Konica Minolta Mobile Print


Vienkārša mobilā drukāšana


Bezmaksas risinājums uzlabotai mobilās drukāšanas elastībai


Drukāšana un skenēšana vienmēr pa rokai ar Konica Minolta Mobile Print


Mūsdienu uzņēmējdarbības nozare bieži vien pieprasa tūlītēju rīcību nopietnu problēmu, dokumentācijas kļūmju vai kavējumu gadījumā. Bezvadu internetam pieslēgti klēpjdatori un mobilās ierīces par laimi ir ievērojami atvieglojušas saziņu un uzdevumu pārvaldību, un šī mobilitāte un elastība ir izplatījusies arī citās uzņēmējdarbības jomās. Konica Minolta Mobile Print sniedz jums iespēju paveikt daudz vairāk, nekā tikai lejupielādēt jūsu dokumentācijā trūkstošu failu — tā ļauj jums uzreiz pieslēgties atlasītam daudzfunkcionālajam printerim un pēc dažiem mirkļiem iegūt izdrukātu kopiju.


Konica Minolta mobilās drukāšanas funkciju nodrošina bezmaksas lietojumprogramma, kas vienmēr būs pa rokai vajadzīgajā brīdī. Tā ļauj jums acumirklī attālināti izdrukāt darbus un ieskenēt dokumentus. Neuztraucieties par nepieciešamību pārzināt sarežģītas saskarnes darbību — lietojumprogrammas darbība ir saprotama un viegli izsekojama pat tādos gadījumos, kad jums jāsteidzas un jāveic vairāki darbi vienlaicīgi. Konica Minolta Mobile Print ir ideāls risinājums visa veida un izmēra uzņēmumiem, sākot no maziem uzņēmumiem, kuri izmanto vienu printeri, līdz pat starptautiskām korporācijām ar globālu darbības tīklu.


Konica Minolta Mobile Print logotips


Download the free app now:

KMMP_QR_itunes.png
App_store_badge.png
KMMP_QR_google-play.png
get_it_on_play_logo.png
KMMP_QR_windows-app-store.png
download_from_windows_phone_store_144x50.png
Konica Minolta Mobile Print darbības process

Funkcijas

Funkcijas

Konica Minolta Mobile Print ir bezmaksas mobilās drukāšanas lietojumprogramma visām lielākajām mobilajām platformām, tostarp iOS, Android un Windows 10. Tā savieno mobilās ierīces ar daudzfunkcionālajām Konica Minolta Bizhub izvades sistēmām. Kādas ir divas šīs lietojumprogrammas pamatfunkcijas? Tā ļauj jums drukāt un skenēt dokumentus ar mobilās ierīces starpniecību, nodrošinot uzņēmējdarbības nozares lietotājiem svarīgu dokumentu pieejamību jebkurā brīdī.


  • Pilnīga faila šifrēšana
  • Lietotāja piekļuves tiesības
  • Samazinātas izmantošanas izmaksas
  • Saderība ar standarta uzskaites un drukāšanas pārvaldības sistēmām
  • Instalēšana 10 minūšu laikā
  • Droša drukas darba uzsākšana


Nav nepieciešama sarežģīta infrastruktūra un dārgas jaunas ierīces: tagad jūs varat vienkārši un nekavējoties pieslēgties kādai no savām ierīcēm un uzreiz aktivizēt drukāšanu. Failu avotam nav nozīmes, jo mobilo drukāšanu ir iespējams jebkurā brīdī aktivizēt ar ierīces iekšējās atmiņas, e-pasta, pārlūkprogrammas, iecienītāko programmu vai Google Cloud Print pakalpojuma starpniecību. Pat mobilā skenēšana, izmantojot Konica Minolta daudzfunkcionālo printeri, tagad ir daudz vienkāršāks process — jums tikai jākopīgo faili ar saviem kolēģiem, jānosūta tie tieši uz mobilo tālruni vai jāsaglabā mākonī. Arī faila veids nesagādā problēmas: Konica Minolta Mobile Print atbalsta visus populārākos formātus, tostarp JPEG, GIF, BMP, PNG, PDF, TIFF, XPS, DOCX, XLSX, PPTX un citus. Nav nozīmes, vai jums trūkst maketa vai projekta, līguma vai cita veida faila daļas drukātas kopijas — jums tikai ir nepieciešama piekļuve printerim. Darbiniekiem ir iespējams piešķirt administratora kontrolētas lietotāja piekļuves tiesības. Pateicoties Konica Minolta mobilās drukāšanas funkcijai, jums tiek nodrošināta patiesa elastība. Jūsu iestādi apmeklē viesi? Jūs varat arī viņiem ātri un vienkārši piešķirt viesa drukāšanas piekļuves tiesības. Autentifikācija ar PIN koda, identifikācijas kartes vai lietotājvārda un paroles starpniecību ir drošs veids, kā nodrošināt konfidenciālu dokumentu aizsardzību. Tāpēc ļaujiet savam uzņēmumam augt un bez maksas izmēģiniet mobilo drukāšanu. Šis risinājums ietaupīs jūsu laiku, naudu un pūles, ļaujot jums vienmēr kontrolēt situāciju neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.Konica Minolta Mobile Print darbības process


Get the product brochure now to have all information at hand.

Konica Minolta Mobile Print brochure