Capture OnTheGo


Jaunu klientu grupu iepazīstināšana ar uzņēmumu


Tiekoties ar klientiem, it īpaši tirdzniecības, konsultāciju vai apkopes apmeklējumu laikā, datu fiksēšanai tikšanās vietā joprojām tiek plaši izmantoti papīra formāta dokumenti — par piemēru var ņemt apdrošināšanas pieprasīšanas gadījumus. Taču datu apkopošanai un veidlapu aizpildīšanai manuāli ir savi trūkumi. Tā kā šis uzdevums prasa papildu darbu, tas ir pakļauts kļūdu riskam un ir dārgs process: veidlapu nogādāšana atpakaļ birojā to tveršanai, apstrādei un arhivēšanai ir laikietilpīgs un neefektīvs process. Lai maksimāli palielinātu produktivitāti un izvairītos no kavējumiem, svarīgi ir paātrināt tveršanas procesu, ko vislabāk nodrošina uzdevuma automatizēšana, izmantojot Capture OnTheGo — mobils risinājums tikšanās laikā iegūtas informācijas tveršanas automatizēšanai.


Capture OnTheGo darbības process

Capture OnTheGo

Capture OnTheGo

Dokumentu tveršana

  • Pieejama mobilās ierīces darbībās

Dokumentu apstrāde

  • PDF dokumentu lejupielāde
  • HTML veidlapu lejupielāde un aizpildīšana

Dokumentu izplatīšana

  • Veidlapu pārsūtīšana ar viena klikšķa starpniecību

Get the product brochure now to have all information at hand.

Capture OnTheGo brochure

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings