bizhub LEGAL

Juridisko procesu darbplūsmu efektivitātes uzlabošana – bizhub LEGAL

Juridisko procesu darbplūsmu efektivitātes uzlabošana – bizhub LEGAL

Labākais atbalsts juridiskajiem birojiem

Neatkarīgi no tā, vai jūs sagatavojat līgumu, gatavojat lietu vai strādājat ar jebkāda cita veida juridisko dokumentu, jūs vēlaties veltīt pēc iespējas mazāk laika administratīvajam darbam. bizhub LEGAL sniedz jums iespēju ar viena klikšķa starpniecību apstrādāt dažāda veida juridiskus dokumentus un funkcijas, tostarp veikt dokumentu meklēšanu, rediģēšanu, konvertēšanu, sadalīšanu un apvienošanu, kā arī digitālu uzglabāšanu. Šis pakalpojums, protams, pilnībā atbilst tiesiskajām normām un pārvaldības prasībām, kā arī vienlaikus pilnībā iekļaujas jūsu esošajās dokumentu atrašanās vietās un nodrošina tirgū augstākos drošības standartus.

Konica Minolta: bizhub LEGAL

bizhub LEGAL offers you single-click processing of different kinds of lawyer-specific workflows. The key benefits are proven data security, ease of use and functions designed for your needs. With the bizhub LEGAL you will have more time to concentrate on your clients.

bizhub LEGAL

bizhub LEGAL  • Papildu produktivitāte, sākot no tiešās skenēšanas līdz pat digitāliem klientu failiem
  • Uzlabota lietošanas ērtība, pateicoties ērtai papīra formāta oriģinālu konvertēšanai rediģējamos digitālajos dokumentos
  • Izcila dokumentu drošība, kas atbilst stingrākajiem drošības standartiem
  • Ievērojami samazināta kļūdu rašanās iespēja 
  • Laika, vietas un izmaksu ietaupījums
  • Vairāk laika, ko veltīt klientiemSazināties

Sazināties

Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia produktiem un pakalpojumiem un citiem asociētie uzņēmumi grupas ietvaros, kas ir pielāgots manam personiskās intereses . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku .

Nepieciešami teksta lauki ar * !