīmju izvietošana) pievienošana tieši pirms drukāšanas uzsākšanas. Pateicoties reāllaika priekšskata funkcijai, jūs uzreiz redzat jebkuras darbam veiktās izmaiņas. Tādējādi tiek ietaupīts jūsu dārgais laiks, jo jums vairs nav jāveic pārbaudes izdruka.


Profesionālās piekārtošanas programmatūras izvietošanas veidnes kopumā uzlabo jūsu efektivitāti, krāsas sašķelšanas funkcija vairo jūsu rentabilitāti, bet darba vēlīnās rediģēšanas funkcija samazina reakcijas laiku un maksimāli uzlabo jūsu elastību.


AccurioPro Flux - the automated print flow solution by Konica Minolta

Scalability for complete flexibility – AccurioPro Flux is a highly scalable software suite, which makes available a range of tools to organise, automate and optimise a company’s entire print workflow.

Accurio Pro Flux Essential darbības process

Uzlabojiet savu kopējo darba elastību, efektivitāti un konkurētspēju

Uzlabojiet savu kopējo darba elastību, efektivitāti un konkurētspēju

AccurioPro Flux Essential ir Konica Minolta programmatūras risinājums piekārtošanas un profesionālās drukāšanas darbplūsmas automatizēšanai. Tā kā sistēma ir optimizēta lietošanai sabiedrisko organizāciju, universitāšu un uzņēmumu centrālajās reprogrāfijas nodaļās un drukātavās, tā nodrošina izmaksu samazināšanai un peļņas no kapitāla ieguldījuma palielināšanai nepieciešamās tehniskās iespējas.


AccurioPro Flux Essential drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem un centrālo reprogrāfijas nodaļu vadītājiem nodrošina efektīvu veidņu funkciju. Operatoriem veidnes ir jāizveido tikai vienu reizi. Pēc tam tie var vienmēr ietaupīt daudz laika uz atkārtoto pirmsdrukāšanas darbu rēķina. Tiem visu ienākošo darbu administrēšanai tiek nodrošināts plašs viedu drukāšanas izvēles funkciju klāsts.


Lai nodrošinātu profesionālu darbu rediģēšanu, iekļauta ir efektīva piekārtošanas funkcija. Vēlīna darbu rediģēšana uzlabo drukātavu elastību, bet izvietošana vienkāršo un paātrina ilgo vairāku lapu izkārtošanas uz vienas loksnes uzdevumu.

AccurioPro Flux Essential

AccurioPro Flux Essential

AccurioPro Flux Essential opcijas


  • Flux Raster Editor
    Šis uzlabotais redaktors ļauj rediģēt attēlu/rastra dokumentus. Tas ļauj veikt standarta attēla rediģēšanas darbības (piemēram, likvidēt plankumus, iztaisnot attēlu, izmantot otu, dzēst, novilkt līnijas, aizpildīt ar krāsu) vienā vai vairākās lapās.


Kādas priekšrocības iegūs jūsu uzņēmums, ieviešot Konica Minolta apvienotos piekārtošanas risinājumus?


  • IZVAIRIETIES NO LAIKA LIEKAS TĒRĒŠANAS: netērējiet laiku, veicot atkārtojošos uzdevumus, ko parasti iekļauj līdzīgu drukas darbu izveide. Veicot šos uzdevumus manuāli, tiek patērēts ilgs laiks, process ir neērts un rada nevajadzīgas izmaksas, jo ir nepieciešams vairāk darbaspēka.
  • SAKĀRTOJIET SAVU DARBA PROCESU: sistematizējiet drukāšanu visefektīvākajā un izmaksu ziņā visizdevīgākajā veidā, katra darba izstrādei izmantojot vispiemērotāko izvades ierīci. Darbu sadalīšana atsevišķās krāsu un melnbaltajās izdrukās parasti ir visrentablākā pieeja.
  • NOZARĒ LABĀKĀ PROGRAMMATŪRA: profesionālās lietojumprogrammatūras piemēro jūsu klientu vēlīnu izmaiņu prasības, tāpēc jūs spējat elastīgi reaģēt un iekļauties pat visīsākajā piegādes termiņā.
  • ATSTĀJIET DARBU UZ PĒDĒJO BRĪDI: profesionālā piekārtošanas programmatūra ļauj jums veikt drukāšanas darbu iestatījumu pēdējā brīža izmaiņas vien pāris mirkļus pirms darba nosūtīšanas drukāšanai. Izmantojot pareizo piekārtošanas lietojumprogrammu, jūs tieši pirms drukāšanas uzsākšanas varat ievietot lapu ar starpkartes izciļņiem, dzēst lapas un pievienot sarežģītu darba apstrādes detaļu, piemēram, bukleta pēcapstrādi, izvietošanu, krāsas sašķelšanu vai griezuma iezīmju izvietošanu.
  • APLŪKOJIET KATRU IZMAIŅU: reāllaika priekšskata funkcija ļauj jums uzreiz redzēt jebkuras darbam veiktās izmaiņas, ietaupot jūsu dārgo laiku, jo jums vairs nav jāveic pārbaudes izdruka.
  • INTEGRĒJIET SAVĀ DRUKĀŠANAS PROCESĀ VEIDNES: profesionālajās piekārtošanas programmatūrās izmantotās izvietošanas veidnes kopumā uzlabo jūsu efektivitāti.
  • KRĀSAS SAŠĶELŠANAS FUNKCIJA: krāsas sašķelšana vairo jūsu rentabilitāti, bet darba vēlīnās rediģēšanas iespējas samazina reakcijas laiku un maksimāli uzlabo elastību.

Get the product brochure now to have all information at hand.

AccurioPro Flux Essential brochure
AccurioPro_Flux_Essential_Make-ready_datasheet thumbnail