Konica Minolta 150 gadi — un tas ir tikai sākums


Cik daudz uzņēmumu jūs zināt, kuri pastāv jau 150 gadus? Maz, vai ne? Mēs, Konica Minolta darbinieki, svinam šo nozīmīgo dzimšanas dienu un lepojamies ar to. Mēs strādājam uzņēmumā, kas jau kopš 1873. gada cenšas izstrādāt jaunas tehnoloģijas, inovatīvus risinājumus un veiksmīgi un ilgtspējīgi īsteno šos risinājumus saviem klientiem. 


1873. gadā — trīs gadus pirms Aleksandrs Greiems Bells iesniedza patenta pieteikuma telefonam un sešus gadus pirms Tomass Alva Edisons izgudroja elektrisko spuldzīti. Mūsu stāsts sākās, kad Rokusaburo Sugiura Tokijā atvēra nelielu specializētu foto un litogrāfijas izstrādājumu veikalu. Šodien, 150 gadus vēlāk, vairāk nekā 40 000 cilvēku visā pasaulē aizrautīgi strādā, lai Konica Minolta kļūtu par tirgus līderi tehnoloģiju un pārvaldītu pakalpojumu sniedzēju vidū, piedāvājot vislabāko portfeli un pakalpojumus, kas palīdzēs jums gūt panākumus.


Mūsu uzņēmums ir mainījies daudzu paaudžu garumā arī sarežģītos laikos,  arī pasaulē  Konica Minolta ir skārušas milzīgas pārmaiņas. Kopā mēs vēlamies arī turpmāk būt veiksmīgu pārmaiņu virzītājspēks un pavadīt jūs ceļā uz digitālo nākotni. 2023. gadā mēs atkal esam izvirzījuši mērķi būvēt jaunus ceļus un radīt jaunas un ilgtspējīgas vērtības.


Jums, mums un arī Rokusaburo Sugiura.

 

 
 
 

Stūrakmeņi

1873

Rokusaburo Sugiura nodibina uzņēmumu Konica Corporation

1903

Tiek radīta "Cherry Hand Camera" - Japānas pirmais fotoaparātu zīmols

1928

Tašima nodibina uzņēmumu Nichi-Doku Shashinki Shoten (vēlāk pazīstams kā Minolta Co.)
 

1960

Tiek pabeigta uzņēmuma pirmā kopētājierīce "Minolta Copymaster"

1962

Pirmie Zemes attēli tiek uzņemti no kosmosa, izmantojot Minolta Hi-Matic fotoaparātu (Džona Glena "Friendship 7" lidojuma laikā)

1992

Pirmais uzņēmums pasaulē, kam piešķirta Zilā eņģeļa zīme kopēšanas jomā


 

2002

Simitri - pasaulē pirmā polimerizētā tonera ar biomasas izmantošanu, kas samazina CO2 un NOx emisijas līdz pat 40%, kā arī nodrošina ekonomiski izdevīgu ražošanu

2003

Konica un Minolta apvienojas, izveidojot Konica Minolta

2004

Uzņēmums ar Konica Minolta bizhub Pro 1050 ienāk ražošanas drukas segmentā


 

2007

Uzņēmuma klātbūtnes beigas fotogrāfijas un kameru tirgū

2014

Pirmā Biznesa inovāciju centra (BIC) atklāšana Londonā

2016

B2+ UV tintes drukas sistēmas AccurioJet KM-1 ieviešana

2020

IDC atzīst Konica Minolta par pasaules līderi drukas pārveides jomā

2022

Konica Minolta jau otro reizi pēc kārtas tiek atzīta par labāko pārvaldīto pakalpojumu sniedzēju un vadošo sistēmu mītni Vācijā
 

Fakti, skaitļi un datumi

Kāda ir Konica Minolta tirgus daļa? Kādus vides aizsardzības pasākumus uzņēmums īsteno? Uzziniet vairāk faktos par mums un skaitļos.

Apskatīt infografiku
 

 

RETHINK WORK: Atjauninājums JŪSU biznesam

Digitalizācijas, IT un digitālā biroja jaunumi un tendences.

Izpētiet mūsu