Universālais dizains un pieejamība

Uzlabota pieejamība

Uzlabota pieejamība
  1. Piekļuve no priekšpuses ļauj ikvienam lietotājam viegli, ātri un bez problēmām papildināt papīra krājumus vai nomainīt tonera kasetnes; lielie rokturi ir viegli satverami un uzlabo ierīces ekspluatēšanu.
  2. Ergonomiskās papīra kasetes var viegli izvilkt, un rokturus var satvert gan no augšas, gan apakšas.
  3. Lielos skārienekrānus var sasvērt jebkurā leņķī, izmantojot zem paneļa izvietoto rokturi.
  4. Neierobežotās fiksācijas funkcija pat personai sēdus pozīcijā samazina automātiskās dokumentu padeves ierīces pacelšanai nepieciešamā fiziskā spēka apjomu; šo darbību atvieglo arī papildu „palīdzības rokturis”.
  5. Lietojumprogrammas bezmaksas lejupielāde (attālinātā piekļuve bizhub) ļauj vadīt displeju ar Apple vai Android viedtālruņu vai planšetdatora starpniecību.

Lietotājam nodrošināta uzlabota pieejamība un redzamība

Konica Minolta rada ierīces, kas ir pieejamas ikvienam — neatkarīgi no vecuma, pieredzes, ķermeņa tipa vai īpašajām vajadzībām. Mūsu universālais dizains nodrošina mūsu ierīču vieglu sasniedzamību, vienkāršu vadību un konstrukcijas loģiskumu un lietošanas ērtumu, tāpēc mūsu produktus var viegli lietot personas ar fiziskiem vai redzes traucējumiem. Konica Minolta universālā dizaina vadlīnijas ir izstrādātas, par pamatu ņemot „Universālā dizaina principus”, ko ir radījis un izstrādājis Ziemeļkarolīnas Štata universitātes Universālā dizaina centrs.

uzlabota redzamība

uzlabota redzamība
  1. Liels, loģiski strukturēts skārienekrāns. To ir viegli izmantot, un salasāmības uzlabošanas nolūkos tas iekļauj 16 reizes palielināmas rakstzīmes.
  2. Balss palīdzības funkcija. Vietējā valodā nodrošinātā balss palīdzības funkcija izskaidro funkcijas un ierunā komandas. Runas skaļumu un ātrumu iespējams pielāgot lietotāja individuālajām vajadzībām.
  3. Kontrastējošas krāsas. Tumši pelēks fons un spilgtas, konsekventas krāsas, it īpaši visbiežāk izmantotajiem taustiņiem, padara secīgās darbības ātrāk, vieglāk un precīzāk paveicamas.
  4. Spilgti oranžas un zilas LED diodes. Tās ir skaidri saredzamas; vienkāršā izkārtojuma dēļ darba uzsākšanai nav nepieciešama iepriekšēja lietošanas pieredze vai īpašas prasmes.
  5. Krāsu kods. Apzīmē līdzīgas darbības un skaidri norāda svarīgas ierīces daļas, novēršot potenciālu lietotāja apdraudēšanas risku.