Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Pievienojieties Konica Minolta izstādē Drupa 2024.

Ieskatieties drukas nākotnes potenciālā

Apmeklējiet mūs Konica Minolta stendā 8B hallē


Pievienojies Drupa 2024 un uzzini, ka attīstās drukas pasaule. Apmeklējiet mūs Konica Minolta 8B hallē un iepazīstieties ar mūsu jaunākajiem sasniegumiem drukas tehnoloģiju jomā. Pievienojieties mums, lai gūtu pieredzi un saprastu, kā jūs redzat drukas produktivitāti, kvalitāti un ilgtspēju.

Uzziniet, kā Konica Minolta veido drukāšanas nākotni, kur iespējas atdzīvojas un drukas spēks iegūst pavisam jaunu dimensiju.

Lūk, ko esam jums sagatavojuši:

  • Katra iespiestā lappuse, iepakojums, etiķete, laka vai folija apdare rada nepārspējamu vērtību.
  • Mūsu inovatīvie risinājumi radīs revolūciju, paplašinot iespēju robežas.
  • Jūs pieredzēsiet progresīvus sasniegumus, kas jūs iedvesmos un liks jums mainīt savu virzību drukas pasaulē.
  • Ļaujieties aizraujošam stāstam par Industriju 5.0, kur apvienojas mērogojamība, jaudas uzticamība, ilgtspēja un inteliģenta rūpnīcas automatizācija, kuras pamatā ir cilvēka pieredze.
     

Konica Minolta izstāde izstādē Drupa

Ražošanas druka

Uzziniet, kā Konica Minolta digitālās toneru drukāšanas sistēmas var palīdzēt pārvērst papīra lapu mākslas darbā. Paaugstiniet savu darba procesu produktivitāti ar mūsu automatizācijas risinājumiem un radiet drukas produktus, kas patiesi izceļas, izmantojot mūsu inteliģentos pēcdrukas risinājumus.

Iepakojums

Gofrētā kartona iepakojums vairs nav paredzēts tikai transportēšanai ārējās kartona kastēs. Mūsu automātiskie ātrgaitas digitālie printeri drukāšanai uz gofrētā kartona un salokāmajiem kartona iepakojumiem piedāvā spilgtas krāsas, ūdensizturību, automātisku padevi un kraušanu.

Drupa izstādē dodieties inovāciju ceļojumā: mēs prezentējam pilnībā integrēto MGI AlphaJet Factory 5.0, kas sola revolucionāru drukāšanas pieredzi, kurā apvienotas vismodernākās tehnoloģijas un nevainojama funkcionalitāte.

Etiķete

Digitālo etiķešu nozare turpina attīstīties. Izmantojiet šīs izaugsmes priekšrocības un apmeklējiet mūs, lai uzzinātu, kā ar Konica Minolta varat pilnībā izmantot priekšrocības, ko sniedz visaptverošs digitālās etiķešu drukāšanas process - no etiķešu ražošanas un dekorēšanas līdz griešanai - un saglabāt savu ražošanu rentablu.

Ražošanas drukas

Izmantojot B1/B2 tintes druku, varat dažādot savus drukas produktus un atšķirties no konkurentiem. Automatizēti darba procesi ļauj palielināt rentabilitāti un samazināt pirmsdrukas izmaksas, paplašinot savu tirgus potenciālu. Palieliniet savu elastību, izmantojot Konica Minolta tintes drukas sistēmas, kas ļauj drukāt uz praktiski jebkura materiāla - no augstas tekstūras materiāliem, plastmasas līdz salokāmajiem kartona iepakojumiem un kartonam.

Un, tā kā mēs šajā jomā domājam par produkta izskatu: izpētiet tā pievilcību un uzlabojiet priekšstatu par tā pārdošanas priekšrocībam, izmantojot neierobežotas lakošanas un foliēšanas iespējas.

Programmatūra

Ieskatieties drukas automatizācijas nākotnē Konica Minolta DRUPA stendā, kur mēs prezentēsim mūsu revolucionāro AccurioPro Dashboard risinājumu, kas ļauj veikt visaptverošu analīzi un optimizēt jūsu tipogrāfijas darbību.

Atklājiet programmas drukāšanu, izkārtojuma analīzi un daudzpusīgas VDP iespējas, kas nevainojami integrējas mūsu profesionālajās sistēmās, kas izstrādātas ne tikai izmaksu samazināšanai un produktivitātes palielināšanai, bet arī jūsu uzņēmuma izaugsmes veicināšanai. Nepalaidiet garām mūsu programmatūras prezentāciju tiešraidē.

 

Citi

Dinamiskajā drukas nozarē mēs esam jūsu rīcībā. Konica Minolta ir jūsu partneris visā, kas saistīts ar drukāšanu:  Mūsu partneris IIJ, kas specializējas rūpnieciskajā drukāšanā, piedāvā īpaši pielāgotus risinājumus drukāšanai uz dažādiem materiāliem, piedāvājam sensoru risinājumus, lai palīdzētu jums iegūt pareizo krāsu, un paraugus no mūsu tekstilizstrādājumu drukāšanas struktūrvienības.

 

Konica Minolta stendā 8B hallē

Pievienojieties mūsu V.I.P klubam

Sekojiet līdzi Konica Minolta Drupa 2024 jaunumiem!

Pievienojieties mūsu VIP klubam un iegūstiet ekskluzīvu informāciju, jaunumus un paziņojumus par mūsu dalību Drupa 2024, pirms tā tiek publicēta. Kā pateicību par pievienošanos mūsu klubam, jūs saņemsiet īpašu dāvanu, apmeklējiet mūs mūsu stendā 8B hallē.

Tāpēc nekavējieties un reģistrējieties jau šodien!

pievienojieties mūsu klubam


 


 

“Drupa ir mūsu nozares pamats. Izglītojoši, informatīvi un iedvesmojoši – mēs ļoti vēlamies piedalīties ar Jums pasākumos klātienē un nevaram sagaidīt, kad varēsim tur būt.
 
Kā pasaules tehnoloģiju līderis Konica Minolta arī šogad būs plaši pārstāvēta izstādē. Tā kā mūsu DNS pamatā ir apņemšanās ievērot ilgtspējības un sociālās atbildības mērķus, mēs ar nepacietību gaidām apmeklētājus mūsu stendā, lai palīdzētu viņiem pārdomāt iespējas, sniegt radošas idejas un saskatīt drukas potenciālu.
 
Drupa ir lieliska platforma, kurā mēs varam demonstrēt jaunākās tehnoloģijas un uzlabojumus, lai vēl vairāk apzinātu un atraisītu digitalizācijas potenciālu mūsu klientiem.

Olaf Lorenz, Starptautiskā mārketinga vadītājs un zīmola iesaistes ģenerāldirektors

Ieskatieties drukas nākotnes potenciālā

Ieskatieties drukas nākotnes potenciālā

Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Vietne

Pievienojieties mūsu V.I.P klubam

Ar prieku dalāmies ar jums drupa 2024 jaunumiem angļu valodā. Lūdzu, reģistrējieties, un pirmo e-pastu saņemsiet 2024. gada martā.

Nepieciešami teksta lauki ar * !