Konica Minolta

Latvia

 • Latvijas

Giving Shape to Ideas

Uzmanieties no viltotiem

ATBALSTS

Mūsu atbalsts ir daudzpusīgs un plaši pieejams neatkarīgi no tā, pie kura Konica Minolta pārstāvja Jūs vēršaties. Konica Minolta priecāsies Jums palīdzēt!

Uzmanieties no viltotiem Konica Minolta izejmateriāliem!

Ja cena ir neparasti zema, tad produkts ļoti iespējams nav oriģināls.

Oriģinālo izejmateriālu viltojumi ir nopietna problēma kā ražotājiem, tā produktu lietotājiem. Pēdējos gados viltotu produktu aprite ir sasniegusi milzīgus apmērus, kas būtiski ietekmē pasaules ekonomiku. Viltojumus parasti ir grūti atpazīt un to veiktspēja ir stipri vien mazāka kā oriģinālajiem izejmateriāliem. Turklāt, neoriģināli izejmateriāli var radīt nopietnus bojājumus drukas iekārtai vai ievērojami samazināt tās darba mūžu, kas negatīvi ietekmē ražotāja tēlu.

Sabiedrība vairāk zina par dažādu luksusa preču viltojumiem, bet ir mazāk informēta, ka arī IT nozarē viltojumi ir plaši izplatīti, it īpaši attiecībā uz dažādu drukas iekārtu izejmateriāliem.

Konica Minolta Europe apzinās, ka printeru un multifunkcionālo iekārtu viltotie izejmateriāli ir apgrozībā ne vien Eiropā, bet arī visa pasaulē. Mēs vēlamies izskaust šos nelegālos viltojumus un bez izņēmumiem iesniegsim prasības krimināltiesā un/vai civiltiesā pret ražotājiem un izplatītājiem, kuri ar savām darbībām grauj Konica Minolta zīmola tēlu.

Ja esat Konica Minolta drukas iekārtu un to izejmateriālu lietotājs, lūdzam pievērst uzmanību tālāk norādītajai informācijai, kas palīdzēs noteikt, vai esat iegādājies autentiskus Konica Minolta izejmateriālus.

Konica Minolta Europe ir izstrādāti ļoti augsti kvalitātes standarti visiem izstrādājumiem, tostarp arī drukas iekārtu izejmateriāliem un to piederumiem. Oriģinālie Konica Minolta izejmateriāli vienmēr tiek piegādāti jauni, slēgtā un augstas kvalitātes iepakojumā. Lai spētu pasargāt paterētājus no viltotu izejmateriālu iegādes, Konica Minolta ir uzsākisi pakāpenisku oriģinālo izejmateriālu iepakojuma nomaiņu, papildinot tos ar unikālu svītrkodu. Ar svītrkoda palīdzību ražotājam ir iespējams izsekot attiecīgā izejmateriāla izcelsmes valsti, noteikt vai attiecīgie izejmateriāli ir paredzēti Eiropas, Vidējo Austrumu vai Āfrikas reģionam, kā arī noteikt vai tie ir oriģināli, vai viltojums. Atcerieties: ja cena ir ļoti zema, tad visticamāk, tie nav oriģinālie Konica Minolta izejmateriāli. Ja neesat pārliecināts par izejmateriālu izcelsmi, sazinieties ar Konica Minolta pārstāvi, kas palīdzēs pārbaudīt pirkumu.

Konica Minolta
Mūkusalas iela 42E, Rīga, Latvija, LV-1004,
Tālr.: +371 67491149 / Fakss.: +371 67491140,
e-mail: service(at)konicaminolta.lv.

 

Tālāk ir redzami daži Konica Minolta toneru viltojuma piemēri.

Toneris TN114

Oriģināls
Viltojums
 • Viltojums
  Drukāšanas līdzinājums ir nepareizs

Toneris TN116

Oriģināls
Viltojums
 • Viltojums
  Konica Minolta logotips ir nepareizs

Toneris TN118

Oriģināls
Viltojums
 • Viltojums
  Aizliegumu aplis uz tonera pudeles ir pārdrukāts

Toneris TN211

Oriģināls
Viltojums
 • Viltojums
  Cipars “1” ir drukāts nepareizā fontā

Toneris TN311

Oriģināls
Viltojums
 • Viltojums
  Pieturzīmes ir nepareizas

Toneris TN414

Oriģināls
Viltojums
 • Viltojums
  Pamatteksts ir nepareizi noformēts

Toneris TN415

Oriģināls
Viltojums
 • Viltojums
  Nepareizs tonera svars kārbas priekšpusē

magicolor 2300 Series

Oriģināls
Viltojums
 • Viltojums
  Nepareizs pamatteksta līdzinājums

magicolor 2400 / 2500 Series

Oriģināls
Viltojums
 • Viltojums
  Burts “K” ir drukāts nepareizā fontā

pagepro Series

Oriģināls
Viltojums
 • Viltojums
  Burts “S” ir drukāts nepareizā fontā

Pelēkais imports — kā noteikt toneru izcelsmi pēc reģiona

 • magicolor 2300 and pagepro Series
 • magicolor 2400/2500 Series
 • magicolor 1600 / 3700 / 4700 Series