Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Pievienojieties Konica Minolta izstādē Drupa 2024.

Iegādājieties biļeti jau tagad

Ieskatieties drukas nākotnes potenciālā

Apmeklējiet mūs Konica Minolta stendā 8B hallē


Nāc uz Drupa 2024 un uzzini, kā drukas pasaule attīstās kā vēl nekad agrāk! Apmeklējiet mūs Konica Minolta stendā 8B hallē un iepazīstieties ar mūsu jaunākajiem sasniegumiem drukas tehnoloģiju jomā. Pievienojieties mums, lai gūtu aizraujošu pieredzi, kas noteiks, kā jūs uztverat drukas produktivitāti, kvalitāti un ilgtspēju.

Uzziniet, kā Konica Minolta veido drukāšanas nākotni, kur iespējas atdzīvojas un drukas spēks iegūst pavisam jaunu dimensiju.

Lūk, ko esam jums sagatavojuši:

  • Katra iespiestā lappuse, iepakojums, etiķete, laka vai folija apdare rada nepārspējamu vērtību.
  • Mūsu inovatīvie risinājumi radīs revolūciju, paplašinot iespēju robežas.
  • Jūs būsiet liecinieks visprogresīvākajiem sasniegumiem, kas jūs iedvesmos un liks jums mainīt savu ceļu drukas pasaulē.
  • Iegremdējieties aizraujošajā stāstā par Industriju 5.0, kur apvienojas mērogojamība, jaudas uzticamība, ilgtspējība un inteliģenta rūpnīcas automatizācija, kuras centrā ir cilvēka pieredze.

Pievienojieties mūsu V.I.P klubam

Sekojiet līdzi Konica Minolta drupa 2024 jaunumiem!

Pievienojieties mūsu VIP klubam un saņemiet ekskluzīvu informāciju, jaunumus un paziņojumus par mūsu dalību drupa 2024, pirms tie nonāk presē. Un kā pateicību par pievienošanos mūsu klubam jūs saņemsiet īpašu dāvanu, kad apmeklēsiet mūsu stendu 8B hallē.

Tāpēc nekavējieties un reģistrējieties jau šodien!

pievienojieties mūsu klubam


 


 

“Drupa ir mūsu nozares pamats. Izglītojoši, informatīvi un iedvesmojoši – mēs ļoti vēlamies piedalīties ar Jums pasākumos klātienē un nevaram sagaidīt, kad varēsim tur būt.
 
Kā pasaules tehnoloģiju līderis Konica Minolta arī šogad būs plaši pārstāvēta izstādē. Tā kā mūsu DNS pamatā ir apņemšanās ievērot ilgtspējības un sociālās atbildības mērķus, mēs ar nepacietību gaidām apmeklētājus mūsu stendā, lai palīdzētu viņiem pārdomāt iespējas, sniegt radošas idejas un saskatīt drukas potenciālu.
 
Drupa ir lieliska platforma, kurā mēs varam demonstrēt jaunākās tehnoloģijas un uzlabojumus, lai vēl vairāk apzinātu un atraisītu digitalizācijas potenciālu mūsu klientiem.

Olaf Lorenz, Starptautiskā mārketinga vadītājs un zīmola iesaistes ģenerāldirektors

Ieskatieties drukas nākotnes potenciālā

Ieskatieties drukas nākotnes potenciālā

Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Vietne

Pievienojieties mūsu V.I.P klubam

Ar prieku dalāmies ar jums drupa 2024 jaunumiem angļu valodā. Lūdzu, reģistrējieties, un pirmo e-pastu saņemsiet 2024. gada martā.

Nepieciešami teksta lauki ar * !