MGI AlphaJET

AlphaJET ir integrēta ražošanas līnija, kas ietver B1 (72x110 cm) un B2 lapu (no 135 g/m2 līdz 2 mm biezumam) drukāšanu un apdari, izmantojot 100% digitālos procesus.

 • B1 Viena caurlaide rūpnīca
 • Augsta drukas un apdares kvalitāte
 • Elektromagnētiskais lineārais transports lielākai stabilitātei un plakana papīra transportēšanai
 • OEE un efektivitāte: mazāk ražošanas pārtraukumu, produktivitāte
 • MGI Mākslīgā intelekta skeneri
 • Videi draudzīgs - ekolaka; eko aizsarglaka (OPV); ekodigitāls karstās folijas spiedogs (zaļā folija)
 • Prognozējamā apkope
 • Ļoti zemas izmaksas (mazāk atkritumu, mazāk enerģijas un darbaspēka izmaksu)

Iespējas

Iespējas

Galvenās iezīmes

Revolucionārais AlphaJET piedāvā integrāciju vienā B1 lokšņu ražošanas līnijā, apvienojot viena gājiena procesu, drukas un apdares operācijas, informācijas tehnoloģijas un prognozējamo apkopi. Piedāvājot augstu pievienoto vērtību, AlphaJET vienkāršo drukas ražošanu, kas līdz šim bija sarežģīti realizējama, apvienojot četru krāsu drukāšanu, personalizāciju, mikrorakstu, aizsarglakas, UV selektīvās lakas un karstās folijas štancēšanu ar rūpniecisku ātrumu, piedāvājot OEE (kopējā iekārtu efektivitāte), kas līdz šim poligrāfijas nozarē nav sasniegta. Tas de facto ievērojami samazina drukātā produkta oglekļa dioksīda emisijas nospiedumu. AlphaJET, kas ir savienots jūsu klientu telpās, ko ievieš neliela komanda un pārvalda ar intuitīvas saskarnes palīdzību, ļauj jums ieviest 4.0 rūpnīcas stratēģiju ar uzticamu, ilgtspējīgu un inovatīvu risinājumu, kas ir būtisks, lai pārietu no lineārās rūpniecības modeļa uz aprites modeli.

 • Quality feature icon

  Memjet DuraLink pilnkrāsu tintes druka

  AlphaJET ir aprīkots ar pasaulē pirmajām DuraLink tintes drukas galviņām, ko izstrādājis Memjet, ar 1600 dpi izšķirtspēju un augstu sprauslu dublēšanas līmeni, kas nodrošina optimālu drukas kvalitāti, apvienojumā ar ūdens pigmenta tintēm.
 • Media handling feature icon

  Revolucionārs papīra fragments

  AlphaJET ir revolucionāra apļveida ražošanas līnija, kurā papīrs tiek transportēts caur iesūces paplātēm, ko darbina elektromagnētiskais lineārais motors.
 • Technology feature icon

  Selektīvā UV lakošana un digitālā karstās folijas štancēšana

  AlphaJET jaunā hibrīdtehnoloģija, kas apvieno ūdens krāsas un UV krāsas/lakas, ļauj drukāt un apdrukāt visu veidu iespieddarbus (brošūras, skrejlapas, iepakojumus, kārbas, kartonu, grāmatu vākus u. c.) uz elastīgiem vai cietiem substrātiem, piemēram, papīra, kartona, gofrētā kartona, trīskāršās plēves utt.
 • Gear Wheels Icon

  Pilnīga ražošanas līnija

  AlphaJET ļauj vienā operācijā izgatavot salokāmās kartona kārbas ar četrkrāsu apdruku, kas papildināta ar vienu vai divām karstajām zeltītēm ar mainīgiem datiem, taustāmu selektīvu laku un nodrošināta ar hologrammām, kas ģenerētas ar mainīgiem datiem.
 • Productivity feature icon

  Spēcīgs izmaksu samazinājums

  Konica Minolta, būdama "Factory 4.0" aizsācēja poligrāfijas un iepakojuma nozarē, piedāvā iespiedējiem iespēju krasi samazināt izmaksas, izmantojot unikālu ražošanas plūsmu optimizāciju.

Galvenās funkcijasAugstu pāļu palešu iekrāvēji
AlphaJET padevējs, kura pamatā ir ofseta tehnoloģija, spēj uzņemt 2 400 B1+ 350g loksnes, un ir paredzēts ātrai palešu iekraušanai. Tā iesūces sistēma pielāgojas elastīgiem vai cietiem balstiem, sākot no 135 g/m2 līdz 2 mm biezumam. Padevējs ir tieši savienots ar automātisko paplātes iekrāvēju.
 


Mobilās sūkšanas paplātes
11 pārvietojamās iesūces paplātes ļauj transportēt B1 loksnes visā drukāšanas/apstrādes procesā. Ar elektromagnētisko lineāro motoru darbināmie paliktņi nodrošina rūpnieciskajā poligrāfijā vēl nebijuši precīzu procesu, un loksnes uz paliktņiem ir nekustīgas, kas ļauj veikt perfektu reģistrāciju.


Augstas izšķirtspējas CMYK ūdens strūklas tintes ekoloģiskā drukāšana
Memjet Duralink Food Compliant ūdens galviņas un tintes. Augstas izšķirtspējas druka 1600x1600dpi, plaša gamma, Fogra sertifikāts. Savietojamība ar pārklājumu pārklāts papīrs / nepārklāts papīrs.


UV selektīva ekolaka
MGI tintes drukas dzinējs un UV Eco-Varnish, kas nodrošina lielisku adhēziju uz visu veidu substrātiem, vienlaikus saskaņā ar Ingede 11 standartu ir apstiprināts, ka uz dažiem substrātiem to var atkrāsot. MGI UV Eco-Varnish ļauj paredzēt klientu vēlmes attiecībā uz drukāto materiālu un iepakojuma ekoloģisko atbildību Automātiska galviņu mazgāšana, lai nodrošinātu līnijas pastāvīgu pieejamību.
 


Digitālā karstā štancēšana
Zaļās folijas MGI iespiešana ar karstu foliju, plakanu vai reljefu, uz eko lakas aizsardzības. Zaļā folija MGI uz noteiktiem substrātiem atbilst Ingede 11 standartam attiecībā uz atkrāsojamību. Zaļās folijas MGI atkritumi, ko rada iespiedēji, gūst labumu no unikāla atkrāsošanas/pārstrādes kanāla, kas ļauj piedāvāt videi nekaitīgu karstās folijas štancēšanu.

Specifikācijas un lejupielādes

Specifikācijas un lejupielādes

Iepazīstieties dziļāk ar mūsu MGI AlphaJET brošūru

MGI digitālā tehnoloģija iepazīstina ar savu jaunāko inovāciju: AlphaJET - pirmo rūpnīcas 4.0 risinājumu rūpnieciskās drukas nozarei.

Lejupielādēt mūsu brošūru

Sazināties